romea - logo
10. srpna 2020 (pondělí)
svátek má Vavřinec

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Marek Jano v Desetiminutovce: Musíme si najít svůj styl

15.11.2015 14:54

Marek Jano je mladý a talentovaný rapper a muzikant, který pochází z pražského Žižkova. Momentálně studuje na Mezinárodní konzervatoři v Praze obor Mediální studia a moderátorství. Jeho hlavním koníčkem je kapela, která si úspěšně získává své vlastní publikum.

UGC je hiphopová kapela, která vznikla v roce 2011 v Praze. Členové kapely jsou: David Šamko, Marek Jano, Richard Karol. Do povědomí veřejnosti se dostali díky skladbě Nebuď dilino, která měla za cíl podpořit rodiče, aby nedávali děti do zvláštních škol. Následovaly další úspěšné songy jako například: On the mic, Vánoční čas a jeden z nejoblíbenějších Funky styl. V současné době spolupracují s producenty na první desce s názvem MÍT SVŮJ CÍL.
Přečteno: 1102x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Desetiminutovka, Hudba, Romové, Praha, Aktivismus, studentHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo