romea - logo
24. října 2020 (sobota)
svátek má Nina

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

František Štván: Senátor Doubrava je pro mne tuzemský ekvivalent župana Kotleby

Praha, 1.12.2013 1:12, (ROMEA)
Jaroslav Doubrava, senátor (Severočeši.cz)
Jaroslav Doubrava, senátor (Severočeši.cz)

Jsem přesvědčený, že se v každé sociální skupině, tedy i mezi senátory, najdou zištní vychytralci. Senátor Doubrava (Severočeši.cz) mezi ně rozhodně patří. Ačkoliv musí vědět, že je naše společnost ve velkém a dlouhodobě rozkrádána politicko-ekonomickými mafiemi, tak se vychytrale vytasil s "reportáží", jak to dle jeho osobní zkušenosti chodí na sociálce.

Svým potencionálním voličům na jedné straně představil etnicky čistou matku nemocného dítěte, neboť nezmínil její národnost, která prý do doby než bude podrobena úřední prověrce své skutečné sociální potřebnosti nemá v podstatě na nic nárok, a na druhé straně, řečeno jeho slovy, cikánku, která si prý po usednutí v čekárně okamžitě sundala zlaté prsteny a čas si krátila telefonováním z mobilu za dvacet tisíc. Tím potencionálním voličům hrdinně ukázal, že jím senátorsky "korektně" etnicky pojmenovaní nepřizpůsobiví vědí jak na to.

Pan senátor je podle mého soudu stejně fikaný jako slovenský extremista Kotleba, neboť místo legislativní iniciativy a pranýřování skutečných ekonomických škůdců naší společnosti, což bohužel jen na oko dělá většina politiků, předkládá svým obdivovatelům, přesněji řečeno stejným srabům jako je on, kteří si troufnou jen na bezvýznamné řadové občany, etnického nepřítele, na kterém dokazuje, že toto etnikum zneužívá sociální systém tak sofistikovaně, že na chudáky z řad dolních deseti milionů "původních obyvatel" a jejich nemocné děti už nic nezbude.

Aby bylo jasno. Byť si tento příběh podle mne senátor Doubrava vykrášlil k obrazu svému, pak připouštím, že se stát mohl. To však neznamená, že se smířím s jeho mimořádně škodlivým lovem voličských hlasů na principu šíření etnické nenávisti. Povinností všech politiků by podle mého soudu měl být nekompromisní boj proti politicko-ekonomickým mafiím a cílené legislativní bezmocnosti, díky které u nás chybí peníze na vše smysluplné a státotvorné. Jsem bezvýhradně přesvědčený, že jestli něco naše společnost nepotřebuje, tak zbabělé politiky, kteří loví voličské hlasy u zbabělých občanů, kteří si 24 roků nechají od horních deseti tisíc kálet na hlavu. O to víc si bohužel troufnou, zřejmě aby si mohli myslet, že zbabělí nejsou, na paušální etnickou nenávist. K vylepšení života jim to v žádném případě nepomůže. Ba naopak, neboť zvolí politiky jako je senátor Doubrava, kteří se skutečnou zlodějnou nic dělat nechtějí, neboť jim na získání politického vlivu (platu senátora) stačí pohodlné ukazování na nepřizpůsobivé etnikum.

Psáno pro server Vaševěc.cz, publikováno se souhlasem autora

František Štván
Přečteno: 2095x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Rasismus, Extremismus, SenátHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo