romea - logo
14. října 2019 (pondělí)
svátek má Agáta
Loading
rozšířené vyhledávaní

Nový klip Rytmuse vidělo za dva dny přes 600 tisíc diváků

Praha, 12.7.2012 23:44, (ROMEA)

Za pouhé dva dny vidělo na serveru Youtube.com nový kontroverzní videoklip Patrika Vrbovského alias Rytmuse už přes 600 tisíc diváků. Klip k singlu AKM se odehrává na nefalšované romské zábavě a rozhodně by se na něj neměly dívat děti.

V prešovském kulturáku, kde tancovalo asi 500 romů, nechybí alkohol, rvačka ani sex na záchodcích. "Oni nepotřebují nic hrát, jsou prostě takoví," popsal podle bulvárního serveru Prásk.tv  Rytmus atmosféru, kterou mu romští hudebníci pomohli vytvořit. "Všichni ode mě čekali luxusní podnik a pěkné baby. Tak jsem udělal něco, čím jsem mnohé překvapil. Ještě jsem nikdy nic podobného neudělal. Chtěl jsem, aby to vypadalo autenticky," dodal.

"Udělal jsem to pro všechny, kteří mají problém s cikány a jinými menšinami. Prostě pro ty, kteří si o sobě myslí, že jsou nadřazená rasa," vzkázal Rytmus všem rasistům a náckům.

Přečteno: 3234x
 

Kam dál:

Štítky:  

Video, VideoklipyHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Klaus ml. v Chanově (FOTO: Facebook Václava Klause ml.)

Chanovští Romové s Trikolórou nespolupracují. Klaus mladší dezinterpretoval společné setkání

9.10.2019 16:09
„Mluvili jsme s pár chlapama, co pracují a vedou tam pro děti fotbalový klub. Pan Bažo mě šokoval vyjádřením – “nejhorší pro nás jsou neziskovky, co dělají romobyznys”. Asi tak,“ napsal poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší na svém facebooku po úterní návštěvě Chanova.
 celý článek

Roman Zach a skupiny Gipsy Kings v zábavném pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas (FOTO: Repro TV NOVA)

videoPatrik Banga: Roman Zach rozhodně není rasista. Kampaň na internetu je zbytečné šílenství

9.10.2019 13:44
Jsou chvíle, kdy fakt nejsem rád, že existují sociální sítě. Ano, člověk se může vyjádřit hned a k čemukoliv, dokonce si může vybrat i formu. Chcete video? Bude video. Chcete úderný text? Bude text! Ale sociální sítě mají svá negativa. Třeba šíření nepřesných zpráv. Nebo různé výklady jedné a té samé situace. A následující sociální šílenství.
 celý článek

Ilustrační foto (Foto: Pixabay)

Jak se dnes žije v "děcáku"? Problémem nejsou děti, ale jejich rodiče, říká ředitelka jednoho z nich Dana Kuchtová

9.10.2019 10:42
Prvorepubliková vila, která od roku 1949 funguje jako dětský domov, zeje v letních měsících prázdnotou. Všude panuje neskutečné ticho. „V období prázdnin tu moc dětí není,“ vysvětluje ředitelka pražského Dětského domova Klánovice a exministryně školství Dana Kuchtová, která celý rok pracuje na tom, aby děti v létě vyjely na tábor a podívaly se i do zahraničí.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo