romea - logo
11. srpna 2022 (čtvrtek)
svátek má Zuzana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Hlasujte pro Mirku Pikolovou. Bývalá romská miss bojuje o další účast v soutěži Česká Miss

24.3.2017 13:23
Miroslava Pikolová (Zdroj: www.ceskamiss.cz)
Miroslava Pikolová (Zdroj: www.ceskamiss.cz)

Minulý týden se uskutečnilo vyhlášení 10 adeptek finále soutěže Česká Miss. Mezi šesti nepostupujícími je i Mirka Pikalová. Návrat do finále ji však ještě může umožnit výsledek hlasování. Celkem mohou postoupit čtyři dívky, které dostanou nejvíce hlasů.

Čtenářům serveru Romea.cz posílá vzkaz s prosbou o podporu během hlasování, které rozhodne, zda v soutěži krásy zůstane:

"Když jsem se přihlásila do České Miss, tajně jsem doufala v postup. Nechtěla jsem jen získat zkušenosti. Přála jsem si mít na hlavě korunku. Bojovala jsem od samého začátku. Radost střídalo napětí, stres, vzrušení, strach, boj... A nechyběl smutek. Ten pocit, kdy jsem se dozvěděla, že jsem v ohrožení... Nyní tu ale stojím - připravená na vše. Plná odhodlání a nadšení! Vaše hlasy rozhodnou, zda do finále patřím. Děkuji."

VIDEO

Mirka se věnuje se muzikálovému herectví a tanci. V této kategorii sesbírala několik mezinárodních cen: „Získala jsem první místo v hiphopu na mistrovství světa v roce 2005 v Německu a sedmé místo na mistrovství Evropy v Dánsku, kde jsem byla z České republiky jako jediná,“ vyjmenovala již dříve své úspěchy v rozhovoru pro časopis Romano voďi.

MIRKA PIKOLOVÁ

  • Věk: 22
  • Znamení zvěrokruhu: Rak
  • Místo narození: Beroun
  • Město, kde aktuálně žije: Praha 6
  • Výška: 172 cm
  • Míry: 89-64-90

 

HLASOVAT PRO MIRKU MŮŽETE ZDE!

Hrála v muzikálech Casanova Filipa Renče, Mata Hari či v romském muziálu Superstar Company. Kromě tance a muzikálů se však věnuje i modelingu: „Mezi můj profesní úspěch patří - natáčení reklamy s modelkou z Victoria’s Secret,“ říká.

Spolupracuje se známými českými i romskými osobnostmi: „Velkou zkušeností pro mě také bylo focení s Janem Saudkem a natáčení – ať už videoklipů s Honzou Bendigem (Sweet 17), s Benem Cristovao (Bomby), videoklipů John Swimmer, Adriana Craf nebo natáčení filmu Všichni moji blízcí,“ prozradila v Romano voďi. Spolupracuje také s módním návrhářem Pavlem Berkym.

Vytudovala muzikálové herectví, protože k tanci tíhne již od dětství: „Tanci se věnuji už od svých tří let. Vedla mě k němu moje maminka, která má sama vynikající pohybovou kulturu. Naučila se ji v Moskvě, kde studovala artistickou školu,“ vysvětlila v rozhovoru. Mirka má ještě tři mladší bratry, nejstarší je úspěšný zvukař a podnikatel. „Vzdělání je pro mě ta nejdůležitější věc. Myslím, že člověk bez vzdělání se v tomto světě neuplatní,“ má jasno Mirka, která se nespoléhá jen na svou krásu a talent.

Přečteno: 7495x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Miss, Soutěž, RomkyHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo