romea - logo
22. ledna 2022 (sobota)
svátek má Slavomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Creative Gate pořádá diskusní pořad Úhel pohledu

Praha, 21.11.2013 12:58, (ROMEA)
Ivanka Mariposa Čonková na akci za obyvatele Přednádraží, před ministerstvem vnitra na Letné, v Praze 7. Foto k článku: František Kostlán
Ivanka Mariposa Čonková na akci za obyvatele Přednádraží, před ministerstvem vnitra na Letné, v Praze 7. Foto k článku: František Kostlán

Coworkingové centrum Creative Gate již po druhé uspořádá diskusní pořad Úhel pohledu, tentokrát na téma Subkultury a mainstream, který se uskuteční 4.12. v 19 hodin v prostoru Era svět na Jungmannově náměstí. Mezi diskutujícími se objeví Štěpán Málek, Ivana Čonková, Martina Overstreet a rapper Vladimír 518 z PSH. Moderovat bude publicistka, básnířka a aktivistka Kateřina Jonášová.

„Zajímají nás témata, o kterých by se mělo neustále živě a otevřeně diskutovat a díky tomu se lépe naučit přijímat názory ostatních a stejně tak říkat nahlas názory své vlastní. Zajímají nás názory napříč generacemi a pohlavími, proto se snažíme do diskusí zvát různé typy lidí s různými zkušenostmi a pohledy. Očekáváme tak široký úhel pohledu na dané téma, který by mohl rozvířit zajímavou a plodnou diskusi,“ říká Zdeňka Brychtová, produknčí Creative Gate.

Hosty diskuse na téma Subkultury a mainstream – drží svou svébytnost nebo jde o propojené světy? budou například: Štěpán Málek – básník, sochař, „akademický punkáč“, Ivana Čonková – umělkyně, romská aktivistka, Martina Overstreet - šéfredaktorka časopisu Redway Magazine, autorka knih o subkulturách Prkýnka na maso jsme uřízly a In Graffity We Trust a další zajímaví hosté.

O pořadu Úhel pohledu:

Na každé téma je možné dívat se z mnoha úhlů pohledu. Proto předkládáme zajímavá témata zajímavým lidem, kteří se na ně podívají optikou své odborné specializace či životní cesty. V polovině října 2013 se uskutečnila diskuse na téma Umění v postmoderní době – Vzniká ještě nějaká původní tvorba?, kterou moderoval režisér a herec Zdeněk Suchý a vystoupili v ní například hudebník Oto Klempíř, malířka Alena Kupčíková nebo publicista Mario Kubaš.

Prosíme o registrace míst na e-mailu recepce@creativegate.cz
brf, informuji.cz
Přečteno: 952x
 

Kam dál:

Štítky:  

diskuse, RomovéHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo