romea - logo
19. dubna 2021 (pondělí)
svátek má Rostislav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Lukáš Houdek: Stop análnímu teroru? Souhlas!

Praha, 20.8.2012 11:00, (ROMEA)
Prague Pride 2012 (foto: Lukáš Houdek)
Prague Pride 2012 (foto: Lukáš Houdek)

Stop análnímu teroru! Takovým heslem mě přivítal sobotní Václavák kolem dvanácté hodiny. Připomínal tak pozoruhodné dostaveníčko, které krom jiného vypadalo jako výjev z některého z hollywoodských filmů. Krom antických sexy rytířů a rytířek se člověku procházejícímu náhodou kolem skýtal pohled na křečovitě se tvářící ochránce všeobecné morálky z iniciativy D.O.S.T., kteří se rozhodli okupovat koně společně s Václavem.

Je zvláštní, jakým způsobem dokáže některé pohoršit průvod obyčejných lidí, přestože jsou někteří z nich navlečeni ve stříbrných trenýrkách, nebo jiných obepnutých outfitech. Každé ráno, když desítkou vyrážím do práce, spočívá můj nesmělý pohled na stehnech četných mladých i starších dam, které za parných dní vyrážejí do práce nebo na nákup v podobně odvážných modelech. Rozdíl je v tom, že ve všední den, a na heterosexuálních ženách, jsou zcela v pořádku.

Fascinuje mě pohled na ty, kteří spokojeni sami se sebou přede mnou klečí, teatrálně mávají pažemi a hlasitě, s přivřenými očními víčky, se modlí za mé dobro. Prosí Pánaboha o odpuštění mé zkažené osobě, za vykoupení mé pošpiněné duše. Z amplionů se od příjemného mužského hlasu, jako by předčítal pohádku o třech lesních vílách, dozvídám, že jsem sobecký, ješitný, nechutný, zpupný, marnotratný, sebezahleděný, arogantní a kdo-ví-ještě-jaký. „Bůj vás nenávidí!“ křičí vousatý muž v džínových minišortkách. On to ví. On přeci s Bohem v noci dlouze rozmlouval. To sám Bůh mu sdělil, že všichni za svůj nechutný životní styl shoříme v pekle!

Po dokončení svého úkolu se všichni tito experti na boží vůli poplácají po ramenou, zapomenou na vlastní kostlivce uzamčené ve skříni, a řeknou si, že teď se snad už konečně dostanou do ráje.

Nepřestává mě udivovat, jak ti, kteří tak vehementně morálku a lásku k bližnímu hlásají, a jsou o svém správném počínání rezolutně přesvědčeni, současně šíří nenávist. Dopouštějí se tak přesně toho, před čím za svých plamenných projevů varují. Ale jasně, ono je lepší si to nepřiznat.

P. S. Ano, taky si přeju konec análnímu teroru. Víte, ono když vás banda heterosexuálů znásilní jen proto, že jste gay, aby vám to natřeli, není to nic moc.

Přečteno: 2507x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Prague Pride, Diskriminace, Extremismus, Kultura, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo