romea - logo
12. srpna 2022 (pátek)
svátek má Klára

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Skupina Gipsy.cz má nový videoklip. Podívejte se!

Praha, 3.11.2013 22:31, (ROMEA)
Skupina Gipsy.cz ve videoklipu Odraz v očích (FOTO: YouTube.com)
Skupina Gipsy.cz ve videoklipu Odraz v očích (FOTO: YouTube.com)

Kapela Gipsy.cz po úspěšném vydání nového alba Upgrade přichází s videoklipem k prvnímu singlu Odraz v očích. Leader kapely Radek Banga se rozhodl celý videoklip natočit na podporu rodinných vztahů. Inspirací mu byl jeho preventivní program Když chceš, tak to dokážeš.

„Celé to vzniklo na mé prevenci patologických jevů, se kterou objíždím základní školy v ČR. Děsí mě, kolik dětí má problematické vztahy v rodině. Dneska si mnozí z nás myslí, že technologie může nahradit vztah a my se opravdu snažíme žít v mobilech, na facebooku, v profilovkách a v smskách. Mám pocit, že se tady řeší neustále věci kolem politiky, peněz, ale na to co je opravdu důležité se zapomíná. Chtěli jsme videoklipem ukázat, že rodina je to nejcennější, co máme,“ říká Radek Banga.

Myšlenku podpořila řada známých osobností se svými rodiči, dětmi a sourozenci. V klipu se objevují Lucie Bílá, Aňa Geislerová, Anna a Bolek Polívkovi, Ondřej Soukup, Natálie a Michael Kocábovi, Michal Viewegh a Nela Boudová. Kromě známých osobností si ve videoklipu zahrály i rodiny členů kapely. Objeví se zde tatínek Radka Bangy i jeho manželka Veronika.

Za kameru se postavil výjimečný mladý talent Rashid Fidratovich Garipov.

Spokojený Radek Banga dodává: "Záběry nejsou nijak nucené, my jsme natočili rodiny známých osobností tak, jak skutečně fungují. Bratři Vieweghovi se mají opravdu rádi a je to vidět, stejně jako Lucka Bílá s maminkou a synem Filipem. Ty vazby u Kocábů nebo mezi dcerou Rebekou a Ondřejem Soukupem, to jsou skutečné příklady lásky a podpory. Chceme, aby tohle lidé viděli. Odraz v očích je odraz našich předků i potomků. Nemůžeš to ignorovat, protože to je to nejdůležitější. Jen díky nim jsme tím, čím jsme a přežíváme dál."

VIDEO

Přečteno: 1897x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Gipsy.cz, Videoklipy, Radek BangaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo