romea - logo
2. prosince 2020 (středa)
svátek má Blanka

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

PREMIÉRA: Ondra Gizman a Ondrej Ferko v hudebním pořadu BAŠAVEL

16.10.2020 13:30

V dalším díle hudebního pořadu Bašavel se představí tentokrát známé a netradiční duo. Ondra Gizman ml., který velmi bravurně ovládá hru na saxofon a Ondrej Ferko, který pochází taktéž z muzikantské rodiny a jeho otec je jedním z předních zakladatelů romského divadla Romathan na Slovensku.

I Ondrej Ferko si získal popularitu účinkováním v talentové soutěži. Už víc než dva roky se ale věnuje vlastní tvorbě a právě letos se společně s Ondrou Gizmanem rozhodli vydat vlastní písně.

Většina spolupráce na tvorbě probíhá přes internet mezi Prešovem, kde žije Ondrej Ferko a Teplicemi, kde je doma Ondra Gizman mladší. Mají za sebou desítky společných vystoupení a i když je dle jejich slov duetové spojení saxofonu a zpěvu netradiční, věří, že jsou na dobré cestě k dalším úspěchům.

Téměř hodinový pořad plný hudby a povídání s hudebníky ROMEA TV odvysílala v pátek 16.10. ve 21.00 hodin.
Přečteno: 1367x
 

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, Video, Romové, ZábavaHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Sivák a Dougles Daňo (FOTO: Facebook Václava Siváka, koláž: Romea.cz)

videoVIDEO: Vašek Sivák jednoznačně zvítězil na světovém poháru WAKO v Praze. Titul si odnesl i Douglas Daňo

30.11.2020 19:12
Jednadvacetiletý kickboxer Václav Sivák nedal ve finále světového poháru WAKO K-1 WORLD GRAND PRIX 2020 šanci svému soupeři a převálcoval ho rychlým a tvrdým knockoutem. V sobotu večer byl úspěšný i další romský bojovník Douglas Daňo, který zvítězil ve váhové kategorii do 63,5 kilogramů.
 celý článek

Věra Duždová Horváthová (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec)

Věra Duždová Horváthová: I umění se dá dělat s nadsázkou

30.11.2020 16:19
V dětství chtěla být herečkou a jít z jedné role do druhé. Po čase od své představy herecké kariéry upustila a zatoužila stát se filmovou kritičkou. Místo psaní recenzí se ale Věra Duždová Horváthová začala objevovat za kamerou jako režisérka a její originální videotvorba byla k vidění na výstavách v Maďarsku, Francii nebo v daleké Indii.
 celý článek

Milionář Jiří Antoš v Boxing King Klubu (FOTO: TV Prima)

videoMilionář rozdá v ostravské Bedřišce statisíce. V nové reality show zavítá i do romského boxerského klubu

30.11.2020 15:24
Televize Prima uvede již dnes večer reality show, která ve světě chytila za srdce miliony diváků. Sedm milionářů se ze dne na den dostává do světa, který je jim vzdálený. Pod změněnou identitou se ocitají na okraji společnosti, v problematických lokalitách, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným v sedmi českých městech. Díky projektu Milionář mezi námi se do pomoci bude moci zapojit i veřejnost. Premiéru reality show Milionář mezi námi odvysílá televize Prima dnes, 30. 11. ve 21:35.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo