romea - logo
15. srpna 2020 (sobota)
svátek má Hana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Ústecko má talent: Přihlašte se do soutěže a vyhrajte 10 tisíc korun

29.7.2020 11:45

Hrajete na hudební nástroj, zpíváte, tančíte nebo jste vynikající v něčem jiném? Pak máte příležitost se přihlásit do talentové soutěže Ústecko má Talent 2020. Přihlášky mohou zasílat děti a mládež ve věku od 6 - 18 let.

Soutěž bude probíhat tak, že účastníci budou posílat své videonahrávky na e-mailovou adresu usteckomatalent2020@gmail.com do 31. července.

"Pak se vybere 30 účastníků, kteří budou pozváni na casting, ve kterém rozhodne porota o postupu do finálové desítky," popsali princip soutěže organizátoři pro server Romea.cz.

Finále soutěže, které se uskuteční v sále Hraničář v Ústí nad Labem, bude vysíláno přímým přenosem a vítěz dostane finanční odměnu ve výši 10 000 Kč.

Přečteno: 1020x
 

Kam dál:

Štítky:  

Talent, Soutěž, Ústí nad labemHLAVNÍ ZPRÁVY

Kurz pro pedagogy (FOTO: R-Mosty)

Organizace R-Mosty pořádá další běh kurzu Pedagog a sociokulturní specifika romských žáků. Hlaste se!

11.8.2020 18:01
Společnost R - Mosty pořádá 26. a 27. srpna na biofarmě Belina v Nežichově u Toužimi další běh kurzu Pedagog a sociokulturní specifika romských žáků. Kurz pomáhá efektivněji pracovat s dětmi z romských rodin a rozšiřuje účastníkům všeobecné povědomí o této naší největší a nejstarší národnostní menšině.
 celý článek

CD neonacistické skupiny Krátký proces

Slovenská a česká policie zatýkala při akci proti extremismu členy kapel. Policisté našli předměty s nacistickou tematikou

11.8.2020 17:07
Slovenská policie dnes zadržela při zátahu proti extremismu devět lidí. Jsou mezi nimi také členové hudebních skupin Krátký proces a Horkýže Slíže, informovala televize Markíza. Do akce vedené slovenskou policií se podle webu Česká justice zapojili i čeští kolegové, kteří provedli domovní prohlídku u českého hudebníka v Děčíně.
 celý článek

Olga Fečová, foto: Lukáš Houdek

videoVIDEO: Nejdříve jsem měla rodinu, děti, takže jsem se starala o ně, na mě přišla řada v 60letech, říká Olga Fečová navržená na státní vyznamenání

9.8.2020 15:43
Romská spisovatelka, pěstounka, pedagogická asistentka Olga Fečová byla navržena na státní vyznamenání. Navrhla ji Doc. PhDr. Zuzana Jurková, PhD., vedoucí Katedry obecné antropologie Fakulty humanitních studií Univerzity Karovy.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo