romea - logo
12. srpna 2022 (pátek)
svátek má Klára

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Zdeněk Godla jako zabiják Zola! Titulní roli dánského krimifilmu ztvárnila nová herecká naděje Luboš Oláh!

8.7.2021 13:15
Zdeněk Godla v novém díle severská krimisérie Oddělení Q (FOTO: Nordisk Film)
Zdeněk Godla v novém díle severská krimisérie Oddělení Q (FOTO: Nordisk Film)

Pátým dílem pokračuje veleúspěšná severská krimisérie Oddělení Q, která vzniká podle bestsellerů dánského autora Jussiho Adlera-Olsena.

Nejnovější pokračování nese název Marco a v roli zabijáka Zoly se v něm představí Zdeněk Godla, titulní role Marca se zhostil Luboš Oláh, vedlejší pak David Oláh.

Tradičními hrdiny Oddělení Q jsou Carl Morck a jeho asistent Asad. Tentokrát rozplétají dánský zločin, jehož stopy vedou až do Česka. Čtrnáctiletého Marca dopadne policie na dánských hranicích ve vlaku z České republiky, která u něj najde pas pohřešovaného státního úředníka obviněného ze sexuálního zneužívání. Chlapec odmítá vypovídat, přestože ho pronásleduje gang zabijáka Zoly.

Film se točil v českých reáliích, mimo jiné také na žižkovském nákladovém nádraží. Česká premiéra filmu, kterému odborníci predikují úspěch, bude 5. srpna.

Pro Luboše Oláha jde o filmový debut, naopak Zdeněk Godla patří mezi zkušené herce. Nejvíce ho proslavil dnes již kultovní seriál Most!, výraznou roli si také zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Letos na podzim se představí v taneční sérii Stardance.

VIDEO

Přečteno: 3287x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Zdeněk Godla, Film, Kultura, Kultura, Romové, DánskoHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo