romea - logo
27. května 2020 (středa)
svátek má Valdemar
Loading
rozšířené vyhledávaní

Hledáte práci? Jste z Prahy? Volejte linku 800 400 399!

Praha, 14.6.2013 10:51, (ROMEA)
Ilustrační foto: Romea.cz
Ilustrační foto: Romea.cz

Hledáte práci a jste z Prahy? Jste dlouhoudobu bez zaměstnaní? Nejste vyučen? Nevíte přesně, jaké zaměstnání byste chtěli?

Právě pro Vás máme řešení. Navštivte burzaprace.romea.cz, kde pro vás máme širokou nabídku volných pracovních míst. Zaregistrujte se  a můžete využívat službu navíc - vložit si na stránky vlastní životopis. Pokud nějaká zaregistrovaná firma hledá zaměstnance, můžete si díky Vašemu životopisu vybrat právě Vás.

U nás si vybere práci každý. Máme pro Vás další bezplatnou službu. Nemůžete sehnat práci? Nemůžete sehnat uplatnění na trhu práce, nemáte dostatečnou kvalifikaci? Nejste vyučen? Nevíte přesně, jaké zaměstnání byste chtěli? Nevadí! Pomůžeme Vám práci najít!

Volejte zdarma na telefonní linku 800 400 399 každý všední den od 9 do 18 hodin, sdělíme vám další podrobnosti. Obraťte se na nás rádi Vám pomůžeme.

Přečteno: 844x
 

Kam dál:

Štítky:  

Práce, Praha, ROMEA, o. s. , Zaměstnanost, Vzdělávání, burza práceHLAVNÍ ZPRÁVY

Starostka obce Veltěže Věra Posledníková a vyhořelý dům rodiny Přibylových (FOTO: ROMEA TV)

videoVIDEO: Obec Veltěže na Lounsku vyhlásí veřejnou sbírku jako pomoc romské rodině, které vyhořela v pátek část domu

19.5.2020 15:02
Obec Veltěže na Lounsku vyhlásí veřejnou sbírku jako pomoc pro romskou rodinu, které vyhořela v pátek 15. 5. 2020 velká část domu. Obec na sbírkový účet vloží počáteční vklad 5 tisíc korun. Uvedla to v rozhovoru pro romskou internetovou televizi ROMEA TV starostka obce Věra Posledníková.
 celý článek

Jan Cina

Herec Jan Cina kvůli romskému příjmení narazil při hledání bydlení. „Byl to šok,” říká

19.5.2020 13:25
Jan Cina je dvaatřicetiletý populární český herec. Jeho otec je Rom, rodina z části pochází z východního Slovenska. Přestože on sám říká, že se svým romstvím nikdy neměl problém - zejména proto, že to na něm není na první pohled poznat - setkal se nedávno s tím, čemu v Česku čelí řada Romů. Při hledání bydlení se ho totiž realitní makléř na základě jeho příjmení zeptal, zda není Rom a dodal, že by s tím mohli mít majitelé problém.
 celý článek

Obyvatelé ubytovny v ulici Klíšská. (FOTO: ROMEA TV)

Romská rodina z ústecké ubytovny uspěla u Nejvyššího správního soudu, spor se po dvou letech vrací před krajský soud

19.5.2020 11:15
Nejvyšší správní soud (NSS) zrušil rozsudek Krajského soudu v Ústí nad Labem, na který se v létě 2018 obrátila jedna z romských rodin vystěhovaných z ústecké ubytovny, která byla uzavřena po vyhlášení tzv. "bezdoplatkové zóny" na území města Ústí nad Labem. Žalobou namířenou proti městu rodina namítala, že došlo k nezákonnému zásahu do jejich práv, a rovněž požádala soud o zrušení opatření, kterým byla "bezdoplatková zóna" vyhlášena. Krajský soud žalobu odmítl, Nejvyšší správní soud nyní rozhodl, že to bylo nezákonné.
 celý článek

 
www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo