romea - logo
17. listopadu 2019 (neděle)
svátek má Mahuléna
Loading
rozšířené vyhledávaní

Top Styl Designer roku Pavel Berky obleče Miss Junior

Praha, 11.10.2012 15:09, (ROMEA)
Pavel Berky
Pavel Berky

Ředitelka soutěží Miss Junior Kateřina Hamrová oslovila ke spolupráci Pavla Berkyho. Nadějný student módní tvorby VŠUP v Praze vyhrál v únoru prestižní módní soutěž, jež je součástí mezinárodních módních veletrhů STYL a KABO.

Již zanedlouho se finalistky soutěže sjedou do Blanska, kde proběhne soustředění Škola Miss Junior, zakončené finálovým večerem. Dívky dostanou v průběhu soustředění řadu úkolů, čeká je konzultace s dietologem, školení vizážistky nebo fitting před módním focením.

„V rámci Školy Miss Junior se každoročně fotí fashion story. Pro letošek jsme do ní vybrali právě modely pana Berkyho, mimo jiné i z jeho vítězné kolekce XY. Krom toho ovšem Pavel Berky připraví speciálně pro finále soutěže autorské kostýmy, ve kterých finalistky České a Slovenské republiky zatančí společnou choreografii. Modely budu vytvořeny prakticky na místě, každé dívce individuálně doslova na míru,“ informovala Karla Jasná z realizačního týmu.

Videoklip a fotografie z fashion story Pure Innocence uvidí diváci finálového večera, který se uskuteční 1. listopadu na zámecké sýpce v Blansku, a následně i televizní diváci celoplošné stanice Televize Pětka, který uvede o přípravách a finále Miss Junior 2012 netradiční záznam.

novinky.cz
Přečteno: 837x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Top Styl DesignerHLAVNÍ ZPRÁVY

Listopad 1989

Monika Duždová: Neuměla bych už žít v nesvobodě a na vše jen kývat hlavou

15.11.2019 20:52
Měla jsem jednadvacet let, tři malé děti a byla jsem už vdaná, když se v listopadu osmdesátém devátém začaly dít věci, kterým jsem v prvních chvílích nerozuměla. Ale podporovala jsem studenty v tom, že chtějí školy pro všechny a domáhají se svých práv a snad jsem v těch chvílích chtěla být s nimi na náměstích. Zvlášť, když televize odvysílala první sestřih událostí ze 16. listopadu, kdy studenti bratislavských vysokých škol k výročí studentstva pochodovali ulicemi Bratislavy až po tehdejší ministerstvo školství, kde před televizními kamerami přednesli své oprávněné požadavky a volali po dialogu, po svobodě, po školství pro všechny a prohlašovali, že nechtějí „reaktory“. O pár dní později už jsme mohli vidět v televizi i živé vstupy a mimořádná vysílání z demonstrací v Praze i ve velkých městech.
 celý článek

Plakát Kotlebových fašistů. Zdroj: Facebook

Dva Kotlebovci vyvěsili plakát s nápisem: „Zatočíme s asociály a politickými zloději: Pošleme je do pracovních táborů!“

14.11.2019 15:02
Slovenskou Lidovou stranu Naše Slovensko (ĽSNS) fašisty Mariana Kotleby opět prošetřuje policie. Dva extremisté z této strany zveřejnili na sociální síti plakát připomínající koncentrační tábor, podpořený nenávistným heslem.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo