romea - logo
26. května 2020 (úterý)
svátek má Filip
Loading
rozšířené vyhledávaní

Top Styl Designer roku Pavel Berky obleče Miss Junior

Praha, 11.10.2012 15:09, (ROMEA)
Pavel Berky
Pavel Berky

Ředitelka soutěží Miss Junior Kateřina Hamrová oslovila ke spolupráci Pavla Berkyho. Nadějný student módní tvorby VŠUP v Praze vyhrál v únoru prestižní módní soutěž, jež je součástí mezinárodních módních veletrhů STYL a KABO.

Již zanedlouho se finalistky soutěže sjedou do Blanska, kde proběhne soustředění Škola Miss Junior, zakončené finálovým večerem. Dívky dostanou v průběhu soustředění řadu úkolů, čeká je konzultace s dietologem, školení vizážistky nebo fitting před módním focením.

„V rámci Školy Miss Junior se každoročně fotí fashion story. Pro letošek jsme do ní vybrali právě modely pana Berkyho, mimo jiné i z jeho vítězné kolekce XY. Krom toho ovšem Pavel Berky připraví speciálně pro finále soutěže autorské kostýmy, ve kterých finalistky České a Slovenské republiky zatančí společnou choreografii. Modely budu vytvořeny prakticky na místě, každé dívce individuálně doslova na míru,“ informovala Karla Jasná z realizačního týmu.

Videoklip a fotografie z fashion story Pure Innocence uvidí diváci finálového večera, který se uskuteční 1. listopadu na zámecké sýpce v Blansku, a následně i televizní diváci celoplošné stanice Televize Pětka, který uvede o přípravách a finále Miss Junior 2012 netradiční záznam.

novinky.cz
Přečteno: 859x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Top Styl DesignerHLAVNÍ ZPRÁVY

Starostka obce Veltěže Věra Posledníková a vyhořelý dům rodiny Přibylových (FOTO: ROMEA TV)

videoVIDEO: Obec Veltěže na Lounsku vyhlásí veřejnou sbírku jako pomoc romské rodině, které vyhořela v pátek část domu

19.5.2020 15:02
Obec Veltěže na Lounsku vyhlásí veřejnou sbírku jako pomoc pro romskou rodinu, které vyhořela v pátek 15. 5. 2020 velká část domu. Obec na sbírkový účet vloží počáteční vklad 5 tisíc korun. Uvedla to v rozhovoru pro romskou internetovou televizi ROMEA TV starostka obce Věra Posledníková.
 celý článek

Jan Cina

Herec Jan Cina kvůli romskému příjmení narazil při hledání bydlení. „Byl to šok,” říká

19.5.2020 13:25
Jan Cina je dvaatřicetiletý populární český herec. Jeho otec je Rom, rodina z části pochází z východního Slovenska. Přestože on sám říká, že se svým romstvím nikdy neměl problém - zejména proto, že to na něm není na první pohled poznat - setkal se nedávno s tím, čemu v Česku čelí řada Romů. Při hledání bydlení se ho totiž realitní makléř na základě jeho příjmení zeptal, zda není Rom a dodal, že by s tím mohli mít majitelé problém.
 celý článek

Obyvatelé ubytovny v ulici Klíšská. (FOTO: ROMEA TV)

Romská rodina z ústecké ubytovny uspěla u Nejvyššího správního soudu, spor se po dvou letech vrací před krajský soud

19.5.2020 11:15
Nejvyšší správní soud (NSS) zrušil rozsudek Krajského soudu v Ústí nad Labem, na který se v létě 2018 obrátila jedna z romských rodin vystěhovaných z ústecké ubytovny, která byla uzavřena po vyhlášení tzv. "bezdoplatkové zóny" na území města Ústí nad Labem. Žalobou namířenou proti městu rodina namítala, že došlo k nezákonnému zásahu do jejich práv, a rovněž požádala soud o zrušení opatření, kterým byla "bezdoplatková zóna" vyhlášena. Krajský soud žalobu odmítl, Nejvyšší správní soud nyní rozhodl, že to bylo nezákonné.
 celý článek

 
www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo