romea - logo
26. května 2020 (úterý)
svátek má Filip
Loading
rozšířené vyhledávaní

Miroslav Václavek: Konzervativismus kontra havlismus-homosexualismus

Praha, 24.8.2012 11:49, (ROMEA)
Miroslav Václavek
Miroslav Václavek

Podle nauky církve mají být muži a ženy s homosexuálními sklony "přijímáni s úctou, soucitem a jemnocitem. Je třeba se vůči nim vyhnout jakémukoli náznaku nespravedlivé diskriminace." (Katechismus katolické církve, 2358; srov. Kongregace pro nauku víry, Dopis o pastoraci homosexuálních osob, 1. října 1986, 10.)

Když se před krátkým časem konal v Praze pochod homosexuálně orientovaných jedinců obojího pohlaví, začalo opět velké rojení. Ze svých skrýší jako sršni vylétli zachmuření vousatí muži připomínající slovy a gesty afghánské Talibance, svolávající hromy a blesky a dovolávající se Biblí, Boha, Svatých, Panny Marie a pekel a pronášeli své projevy tvořené zlem, nad nimiž zaplesal sám rohatý a stali se tak kolektivními ústy toho pána, který krade pera vykládaná polodrahokamy.

Údajní křesťané, které lze ovšem ve skutečnosti řadit k modlářům a pánbíčkářům, protože jejich nitro je tvořeno žlučí, jedem, nenávistí a touze po moci, se s pěnou u úst dovolávali všech staletých animozit a předsudků, jimiž je tvořeno většinové kolektivní vědomí každé nevyzrálé společnosti a nazývají jej úhrnem konzervativismem.

Přitom ale, pokud bychom měli zhodnotit skutečný obsah, nejde o nic jiného než o obyčejnou hloupost, neznalost, nevědomost a zaostalost, která nemá se skutečným křesťanstvím a lidskými hodnotami nic společného.

Soudit člověka podle jeho sexuální orientace a zároveň tímtéž dechem dodávat, že proti němu vůbec nic nemají, neboť prý jen odkrývají spiknutí přízračného homosexualismu, které se ovšem ale odehrává pouze v jejich myslích, je to nejhlubší pokrytectví, za nímž se dle vyjádření předních sexuologů neskrývá vlastně nic jiného, než boj sama se sebou, pokud o tyto verbální projevy „konzervativců“ a jejich skutečnou sexuální orientaci jde.

Tedy lze tyto osoby ze značné míry chápat, protože se pravděpodobně bojí sami sebe a řeší tento vnitřní rozpor ventilováním svých duševních muk, namísto toho aby volbu o níž nemohli nijak rozhodnout přijali a prožili svůj život, který je jim vyměřen šťastně, plně a s duševní i duchovní vyrovnaností.

Že jsou takoví přímo koncentrováni v řadách „konzervativců“ lze doložit například celou plejádou nechtěných coming outů známých například z USA, kde si novináři a média vůči těm s mocí žádné servítky servility, jak je známe u nás, rozhodně neberou.

Roy Ashburn
Senátoru za stát Kalifornie se přihodilo, že ve svých 56 letech přiznal svoji homosexuální orientaci. Nebylo tomu ovšem tak, že by jej k tomu přivedlo jeho nitro nebo svědomí, ale proto, že byl policií zadržen opilý při jízdě automobilem, když se navracel doprovázen svým milencem za rodinou z návštěvy gay baru. A kdyby ho nechytili, tak by proti homosexualitě bojoval i dnes.

Mark Foley
Republikánský poslanec byl donucen rezignovat poté, co byly zveřejněny jeho emaily, které zasílal svým asistentům. V nich ultrakonzervativní Foley známý svými nepříčetnými návrhy zákonů, pokud o stíhání „sexuálních deviací“ jde, zjišťoval velikost jejich přirození, přičemž ve svém domě poskytoval přístřeší jednomu z nich, výměnou za to, že mu bude pravidelně poskytovat orální uspokojení. Netřeba snad na závěr zmínit, že jeho nejmladším asistentem byl teprve sedmnáctiletý mladíček. Pan bojovník za konzervativní hodnoty a rodinu, je asi na zajíčky.

George Alan Rekers
Profesor a psycholog, s krátkou kariérou na Harvardu, se etabloval jako zvláště zapálený bojovník proti homosexualitě, kterou i svým „vědeckým výzkumem“ odhaloval jako hříšnou, destruktivní a zvrácenou, odporující všemu křesťanskému. Když byl přistižen, že se vrací z dovolené s mladistvým homosexuálním prostitutem z gay escort servisu, význam jeho bádání, kterým chtěl dokázat, že je možné homosexualitu léčit, jako nějakou duševní nemoc, poněkud splaskl, až vyvanul.

Bob Allen
Politik z Floridy známý svým veřejným vystupováním a hlasováním proti zvrácené homosexualitě se ve svém posledním projevu poněkud spletl, neboť na veřejných záchodcích, které jsou, jak sami ještě uvidíte, místem se značným výskytem „konzervativních křesťanských politiků“ nabídl orální uspokojení neznámému muži, kteréžto podpořil coby argumentem částkou dvaceti dolarů zmíněnému. K jeho smůle se z však pána, k němuž bojovník za práva rodin zahořel žárem lásky vyklubal policista v civilu a milého Boba sebral.

Larry Craig
Tento republikánský senátor byl zatčen na záchodcích letiště Minneapolis, když neznámému muži ve vedlejší kabince rovněž nabízel orální sex s jediným rozdílem, pokud o Boba Allena jde. Neboť nenabídl oslovenému ani cent. Jinak se z osloveného rovněž vyklubal policista, který pana senátora, mimochodem velmi angažovaného v boji proti zvrácenostem, které sex mezi muži přináší také zatknul, což nakonec vedlo rovněž k jeho nechtěnému coming outu a konci jeho politické protihomosexuální kariéry.

Ted Haggard
Evangelický pastor a duchovní poradce prezidenta USA George Bushe mladšího, proti homosexualitě vedl plamenná kázání, která jakoby vypadla z oka spolku D.O.S.T. I když se mu nedostávalo příliš času vzhledem k boji za záchranu světa před hříchem, který vedl, stihl si ale přesto najít volné chvilky v nichž si objednával mladé maso homosexuálních prostitutů s nimiž nejen prováděl ony zvrácené akty – asi aby homosexualismus rozložil zevnitř, velmi zevnitř - ale rovněž s nimi i užíval tvrdé drogy. Když byl postaven tváří v tvář nevyvratitelným faktům, udělal alespoň coming outíček a prohlásil se bisexuálem.

Ed Koch
Ctihodný poslanec a starosta New Yorku třikrát zvolený do funkce byl a je podezírán z toho, že jeho negativní přístup k osvětě mechanismu, kterým se šířil virus HIV v osmdesátých letech minulého století mezi tehdejší homosexuální komunitu, byl motivován jeho strachem, aby se nějak nevhodně neprořekl, vzhledem k tomu, že on sám byl homosexuální. Což pochopitelně pečlivě tajil do té doby, než to za něj učinila americká média

A abychom se nezabývali jen zaoceánskými bojovníky proti sexuálním zvrácenostem, vraťme se na náš starý kontinent.

Jörg Haider
Rakouský ultranacionalistický politik, ikona neonacistů a zaprděných xenofobních maloměšťáků vedl svůj kampf obzvláště nesmiřitelně. I když se sám veřejně proti homosexuálně neprojevoval, jeho strana byla antihomosexualisty přímo tvořena. Jaké asi muselo být překvapení jeho věrných, když vyšlo najevo, že Jörg jaksi sice mužně a árijsky vypadal, nicméně slušně řečeno vnitřně tyto základní kameny jeho národního hnutí stejně jako Ernst Röhm neztělesňoval, neboť se opilý zabil při jízdě z podniku, kde se za svými milostnými dobrodružstvími scházejí právě homosexuálové.

Je tedy jen nasnadě, že je pouze otázkou času až se dozvíme jak je to doopravdy se zápasy sama se sebou, pokud o naše domorodé válečníky proti homosexualitě a homosexualismu je.

Každopádně ale lze říci, že by si do té doby, než jejich orientace vyjde najevo, mohli alespoň vzít k srdci něco skutečně křesťanského, tedy to co zmiňuji v úvodu článku. Že by se tím ale začali konečně řídit, když sami sebe nazývají křesťany si nedělám iluze, na to jsou příliš hluboko v zajetí lži.

Neboť hypertrofovaná heterosexuální aktivita vyznačující se nepřetržitým plozením dětí jako na běžícím páse, jíž se někteří nejvíce proti homosexuálně angažovaní zabývají, se mi jeví jakožto pouhé hmotné cosi, jímž svému okolí podávají „důkaz“ o své „normalitě“.
Což osobně považuji za zbytečné, neboť se sexualitou a jejími projevy, kterou nám ostatně dal sám Stvořitel a to nikoliv k pouhé reprodukci, ale i k radosti, nespatřuji nic, co by člověka činilo horším nebo lepším, jak se nám to snaží někdo nakukat.

Svět sám je tvořen jinakostí.

Bez ní bychom žili v ponuré a šedivé stejnosti.

Pevně věřím, že člověk, který byl obdařen darem rozumu a svobodného myšlení, tyto dary konečně přijme a nenechá si je nadále krást těmi, kdo by za něj ve své lži, chtěli myslet i konat.

To bychom ani my, ani vesmír sám, neměli smysl.

Článek byl převzat z blogu Miroslava Václavka

Miroslav Václavek
Přečteno: 1485x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Gay, LesbyHLAVNÍ ZPRÁVY

Starostka obce Veltěže Věra Posledníková a vyhořelý dům rodiny Přibylových (FOTO: ROMEA TV)

videoVIDEO: Obec Veltěže na Lounsku vyhlásí veřejnou sbírku jako pomoc romské rodině, které vyhořela v pátek část domu

19.5.2020 15:02
Obec Veltěže na Lounsku vyhlásí veřejnou sbírku jako pomoc pro romskou rodinu, které vyhořela v pátek 15. 5. 2020 velká část domu. Obec na sbírkový účet vloží počáteční vklad 5 tisíc korun. Uvedla to v rozhovoru pro romskou internetovou televizi ROMEA TV starostka obce Věra Posledníková.
 celý článek

Jan Cina

Herec Jan Cina kvůli romskému příjmení narazil při hledání bydlení. „Byl to šok,” říká

19.5.2020 13:25
Jan Cina je dvaatřicetiletý populární český herec. Jeho otec je Rom, rodina z části pochází z východního Slovenska. Přestože on sám říká, že se svým romstvím nikdy neměl problém - zejména proto, že to na něm není na první pohled poznat - setkal se nedávno s tím, čemu v Česku čelí řada Romů. Při hledání bydlení se ho totiž realitní makléř na základě jeho příjmení zeptal, zda není Rom a dodal, že by s tím mohli mít majitelé problém.
 celý článek

Obyvatelé ubytovny v ulici Klíšská. (FOTO: ROMEA TV)

Romská rodina z ústecké ubytovny uspěla u Nejvyššího správního soudu, spor se po dvou letech vrací před krajský soud

19.5.2020 11:15
Nejvyšší správní soud (NSS) zrušil rozsudek Krajského soudu v Ústí nad Labem, na který se v létě 2018 obrátila jedna z romských rodin vystěhovaných z ústecké ubytovny, která byla uzavřena po vyhlášení tzv. "bezdoplatkové zóny" na území města Ústí nad Labem. Žalobou namířenou proti městu rodina namítala, že došlo k nezákonnému zásahu do jejich práv, a rovněž požádala soud o zrušení opatření, kterým byla "bezdoplatková zóna" vyhlášena. Krajský soud žalobu odmítl, Nejvyšší správní soud nyní rozhodl, že to bylo nezákonné.
 celý článek

 
www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo