romea - logo
16. července 2019 (úterý)
svátek má Luboš
Loading
rozšířené vyhledávaní

Hledáte práci? Jste z Prahy? Volejte linku 800 400 399!

Praha, 14.6.2013 10:51, (ROMEA)
Ilustrační foto: Romea.cz
Ilustrační foto: Romea.cz

Hledáte práci a jste z Prahy? Jste dlouhoudobu bez zaměstnaní? Nejste vyučen? Nevíte přesně, jaké zaměstnání byste chtěli?

Právě pro Vás máme řešení. Navštivte burzaprace.romea.cz, kde pro vás máme širokou nabídku volných pracovních míst. Zaregistrujte se  a můžete využívat službu navíc - vložit si na stránky vlastní životopis. Pokud nějaká zaregistrovaná firma hledá zaměstnance, můžete si díky Vašemu životopisu vybrat právě Vás.

U nás si vybere práci každý. Máme pro Vás další bezplatnou službu. Nemůžete sehnat práci? Nemůžete sehnat uplatnění na trhu práce, nemáte dostatečnou kvalifikaci? Nejste vyučen? Nevíte přesně, jaké zaměstnání byste chtěli? Nevadí! Pomůžeme Vám práci najít!

Volejte zdarma na telefonní linku 800 400 399 každý všední den od 9 do 18 hodin, sdělíme vám další podrobnosti. Obraťte se na nás rádi Vám pomůžeme.

Přečteno: 838x
 

Kam dál:

Štítky:  

Práce, Praha, ROMEA, o. s. , Zaměstnanost, Vzdělávání, burza práceHLAVNÍ ZPRÁVY

Lucie Horváthová (FOTO: Slovo 21)

videoDesetiminutovka Plus: Nemusíme počítat Romy, stačí peníze směřovat přímo do lokalit, říká Lucie Fuková

10.7.2019 19:00
Lucie Fuková, která byla hostem dalšího dílu Desetiminutovka Plus, je absolventkou magisterského studia sociální antropologie na Univerzitě Pardubice. Během studia navštívila na jeden semestr jižní Francii, kde studovala etnologii. V minulosti pracovala na Magistrátu města Pardubice, koordinovala lidskoprávní konference v rámci českého předsednictví při Radě Evropské unie a byla lídryní volební kandidátky v Pardubicích za Stranu zelených. V roce 2006 také absolvovala tříměsíční studijní stáž v Evropské komisi a dnes je členkou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny.
 celý článek

--ilustrační foto--

Slovensko: Zdravotní stav romských komunit je špatný. Romům pomáhají asistenti osvěty zdraví

10.7.2019 12:08
Romové představují 80 až 95 procent nakažených tuberkulózou a 50 procent nakažených virem hepatitidy A (žloutenka A) z celkového počtu nakažených na Slovensku. Příspěvková organizace ministerstva zdravotnictví Zdravé regiony proto realizuje projekt (Zdravé komunity 2A), v jehož rámci se asistenti osvěty zdraví snaží zlepšit situaci v romských komunitách.

 celý článek

Komunitní den na Chanovském sídlišti. Foto: Adam Komenda

Komunitního dne v Chanově se účastnili obyvatelé vsetínských kontejnerů

9.7.2019 12:27
V sobotu 6.7. proběhl v mosteckém Chanově komunitní den, který společně zorganizovali místní Romové a Romky a mostečtí Piráti a Pirátky. Komunitní den začal společným úklidem sídliště, pokračoval programem pro děti a vyvrcholil veřejnou debatou o budoucnosti Chanova. Nabitý program zakončilo promítání filmů s tématikou ochrany přírody a koncert ústecké romské kapely Gypsy Brož.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo