romea - logo
7. srpna 2020 (pátek)
svátek má Lada

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Nabídka pracovních stáží v amerických firmách pro romské studenty a studentky

17.9.2015 14:20
Ilustrační foto
Ilustrační foto

"Veleterh" stáží pro romské studenty a studentky pořádá velvyslanectví USA spolu s Americkou obchodní komorou, rakouským velvyslanectvím a Open Society Fund v Praze 15. října 2015. Vzhledem k tomu, že počet míst na setkání je omezený, je třeba se předem přihlásit prostřednictvím tohoto formuláře. Projekt navazuje na úspěšný program z roku 2013, kdy několik amerických firem přijalo na stáže několik romských studentů a studentek.

V rámci setkání proběhne kurz na téma “jak se stát úspěšným žadatelem o pracovní místo”, který povedou zkušení odborníci. O svých zkušenostech promluví úspěšná stážistka z roku 2013 Veronika Balážová.  A prezentovat se budou firmy nabízející stáže. S jejich zástupci budou na závěr setkání moci jeho účastníci diskutovat.


Přečteno: 950x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Stáž, stáže, velvyslanectví, Zaměstnanost, student, StudentiHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo