romea - logo
26. června 2022 (neděle)
svátek má Adriana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Dětský den v parku Portheimka láká na zábavné odpoledne

22.7.2016 15:13
Ilustrační FOTO: Wikimedia Commons
Ilustrační FOTO: Wikimedia Commons

Těšit se můžete na velkolepý DĚTSKÝ DEN se zajímavým programem a mnoha atrakcemi pro děti cizinců, české děti a jejich rodiče žijící na území městské části Praha 5 – Smíchov, aby se při společném trávení času mohli lépe poznat. Akce se uskuteční 16. 9. 2016 v parku Portheimka na Praze 5.

Dětský den pořádá Městská část Praha 5 a Slovo 21, z. s. V pátek od 15:00 do 19:00 hodin na vás čeká bohatý odpolední program plný zábavy, soutěží, atrakcí, který nadchne jistě každého! K dobré náladě přispěje i vystoupení dětských pěveckých a tanečních souborů, divadlo, sousedská olympiáda, výtvarné a bižuterní workshopy, skákací hrad a mnoho dalšího.

Na závěr programu vytvoříme fotografii, na které všechny děti vytvoří kruh, ve kterém se chytnou za ruce, čímž symbolicky ukážou možnost jednoty v interkulturním soužití. Rodiče s dětmi budou mít příležitost seznámit se díky akci s různými národy žijícími na Praze 5, navázat přátelství a zároveň se obohatit.

„Myšlení u dospělých se těžko mění, a proto je důležité začít s bořením předsudků již u dětí,“ vysvětluje záměr akce Ljiljana Batovanja z organizace Slovo 21, z. s. Udělejte si proto se svými ratolestmi pěkný Dětský den a zúčastněte se této akce.

Dětský den se koná v rámci projektů obcí na podporu integrace cizinců na lokální úrovni v roce 2016, který realizuje Městská část Prahy 5 a Slovo 21. V rámci projektu „Podpora integrace cizinců na území MČ Praha 5“ se koncem roku uskuteční Oslava Mezinárodního dne cizinců. Více informací a podrobný program naleznete na www.slovo21.cz

Slovo21
Přečteno: 531x
 

Kam dál:

Štítky:  

Akce, Děti, Kultura, Soužití, Slovo 21, MultikulturalismusHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo