romea - logo
17. srpna 2022 (středa)
svátek má Petra

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Ohřejte se tancem první prosincovou sobotu na Django festu!

Praha, 26.11.2012 11:56, (ROMEA)
Jedna z hlavních festivalových hvězd - skupina Bitumen Beat. (foto Jakub Goldmann)
Jedna z hlavních festivalových hvězd - skupina Bitumen Beat. (foto Jakub Goldmann)

Letošní jedenáctý ročník festivalu Django Festu vypukne již tuto sobotu 1.12.2012 od 19:30 hodin, a to v hudebním klubu Favál.

Těšit se můžete na tři skvělé kapely, které pro vás mají připraveno několik hodin živé hudby.

Nejprve Vás uvítá legendární houslista Vojta Lavička, skvělý muzikant, skladatel, ale i novinář a moderátor, se svou kapelou Benga Show, v níž se vám představí ostřílení hudebníci, kteří si prošlápli svět hudby s kapelou Bengas. Předvedou Vám široké spektrum bravurně interpretačně zvládnutých písní ze všech koutů světa, které si zazpíváte s nimi, i své vlastní kousky.

Ozdoba letošních letních festivalů, Bitumen beat, Vás vydechnout nenechá. Kapela vytvořila jedinečný hudební styl, spojující elektroniku s tradicemi. Světový sound a zároveň pocit důvěrně známého... Jejich hudba se Vám dostane pod kůži. Láska na první pohled!

Cenami ověnčení Terne čhave vystoupí se svým energií nabitým představením v samém závěru večera. Na spánek rozhodně nebude ani pomyšlení - čeká Vás romská hudba propojená se zběsilým tempem a okořeněná rozmanitými vlivy, v podání, které způsobí, že si budete přát, aby večer nikdy neskončil.

Další informace na http://srnm.cz/cz/djangofest.htm nebo na facebookových stránkách https://www.facebook.com/events/100265053469450/?ref=ts&fref=ts.

Přečteno: 846x
 

Kam dál:

Štítky:  

Akce, Aktuality, Domácí, Hudba, FestivalHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo