romea - logo
29. září 2021 (středa)
svátek má Michal

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Kdo vyhraje nový projekt OKTAGONu? Šanci má i kickboxerský bojovník Václav Sivák

11.2.2021 14:27
Václav Sivák (FOTO: Facebook Václava Siváka)
Václav Sivák (FOTO: Facebook Václava Siváka)

Poslední únorovou sobotu se v jediném turnaji utká osm bojovníků - ten, kdo v ringu porazí ostatní soupeře, stane se šampionem nového projektu OKTAGONu nazvaném UNDERGROUND: Last man standing. O titul šampiona bude bojovat Václav Sivák. Informuje o tom server OktagonMMA.cz.

“Jde o nejobávanější sportovní výzvu všech dob. Konceptem osmičlenné pyramidy se vracíme k základům bojových sportů. Aby se bojovník stal šampionem, musí v jeden večer porazit hned tři další,” popisuje na serveru OktagonMMA.cz chystaný projekt promotér a majitel OKTAGONU Ondřej Novotný.

Mezi účastníky turnaje OKTAGON rozdělí 30 tisíc eur, vítěz si odnese odměnu ve výši 10 tisíc eur. “Postojářský svět vnímá náš projekt velmi pozitivně. Naše investice do projektu je na poměry těchto sportů opravdu štědrá. Spojení standuperských disciplín a OKTAGONU přitom dává smysl. Na domácí scéně máme bojovníky světové úrovně, o kterých vinou nižšího zájmu o tyto disciplíny široká veřejnost neví. Teď jsme tu proto, abychom takovým hvězdám dali prostor,” popisuje Novotný.

V turnaji se utkají zvučná jména postupářské disciplíny, jako je Václav Sivák, Vladimír Moravčík, Tomáš Hron či Igor Daniš. Mezi ženami se představí Monika Chochlíková, která nedávno zvládla svůj zápas v MMA v organizaci Bellator.

“Uvidíme Vaška Siváka, kterého všichni už delší dobu chtějí vidět pod vlajkou OKTAGONU, k němu i účastníky posledního ročníku Výzvy Krčmáře s Lengálem,” odtajňuje Novotný. Diváci na turnaji uvidí i další talenty, kteří se skvěle předvedli v loňském Undergroundu, Čehovský, Fapšo, Kozubovský a mnohé další.

“Dali jsme dohromady prověřený a atraktivní koncept turnaje, do kterého jsme vložili světově úspěšná jména. Teď je to na nich, jak se jim podaří zlákat publikum,” dodává Novotný.

Další informace k turnaji budou v nejbližších dnech k dispozici na sociálních sítích OKTAGONU. Projekt UNDERGROUND: Last man standing je na programu 27. února v brněnském BOBYHALL a sledovat jej můžete na OKTAGON.tv.

Přečteno: 3062x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

SportHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo