romea - logo
31. března 2020 (úterý)
svátek má Kvido
Loading
rozšířené vyhledávaní

Pozvánka: Koncert Cikne čhave a pěveckého souboru Ivana Kandráče

Nový Jičín, 7.9.2012 13:58, (ROMEA)
--ilustrační foto--
--ilustrační foto--

V pátek 5. října proběhne koncert Cikne čhave a pěveckého sboru Ivana Kandráče. Hudební koncert se uskuteční v Modlitebně evangelické církve v Novém Jičíně od 17:30.

Zveme Vás na příjemně prožitý hudební večer plný zpěvu a tance.

Kde: Modlitebna evangelické církve, Janáčkovy sady 1, Nový Jičín
Kdy: 5. 10. 2012
Vstupné: dobrovolné

Romský taneční a pěvecký soubor Cikne čhave odstartoval svou hudební dráhu v roce 1999 a od té doby vystupují na hudebních festivalech a soutěžích. Ivan Kandráč již několik let vede dětský pěvecký sbor na ZŠ ve Valašském Meziříčí. Hudebník se od loňského roku angažuje i v projektu Romský mentor.

Přečteno: 623x
 

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, Tanec, KoncertHLAVNÍ ZPRÁVY

Peter Pollák, bývalý zplnomocněnec Slovenské republiky pro romské komunity, při rozhovoru server Romea.cz (FOTO: Jan Čonka, Romea.cz)

Slovensko bude mít nového zmocněnce pro romské komunity. Peter Pollák chce, aby to byl Rom

27.3.2020 14:20
Europoslanec a člen předsednictva hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OĽANO) Peter Pollák má na starosti výběr nového zmocněnce vlády pro romské komunity na Slovensku.
 celý článek

Pavlína Matiová ve videoklipu Phiras dujdženore

videoPavlína Matiová má nový videoklip! Píseň Phiras dujdženore nazpívala se zakladatelem legendárních Terne čhave Romanem Zorbou Horváthem

26.3.2020 20:15
Zpěvačka a herečka Pavlína Matiová vydala nový videoklip, tentokrát se zakladatelem legendárních Terne čhave Romanem Zorbou Horváthem. Píseň Phiras dujdženore z připravovaného alba Fusion spatřila světlo světa v neděli 22. 3. 2020.
 celý článek

Blízký spolupracovník Tomia Okamury a bývalý tajemník klubu Svobody a přímé demokracie (SPD) Jaroslav Staník (FOTO: internetové stránky SPD)

Soud odmítl dovolání bývalého tajemníka SPD Staníka, dostal podmínku. Romy a Židy chtěl střílet hned po narození

26.3.2020 12:10
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání bývalého tajemníka SPD Jaroslava Staníka. Za výroky na adresu homosexuálů, Romů a Židů dostal roční podmíněný trest. Podle pravomocného verdiktu měl Staník také zaplatit 70.000 korun. Soud se dovoláním zabýval neveřejně, výsledek je patrný z databáze InfoSoud, ČTK jej potvrdila mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 1 Dana Šindelářová. Odůvodnění zatím není dostupné.
 celý článek

www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo