romea - logo
29. září 2022 (čtvrtek)
svátek má Michal

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Benefiční koncert pro Richarda Gajlika v Trnavě. Od narození trpí dětskou mozkovou obrnou

10.8.2022 13:41
Richard Gajlik rehabilituje v ADELI centru. (FOTO: Nadace ADELI)
Richard Gajlik rehabilituje v ADELI centru. (FOTO: Nadace ADELI)

Již 3. ročník benefičního koncertu pro Richarda Gajlíka se uskuteční 31. srpna v městském amfiteátru v Trnavě. Akce se uskuteční od 15 do do 22 hodin.

„Jmenuji se Richard, je mi 30 let a od narození trpím dětskou mozkovou obrnou. S bratrem Josefem jsme se narodili jako dvojčata. Josef je zdravý, ale já bohužel ne. Žijeme spolu s bratrem ve společné domácnosti s naší mámou Martou, která o nás úžasně pečuje, především o mě," popisuje svou situaci Gajlík.

"Otec od nás odešel, ještě když jsme byli malí dvouletí kluci. Neuměl se smířit s mojí diagnózou. Aktivně rehabilituji, setkávám se s kamarády a miluji hudbu. Celá moje rodina jsou vášniví hudebníci," dodává Richard Gajlik, pro které se benefiční koncert pořádá a výtěžek by měl přispět na jeho další rehabilitace v ADELI centrum.

"Od rehabilitací očekávám, že se zlepší můj zdravotní stav. Mým snem je postavit se na nohy, ale ma další rehabilitace je potřeba 5 200 Euro (přes 60 tisíc korun),“ vysvětlil pro zpravodajský server Romea.cz Richard Gajlik. "Jsme velmi vděčný, že se takový koncert organizuje a věřím, ž epřijde co nejvíce lidí," dodal Richard, kterého kamarádi přezdívají Riči.

Na koncertě vystoupí například Kmeťoband, Igor Kmeťo ml., Franko Dollar & Laci Nitra, Romano Drom, Sádra & Fuxo, Hollósy band, Mamuko Berci, Reza Givili, VladoBoys Trnava, cimbálová kapela Borakovci, Gipsy Phrala nebo Kuky Band.

Návštěvníci se mohou těšit i na barbera Igra Beamse, který bude během koncertů zájemce stříhat.

Celou akci bude moderovat Igor Hunka a vstupné je 7 Euro (170 Kč).

Přečteno: 650x
 

Kam dál:

Štítky:  

Koncert, benefiční koncert, Slovensko, NemocniceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo