romea - logo
27. října 2021 (středa)
svátek má Šarlota / Zoe

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Klec pro ombudsmana Křečka. Diskriminaci, pane Křečku, vůbec nerozumíte, vzkazuje veřejnému ochránci práv organizace ARA ART

10.3.2020 23:20
FOTO:ARA ART, facebook
FOTO:ARA ART, facebook

Organizace ARA ART chystá pro nového ombudsmana klec. V rámci oslav Mezinárodního dne Romů ji naplní vzkazy od občanů České republiky a posléze předá panu Křečkovi. Vzkazy by měli objasnit novému ombudsmanovi, co od něj očekává veřejnost. Klec budou moci občané naplnit během galavečera, který proběhne v divadle Archa.

„Pane Křečku, diskriminaci vůbec nerozumíte a musíte se více dovzdělat. Už pro vás chystáme klec, kterou v rámci oslav Mezinárodního dne Romů naplníme vzkazy od občanů České republiky a dovezeme vám ji. Budete si tak moci přečíst, co od vás jako od veřejného ochránce očekáváme,“ popisuje organizace ARA ART na svém facebook profilu.

„Klec pro Křečka, kterou s vaším přispěním během Mezinárodního dne Romů naplníme a následně panu Stanislavu Křečkovi velkoryse darujeme, bude zcela nepřehlédnutelnou připomínkou práv, za něž jako Romové po léta bojujeme,“ objasňuje svůj záměr organizace. 

Oslavy Mezinárodního dne Romů, budou probíhat v Praze od 2. do 8. dubna. V rámci 6. ročníku pražských oslav se budou konat přednášky, workshopy, výstavy, koncerty a další akce. Každoročně, oslavy doprovází speciální motto, pro letošní rok to bude heslo „VŠICHNI JSME ROMOVÉ“.
 

Přečteno: 1136x
 

Kam dál:

Štítky:  

Ombudsman, ARA ART, Mezinárodní den RomůHLAVNÍ ZPRÁVY

Organizace Romodrom oslavila 20. let svého působení ve Žlutých lázních, foto: romeatv

videoVIDEO: Romodrom oslavil 20 let!

20.10.2021 15:00

 

Další články z rubriky..
romea - logo