romea - logo
20. září 2021 (pondělí)
svátek má Oleg

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Glosa Emila Voráče: Politici zneužívají nevědomost lidí. Zlo, bezcitnost, nenávist a lež vítězí

10.11.2020 15:15
Emil Voráč (FOTO: Jan Tichý)
Emil Voráč (FOTO: Jan Tichý)

Konspirační teorie, které se nyní šíří kolem onemocnění COVID-19, nejsou jediné na sítích. V současné době se naučili zneužívat vědomi lidí politici, kteří chtějí získat voliče a chtějí na nejvyšších místech zůstat co nejdéle.

Politici a politika ve světě dávají návody jak neskrývaně a špinavě se dá pro vysoké cíle zneužívat nevědomost lidí, jak zamořovat čistou a zdravou mysl člověka. Lidé si pomalu a jistě osvojují zlo, bezcitnost, nenávist a hlavně lež. Zvykají si na to, že ne pravdou se dostáváš nejdál, ale falešností a bezcitností.

Důkazem, že lidé si tyto neduhy osvojili dost rychle, jsou například současné povolební diskuze v USA. Ale nemusíme chodit až tak daleko. Příklady mohou být i u nás doma. Například druhé kolo prezidentských voleb, ale vlastně i další volby.

Od revoluce a pádu totalitního režimu se u koryt drží "staré struktury". Ani 31 let nestačilo je z politiky přesunout na slepou kolej. Naopak se jim dává prostor, aby nás vedli k totalitě a návratu do područí Ruska a nově Číny.

Na onemocnění COVID-19 již Němci vynalezli účinnou vakcínu, která by měla být účinná na 90%. Brzy budeme o koronaviru hovořit jako o minulosti, ale na blbost ještě žádná vakcína vymyšlena nebyla.

Blbost nevymýtíme, zlo a nenávist je a bude všudypřítomná. I proto, že jsou lidé náchylní nechat se opít rohlíkem a mají radost z neštěstí druhých.

Přečteno: 995x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Politika, manipulace, Sociální sítě, VolbyHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo