romea - logo
22. ledna 2022 (sobota)
svátek má Slavomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Nedržte se při zdi! Připomeňte své právo na důstojnost

Praha, 19.11.2012 9:34, (ROMEA)
--ilustrační foto--
--ilustrační foto--

Chodíte z práce po setmění, a přesto se na každém kroku setkáváte s nedůvěrou? Usínáte u zpráv, za zvuků stížností na „spoluobčany na sociálních dávkách“? Nechcete se přizpůsobit náladě všeobecné lhostejnosti a podezřívavosti? OZVĚTE SE!

Vyzýváme (nejen) romské zaměstnance, aby kontaktovali naší redakci a podělili se o své profesní zkušenosti! Na základě Vašich osobních příběhů vzniknou krátké medailonky, jejichž cílem je jednak podpořit stávající kampaň sdružení IQ Roma Servis a Romea, o.s. „Romové pracují a chtějí pracovat“, jednak dále šířit všeobecné povědomí o romských zaměstnancích v naší společnosti. 

Zajímají nás i příběhy „zvenčí“, pohledem zaměstavatelů nebo kolegů z práce. Příběhy uchazečů o zaměstnání, historie s dobrým i špatným koncem – zkrátka všechny osobní zkušenosti, obtíže, peripetie i úspěchy při procesu pronikání na český pracovní trh. Příběhy je možné zveřejňovat také anonymně. 

NEDRŽTE SE PŘI ZDI. PŘIPOMEŇTE SVÉ PRÁVO NA DŮSTOJNOST. ZAPRACUJTE NA TOM.

Svůj profesní příběh, zpracovaný v rozsahu max.1 strany A4 (1800 znaků) posílejte na adresu ethnic.friendly@gmail.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na 257 329 667.

Kontaktní osoba: Adéla Gálová

Přečteno: 2033x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Diskriminace, Rasismus, Práce, Sociální, RomovéHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo