romea - logo
20. ledna 2020 (pondělí)
svátek má Ilona
Loading
rozšířené vyhledávaní

Top Styl Designer roku Pavel Berky obleče Miss Junior

Praha, 11.10.2012 15:09, (ROMEA)
Pavel Berky
Pavel Berky

Ředitelka soutěží Miss Junior Kateřina Hamrová oslovila ke spolupráci Pavla Berkyho. Nadějný student módní tvorby VŠUP v Praze vyhrál v únoru prestižní módní soutěž, jež je součástí mezinárodních módních veletrhů STYL a KABO.

Již zanedlouho se finalistky soutěže sjedou do Blanska, kde proběhne soustředění Škola Miss Junior, zakončené finálovým večerem. Dívky dostanou v průběhu soustředění řadu úkolů, čeká je konzultace s dietologem, školení vizážistky nebo fitting před módním focením.

„V rámci Školy Miss Junior se každoročně fotí fashion story. Pro letošek jsme do ní vybrali právě modely pana Berkyho, mimo jiné i z jeho vítězné kolekce XY. Krom toho ovšem Pavel Berky připraví speciálně pro finále soutěže autorské kostýmy, ve kterých finalistky České a Slovenské republiky zatančí společnou choreografii. Modely budu vytvořeny prakticky na místě, každé dívce individuálně doslova na míru,“ informovala Karla Jasná z realizačního týmu.

Videoklip a fotografie z fashion story Pure Innocence uvidí diváci finálového večera, který se uskuteční 1. listopadu na zámecké sýpce v Blansku, a následně i televizní diváci celoplošné stanice Televize Pětka, který uvede o přípravách a finále Miss Junior 2012 netradiční záznam.

novinky.cz
Přečteno: 843x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Top Styl DesignerHLAVNÍ ZPRÁVY

Edita Stejskalová a Petr Torák 10. 9. 2018 během zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny (FOTO: František Bikár, Romea.cz)

Občanští členové "romské rady" se neshodují v názoru, zda má Helena Válková zůstat vládní zmocněnkyní pro lidská práva

16.1.2020 22:56
Občanští členové Rady vlády pro záležitosti romské menšiny (RVZRM) se neshodují v názoru, zda má Helena Válková zůstat ve funkci vládní zmocněnkyně pro lidská práva. Zpravodajský server Romea.cz oslovil všechny občanské členy rady. Z patnácti členů nám svou odpověď zaslalo pouze šest. Dva Válkovou podpořili a čtyři mají s jejím setrváním na postu vládní zmocněnkyně pro lidská práva problém. Další členové "romské" rady se odmítli veřejně vyjádřit, ostatní na naše otázky nereagovali vůbec. V pátek své vyjádření zaslal další člen Rady vlády Tomáš Ščuka, který se vyjádřil také proti setrvání Válkové ve funkci. Vyjádření jednotlivých členů, které se nám podařilo získat, uvádíme v plném znění.
 celý článek

Protestující na mítinku kotlebovců Zdroj: Michal Truban, Facebook

Na východním Slovensku protestovala stovka Romů proti kotlebovcům

16.1.2020 10:46
Podporovatelé ĽSNS i odpůrci extremismu se ve středu večer setkali v Sabinově. Během předvolebního mítinku strany přišlo nesouhlas s extremismem vyjádřit přibližně 350 Romů z okresu. Přidali se k nim i členové koalice neparlamentních stran PS/Spolu. Mítink, jak i protest se obešel bez incidentů, lidé z obou stran však na sebe vykřikovali.
 celý článek

Hajlující muž 25. 4. 2019 během demonstrace xenofobně-populistického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury (FOTO: video Alarm)

Muž, který podle verdiktu hajloval na akci SPD, podal dovolání

15.1.2020 16:10
Nejvyšší soud přezkoumá případ Radka Mansfelda, jenž podle pravomocného verdiktu hajloval na loňské demonstraci hnutí SPD. Pražské soudy mu vyměřily půlroční podmínku a peněžitý trest 30.000 korun. Rozhodnutí je pravomocné. K Obvodnímu soudu pro Prahu 1, který případ řešil jako první instance, dorazilo před koncem roku dovolání, zjistila ČTK z justiční databáze.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo