romea - logo
8. prosince 2019 (neděle)
svátek má Květoslava
Loading
rozšířené vyhledávaní

Hokejista Dominik Lakatoš: Člověk musí jít za tím co chce a nikdy neustupovat

2.12.2016 18:25

V dalším dílu Desetiminutovky vám představujeme muže, který skutečně ví co chce a co je jeho životním posláním. Dominik Lakatoš se narodil pro hru na ledě. Hokej si vybral ve svých třech letech a hrát začal v Kolíně.

Od dorosteneckých kategorií, ale působí v extraligovém týmu Bílých Tygrů a pravidelně patří mezi nejproduktivnější hráče svého týmu. Možná právě proto si právem vydobyl pevnou pozici v A-týmu nejvyšší české hokejové soutěže. Kromě toho je i historicky prvním hráčem romského původu, který nastoupil v české reprezentaci na mistrovství světa juniorů.
Přečteno: 3376x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hokej, Dominik Lakatoš, Desetiminutovka, Sport, Osobnosti, Česká republikaHLAVNÍ ZPRÁVY

Vánoce na turistické základně Myšinec v Budišovicích u Hrabyně prožily děti z dětských domovů z Čeladné, Příbora, Liptálu, Býchor a Uherského Ostrohu. (FOTO: Vladislav Sobol)

videoZÁZNAM: Situace je zoufalá, děti z dětských domovů končí i po 30 letech rozvoje ústavní péče na ulici

25.11.2019 11:33
V České republice vyrůstá v dětských domovech a dalších typech zařízení pobytové péče přes 8 000 dětí, z toho několik stovek ročně odchází do dospělosti.
 celý článek

Dalibor Karvay

Vídeňský symfonický orchestr jmenoval houslistu Dalibora Karvaye prvním koncertním mistrem

22.11.2019 11:15
Vídeňský symfonický orchestr jmenoval 34-letého slovenského houslistu Dalibora Karvaye svým prvním koncertním mistrem. Informoval o tom hudebníh časopis The Strad.
 celý článek

Druhý ročník ocenění od romských organizací a nezávislých osobností Lúč z tmy (Foto: Facebook Lúč z tmy)

videoZÁZNAM: Slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy

22.11.2019 0:01
Přímý přenos slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy, které každoročně udělují romské organizace a nezávislé osobnosti těm, kteří se dlouhodobě zasazují o zlepšení postavení Romů v různých oblastech života nebo se významným způsobem podílejí na budování mostů mezi Romy a většinovou společností. Záštitu nad 2. ročníkem ocenění Lúč z tmy převzala slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Přenos z bratislavského Caffe Berinka odvysílá ROMEA TV od 19 hodin.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo