romea - logo
9. prosince 2019 (pondělí)
svátek má Vratislav
Loading
rozšířené vyhledávaní

Marek Jano v Desetiminutovce: Musíme si najít svůj styl

15.11.2015 14:54

Marek Jano je mladý a talentovaný rapper a muzikant, který pochází z pražského Žižkova. Momentálně studuje na Mezinárodní konzervatoři v Praze obor Mediální studia a moderátorství. Jeho hlavním koníčkem je kapela, která si úspěšně získává své vlastní publikum.

UGC je hiphopová kapela, která vznikla v roce 2011 v Praze. Členové kapely jsou: David Šamko, Marek Jano, Richard Karol. Do povědomí veřejnosti se dostali díky skladbě Nebuď dilino, která měla za cíl podpořit rodiče, aby nedávali děti do zvláštních škol. Následovaly další úspěšné songy jako například: On the mic, Vánoční čas a jeden z nejoblíbenějších Funky styl. V současné době spolupracují s producenty na první desce s názvem MÍT SVŮJ CÍL.
Přečteno: 1083x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Desetiminutovka, Hudba, Romové, Praha, Aktivismus, studentHLAVNÍ ZPRÁVY

Vánoce na turistické základně Myšinec v Budišovicích u Hrabyně prožily děti z dětských domovů z Čeladné, Příbora, Liptálu, Býchor a Uherského Ostrohu. (FOTO: Vladislav Sobol)

videoZÁZNAM: Situace je zoufalá, děti z dětských domovů končí i po 30 letech rozvoje ústavní péče na ulici

25.11.2019 11:33
V České republice vyrůstá v dětských domovech a dalších typech zařízení pobytové péče přes 8 000 dětí, z toho několik stovek ročně odchází do dospělosti.
 celý článek

Dalibor Karvay

Vídeňský symfonický orchestr jmenoval houslistu Dalibora Karvaye prvním koncertním mistrem

22.11.2019 11:15
Vídeňský symfonický orchestr jmenoval 34-letého slovenského houslistu Dalibora Karvaye svým prvním koncertním mistrem. Informoval o tom hudebníh časopis The Strad.
 celý článek

Druhý ročník ocenění od romských organizací a nezávislých osobností Lúč z tmy (Foto: Facebook Lúč z tmy)

videoZÁZNAM: Slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy

22.11.2019 0:01
Přímý přenos slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy, které každoročně udělují romské organizace a nezávislé osobnosti těm, kteří se dlouhodobě zasazují o zlepšení postavení Romů v různých oblastech života nebo se významným způsobem podílejí na budování mostů mezi Romy a většinovou společností. Záštitu nad 2. ročníkem ocenění Lúč z tmy převzala slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Přenos z bratislavského Caffe Berinka odvysílá ROMEA TV od 19 hodin.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo