romea - logo
24. října 2020 (sobota)
svátek má Nina

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Jaroslav Parči dnes uvede nový videoklip k singlu Stejně, jako já.

24.7.2020 14:22

Dnes bude mít premiéru nový videoklip k singlu Jaroslava Parčiho Stejně, jako já. Nový singl s videoklipem uvede Jaroslav Parči v 18hodin v restauraci Bar Paragraf ve Slivenci osobně a v 19 hodin se spustí videoklip na youtube. ROMEA TV Vám přináší reportáž z natáčení videoklipu.

Jak říká sám autor textu a zpěvák Jaroslav Parči, píseň je o jeho dětství a plnění dětských snů.

"Nejdříve jsem oslovil hudebního producenta Zdeňka Hrubého, aby mi složil hudbu k novému singlu. Poté se postupně pracovalo na konkrétní podobě, krok za krokem. V singlu se postupně prolínáme mým životem, mým dětstvím. Ta píseň bude o mě, o tom prožitku, o tom pocitu," řekl Jaroslav Parči pro ROMEA TV.

Malého Jaroslava Parčiho ztvárnil ve videoklipu Petr Husár, který byl vybrán na základě veřejného castingu. 

"Čekal jsem od Petra nějakou nervozitu, nebo strach z kamer, protože nemá vůbec žádné zkušenosti s natáčením. A on to zvládl, úplně s přehledem. Zahrál si po boku muzikálové herečky Hany Sršňové. Opravdu mě překvapil, jak to zvládl. A aniž bych to věděl, Petr dostal šanci si splnit svůj sen, protože mi poté sdělil, že by chtěl být hercem," dodal Parči pro ROMEA TV

Jaroslav Parči zpěvák, muzikálový herec, moderátor a skladatel, se poprvé veřejnosti  představil jako semifinalista soutěže Česko hledá Superstar 2006. Od té doby na sobě pracuje a snaží se svému publiku stále přinášet něco nového v podobě svých autorských projektů.

Přečteno: 874x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, VideoklipyHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo