romea - logo
8. března 2021 (pondělí)
svátek má Gabriela

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Ústecko má talent: Přihlašte se do soutěže a vyhrajte 10 tisíc korun

29.7.2020 11:45

Hrajete na hudební nástroj, zpíváte, tančíte nebo jste vynikající v něčem jiném? Pak máte příležitost se přihlásit do talentové soutěže Ústecko má Talent 2020. Přihlášky mohou zasílat děti a mládež ve věku od 6 - 18 let.

Soutěž bude probíhat tak, že účastníci budou posílat své videonahrávky na e-mailovou adresu usteckomatalent2020@gmail.com do 31. července.

"Pak se vybere 30 účastníků, kteří budou pozváni na casting, ve kterém rozhodne porota o postupu do finálové desítky," popsali princip soutěže organizátoři pro server Romea.cz.

Finále soutěže, které se uskuteční v sále Hraničář v Ústí nad Labem, bude vysíláno přímým přenosem a vítěz dostane finanční odměnu ve výši 10 000 Kč.

Přečteno: 1590x
 

Kam dál:

Štítky:  

Talent, Soutěž, Ústí nad labemHLAVNÍ ZPRÁVY

Pavla Svrčinová a vtip, který sdílela na svém facebookovém profilu. (Koláž: Romea.cz)

Budoucí hlavní hygienička Pavla Svrčinová se omluvila Romům za rasistický vtip

5.3.2021 20:05
Budoucí hlavní hygienička Pavla Svrčinová se omluvila Romům za sdílení rasistického vtipu na svém facebookovém profilu. Svrčinovou kontaktovala s žádostí o vysvětlení vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková. Budoucí hlavní hygienička se podle Válkové v telefonickém rozhovoru za celou věc omluvila a požádala zmocněnkyni o přeposlání její omluvy všem členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny.
 celý článek

František Lízna (FOTO: repro Česká televize)

Umřel páter František Lízna, který se zastával Romů. Je důležité, aby neztratili svůj romipen, říkával

5.3.2021 14:55
Ve čtvrtek večer zemřel katolický kněz a někdejší chartista František Lízna (79). Zprávu o jeho úmrtí zveřejnil jezuita Jan Regner. Lízna byl člověkem se srdcem na dlani, dlouho pomáhal Romům a lidem z okraje společnosti vůbec. Dlouhou poutí se vyléčil z rakoviny, v poslední době si stěžoval na plicní embolii, nakonec podlehl koronaviru.
 celý článek

--ilustrační foto--

videoZÁZNAM VYSÍLÁNÍ: Rozhovor s novým honorárním konzulem Petrem Torákem

5.3.2021 13:53
Záznam živého vysílání rozhovoru s novým honorárním konzulem přímo z místa jeho působiště v Peterborough.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo