romea - logo
18. května 2022 (středa)
svátek má Nataša

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

BUDEME VYSÍLAT ŽIVĚ: V Plzni probíhá čtvrtý ročník festivalu Ara festu. Na závěrečném koncertu vystoupí Lucie Bikárová nebo Vojta Lavička

7.7.2020 22:03

Plzeň opět roztančí rytmy romské hudby. A nejen to, čtvrtý ročník festivalu romské kultury Ara Fest 2020 nabídne třídenní kulturní program – na návštěvníky čeká výstava, dva menší koncerty a závěrečný open air koncert, na kterém vystoupí mnoho známých tváří, mezi nimi např. hudebník a dlouholetý člen kapely Gipsy.cz Vojta Lavička nebo nadějná mladá zpěvačka a vycházející hvězda, Lucie Bikárová, která nedávno zazářila v pořadu SuperStar. ROMEA TV odvysílá část sobotního koncertu v přímém přenosu.

Stejně jako v předchozích letech festival proběhne pod taktovkou organizace AraArt a nabídne návštěvníkům pestrý program nabitý hudbou a tancem.

Festival ve čtvrtek 9. července zahájí vernisáž výstavy s názvem Detail (také) dělá člověka, za kterou stojí mladá fotografka Jitka Matiová a Jan Mihaliček, člen prestižního fotografického dokumentu 400/ASA. Návštěvníci si ji budou moci prohlédnout ve Smetanových sadech.

V pátek 10. července od 15 do 18 hodin si můžete zpříjemnit den na koncertech u Mlýnské strouhy, kde vystoupí Natálie Kuchárová a David Kuchár. Ve stejný den ve 20 hodin na letní scéně vnitrobloku ZachsPub vystoupí Feri & the Gysies.

V sobotu 11. července pak festival od 16 hodin vyvrcholí festival open air koncertem u Branky, jehož část bude ROMEA TV vysílat živě.

Veškeré informace najdete na facebookové události AraFest 2020.

Přečteno: 1997x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Festival, ARA ART, Hudba, Plzeň, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo