romea - logo
21. října 2021 (čtvrtek)
svátek má Brigita

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Monika Bagárové zveřejnila nový klip

Praha, 12.2.2013 19:10, (ROMEA - AKTUALIZOVÁNO 14.2. 2013, 11:30)
Monika Bagárová ve videoklipu Let Me Love U. (FOTO: Michal Petrík)
Monika Bagárová ve videoklipu Let Me Love U. (FOTO: Michal Petrík)

Monika Bagárová zveřejnila na svatého Valentýna, tedy 14. února, nový klip Let Me Love U. Dramatická hádka, vzpomínky na chvíle štěstí a sexy tanečníci a v hlavní roli božsky vypadající r’n‘b diva. Tak popisují nejen bulvární média její videoklip.

"O tom, jak by měla píseň znít i vypadat, jsme měli od začátku jasnou představu. Nechtěla jsem žádné 'home-made video', ale klip, který bude srovnatelný se zahraniční produkcí," říká k nejnovější práci Monika Bagárová. V Let me love U spojila své síly i hlas se slovenským rapperem Mišom Bielym, známým svou spoluprací se slovenskou slavicí Tinou nebo loňským vítězem MTV Award pro nejlepšího česko-slovenského interpreta Majkem Spiritem.

Nový videoklip je plný kontrastů - záběry, ve kterých zpěvačka tančí se sexy tanečníky, střídají černobílé vzpomínky na okamžiky prožité ve dvojici.

"Let Me Love U vypráví příběh obyčejného děvčete toužícího po skutečné lásce a přátelství, které i když se cítí smutně a osaměle, musí předstírat, že je sexy a v pohodě, protože je profesionálka," uvedla Bagárová podle serveru 24hod.sk.

"Klip má sice premiéru na Valentýna, ale není to žádná lovestory s happyendem. Je o bouřlivém rozchodu, který je o to bolestnější, že mým bývalým přítelem je jeden z tanečníků, se kterým musím zůstat navzdory rozchodu v kontaktu a tvářit se kvůli natáčení , že všechno je v pořádku, i když to není pravda," dodala pro server zpěvačka.

"V hudbě nedělám kompromisy. Když natáčím klip, chci, aby byl dokonalý nejen hudebně, ale i vizuálně. U Let me love U to mimo jiné znamenalo hodiny tvrdé dřiny v Hip Hop Fakultě Johnnyho Perfekta a Lady Mel, ale vyplatilo se. S výsledkem jsem moc spokojená a pevně věřím, že se bude líbit i ostatním," dodala Bagárová.

A na videoklip se můžete podívat i vy.

VIDEO

Přečteno: 1856x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Videoklipy, Monika BagárováHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo