romea - logo
5. srpna 2020 (středa)
svátek má Kristián

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

František Štván: Senátor Doubrava je pro mne tuzemský ekvivalent župana Kotleby

Praha, 1.12.2013 1:12, (ROMEA)
Jaroslav Doubrava, senátor (Severočeši.cz)
Jaroslav Doubrava, senátor (Severočeši.cz)

Jsem přesvědčený, že se v každé sociální skupině, tedy i mezi senátory, najdou zištní vychytralci. Senátor Doubrava (Severočeši.cz) mezi ně rozhodně patří. Ačkoliv musí vědět, že je naše společnost ve velkém a dlouhodobě rozkrádána politicko-ekonomickými mafiemi, tak se vychytrale vytasil s "reportáží", jak to dle jeho osobní zkušenosti chodí na sociálce.

Svým potencionálním voličům na jedné straně představil etnicky čistou matku nemocného dítěte, neboť nezmínil její národnost, která prý do doby než bude podrobena úřední prověrce své skutečné sociální potřebnosti nemá v podstatě na nic nárok, a na druhé straně, řečeno jeho slovy, cikánku, která si prý po usednutí v čekárně okamžitě sundala zlaté prsteny a čas si krátila telefonováním z mobilu za dvacet tisíc. Tím potencionálním voličům hrdinně ukázal, že jím senátorsky "korektně" etnicky pojmenovaní nepřizpůsobiví vědí jak na to.

Pan senátor je podle mého soudu stejně fikaný jako slovenský extremista Kotleba, neboť místo legislativní iniciativy a pranýřování skutečných ekonomických škůdců naší společnosti, což bohužel jen na oko dělá většina politiků, předkládá svým obdivovatelům, přesněji řečeno stejným srabům jako je on, kteří si troufnou jen na bezvýznamné řadové občany, etnického nepřítele, na kterém dokazuje, že toto etnikum zneužívá sociální systém tak sofistikovaně, že na chudáky z řad dolních deseti milionů "původních obyvatel" a jejich nemocné děti už nic nezbude.

Aby bylo jasno. Byť si tento příběh podle mne senátor Doubrava vykrášlil k obrazu svému, pak připouštím, že se stát mohl. To však neznamená, že se smířím s jeho mimořádně škodlivým lovem voličských hlasů na principu šíření etnické nenávisti. Povinností všech politiků by podle mého soudu měl být nekompromisní boj proti politicko-ekonomickým mafiím a cílené legislativní bezmocnosti, díky které u nás chybí peníze na vše smysluplné a státotvorné. Jsem bezvýhradně přesvědčený, že jestli něco naše společnost nepotřebuje, tak zbabělé politiky, kteří loví voličské hlasy u zbabělých občanů, kteří si 24 roků nechají od horních deseti tisíc kálet na hlavu. O to víc si bohužel troufnou, zřejmě aby si mohli myslet, že zbabělí nejsou, na paušální etnickou nenávist. K vylepšení života jim to v žádném případě nepomůže. Ba naopak, neboť zvolí politiky jako je senátor Doubrava, kteří se skutečnou zlodějnou nic dělat nechtějí, neboť jim na získání politického vlivu (platu senátora) stačí pohodlné ukazování na nepřizpůsobivé etnikum.

Psáno pro server Vaševěc.cz, publikováno se souhlasem autora

František Štván
Přečteno: 2088x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Rasismus, Extremismus, SenátHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo