romea - logo
28. června 2022 (úterý)
svátek má Lubomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Bulvár: Zpěvačka Monika Bagárová oznámila rozchod se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem

25.12.2021 18:09
Monika Bagárová, Makhmud Muradov a jejich dcera Ruminka (FOTO: Instagram Moniky Bagárové)
Monika Bagárová, Makhmud Muradov a jejich dcera Ruminka (FOTO: Instagram Moniky Bagárové)

Zpěvačka Monika Bagárová oznámila na první svátek vánoční rozchod se svým přítelem a zároveň otcem společné dcery Ruminky zápasníkem MMA Makhmudem alias Machem Muradovem.

"Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce," napsala Bagárová na sociální síti Instagram.

"S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," dodala Monika Bagárová a zároveň poprosila média, aby jejich respektovala soukromí.

"Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc, než láska a rodina. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života. Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte. Vidíme se brzy," doplnila na závěr zpěvačka Monika Bagárová.

 

 

Přečteno: 2281x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Bulvár, Monika BagárováHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo