romea - logo
26. června 2022 (neděle)
svátek má Adriana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Přihlašte se! OSF Praha a Slovo 21 pořádají setkání romských studentů

Praha, 23.8.2012 12:01, (ROMEA)
V roce 2011 se romští studenti setkali ve Zdislavicích u Vlašimi. (FOTO: Archiv Romea.cz)
V roce 2011 se romští studenti setkali ve Zdislavicích u Vlašimi. (FOTO: Archiv Romea.cz)

Zdravím Vás přátelé!

Ráda bych Vás pozvala na další z řad setkání romských studentů, které pořádá Nadace OSF Praha ve spolupráci se Slovem 21. Cílem setkávání je vytvořit skupinku mladých Romů, kteří chtějí něco změnit v rámci „romské problematiky“. Dlouhodobý cíl je změnit nebo alespoň pozitivně ovlivnit to,jak většinová společnost vnímá postavení Romů v ČR a jak sami Romové vnímají sami sebe. Způsob, který si zvolíte, jak postavení Romů změnit, je jen a jen Vás. Jestli chcete být romským vzorem, politickým lídrem, nebo občanským aktivistou, to záleží jen na Vás. Setkání romských studentů (každé 3 - 4 měsíce) je nástroj, k dosažení uvedeného cíle.

Romale, zúčastněte se super aktivit 2. setkání romských studentů, které jsou cílené na romskou identitu. Co to vůbec znamená, když se mluví o romské identitě a co romská identita nabízí mladé generaci? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte interaktivní formou na tomto setkání. Užijete si spoustu interaktivních her, budete mít možnost se seznámit se spoustu nových lidí, dozvíte se o romských vzorech a budete mít možnost obohatit Vaši znalost o romské etnicitě. Mimo jiné se potkáte s velice zajímavými Romy, kteří v životě dokázali mnoho a mohou být příkladem pro další generace.

  • Místo konání: Chocerady u Prahy
  • Termín: 27/9 – 30/9 (čt - ne)
  • Cestovné: hrazeno
  • Ubytování + plná penze: zajištěno
  • Registrační poplatek: 200Kč

Pozor! Kapacita je pouhých 20 míst.

Podmínkou pro účast je zaslání vyplněné přihlášky a životopis (nejlépe Europass https://europass.cedefop.europa.eu) a to do 17/9/2012!

Magdalena Karvayová, OSF Praha
Přečteno: 944x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Open Society Fund PrahaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo