romea - logo
15. srpna 2020 (sobota)
svátek má Hana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Jaroslav Parči dnes uvede nový videoklip k singlu Stejně, jako já.

24.7.2020 14:22

Dnes bude mít premiéru nový videoklip k singlu Jaroslava Parčiho Stejně, jako já. Nový singl s videoklipem uvede Jaroslav Parči v 18hodin v restauraci Bar Paragraf ve Slivenci osobně a v 19 hodin se spustí videoklip na youtube. ROMEA TV Vám přináší reportáž z natáčení videoklipu.

Jak říká sám autor textu a zpěvák Jaroslav Parči, píseň je o jeho dětství a plnění dětských snů.

"Nejdříve jsem oslovil hudebního producenta Zdeňka Hrubého, aby mi složil hudbu k novému singlu. Poté se postupně pracovalo na konkrétní podobě, krok za krokem. V singlu se postupně prolínáme mým životem, mým dětstvím. Ta píseň bude o mě, o tom prožitku, o tom pocitu," řekl Jaroslav Parči pro ROMEA TV.

Malého Jaroslava Parčiho ztvárnil ve videoklipu Petr Husár, který byl vybrán na základě veřejného castingu. 

"Čekal jsem od Petra nějakou nervozitu, nebo strach z kamer, protože nemá vůbec žádné zkušenosti s natáčením. A on to zvládl, úplně s přehledem. Zahrál si po boku muzikálové herečky Hany Sršňové. Opravdu mě překvapil, jak to zvládl. A aniž bych to věděl, Petr dostal šanci si splnit svůj sen, protože mi poté sdělil, že by chtěl být hercem," dodal Parči pro ROMEA TV

Jaroslav Parči zpěvák, muzikálový herec, moderátor a skladatel, se poprvé veřejnosti  představil jako semifinalista soutěže Česko hledá Superstar 2006. Od té doby na sobě pracuje a snaží se svému publiku stále přinášet něco nového v podobě svých autorských projektů.

Přečteno: 684x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, VideoklipyHLAVNÍ ZPRÁVY

Kurz pro pedagogy (FOTO: R-Mosty)

Organizace R-Mosty pořádá další běh kurzu Pedagog a sociokulturní specifika romských žáků. Hlaste se!

11.8.2020 18:01
Společnost R - Mosty pořádá 26. a 27. srpna na biofarmě Belina v Nežichově u Toužimi další běh kurzu Pedagog a sociokulturní specifika romských žáků. Kurz pomáhá efektivněji pracovat s dětmi z romských rodin a rozšiřuje účastníkům všeobecné povědomí o této naší největší a nejstarší národnostní menšině.
 celý článek

CD neonacistické skupiny Krátký proces

Slovenská a česká policie zatýkala při akci proti extremismu členy kapel. Policisté našli předměty s nacistickou tematikou

11.8.2020 17:07
Slovenská policie dnes zadržela při zátahu proti extremismu devět lidí. Jsou mezi nimi také členové hudebních skupin Krátký proces a Horkýže Slíže, informovala televize Markíza. Do akce vedené slovenskou policií se podle webu Česká justice zapojili i čeští kolegové, kteří provedli domovní prohlídku u českého hudebníka v Děčíně.
 celý článek

Olga Fečová, foto: Lukáš Houdek

videoVIDEO: Nejdříve jsem měla rodinu, děti, takže jsem se starala o ně, na mě přišla řada v 60letech, říká Olga Fečová navržená na státní vyznamenání

9.8.2020 15:43
Romská spisovatelka, pěstounka, pedagogická asistentka Olga Fečová byla navržena na státní vyznamenání. Navrhla ji Doc. PhDr. Zuzana Jurková, PhD., vedoucí Katedry obecné antropologie Fakulty humanitních studií Univerzity Karovy.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo