romea - logo
19. října 2019 (sobota)
svátek má Michaela
Loading
rozšířené vyhledávaní

Nominujte server Romea.cz v anketě Křišťálová lupa 2016

8.8.2016 13:21
Křišťálová lupa 2016
Křišťálová lupa 2016

Stejně jako v minulých letech opět je tu nejvýznamnější internetové anketa Křišťálová lupa, tentokrát její 11. ročník. Po obrovském úspěchu v roce 2013, kdy skončil server Romea.cz na devátém místě v kategorii zpravodajských webů, můžete i letos náš web nominovat v anketě Křišťálová lupa 2016. Nominace letos probíhají od 19. července do 28. srpna 2016. Finální hlasování veřejnosti proběhne od 26. září do 7. listopadu 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince 2016.

Stejně jako v minulých letech můžete v každé kategorii uvést název jednoho projektu dle svých preferencí a věnovat mu tak jeden nominační hlas. Není nutné vyplnit všechny kategorie, podmínkou je vyplnění alespoň jedné.

Internetová veřejnost  bude rozhodovat o pořadí v těchto kategoriích:

 • Cena popularity (např. ZDE NOMINUJTE server Romea.cz) Nejoblíbenější projekt určený hlasováním veřejnosti.
 • Zpravodajství (např. ZDE NOMINUJTE server Romea.cz) – mediální projekty všeobecného zpravodajství.
 • Zájmové weby (např. ZDE NOMINUJTE server Romea.cz) – tématicky či žánrově definované projekty určené pro specifickou cílovou skupinu uživatelů (odborná média, specializované magazíny, lifestylová média, bulvární média, komunitní projekty).
 • One (wo)man show – libovolný projekt či aktivita zajišťovaná prostřednictvím internetu v režii jednoho člověka – např. blog, zpravodajství, účet na Twitteru či Facebooku, e-commerce.
 • Nástroje a služby – nástroje a služby provozované prostřednictvím internetu (např. databáze, katalogy, komunikační služby, publikační platformy).
 • Internetové obchodování – projekty, které jsou založeny na zprostředkování transakčních operací (e-shopy, cenové srovnávače, katalogy zboží, transakční weby, platební nástroje, slevové servery apod.).

Jak pro nás hlasovat

Nominovat nás můžete na stránce www.kristalovalupa.cz. Do kolonky "Cena popularity" napište jméno serveru, tedy nejlépe "www.romea.cz", do kolonky "Zpravodajství" napište jméno serveru, tedy nejlépe "www.romea.cz" a do kolonky "Zájmové weby" napište jméno serveru, tedy nejlépe "www.romea.cz". Dole na stránce pak zaškrtněte (nebo nechte zaškrtnuté pole) "Souhlasím" s šířením obchodních sdělení..., vyplňte svůj e-mail a klikněte na tlačítko "nejsem robot" a pak na tlačítko "ODESLAT". Tím je hlasování pro nominační kolo hotové. Není nutné vyplnit všechny kategorie, podmínkou je vyplnění alespoň jedné.

Děkujeme za váš hlas.

Odborná porota bude rozhodovat o pořadí v těchto kategoriích:

 • Anticena
 • E-commerce inspirace
 • Globální projekty českých tvůrců
 • Marketingová inspirace
 • Obsahová inspirace
 • Osobnost roku
 • Projekt roku
 • Veřejně prospěšná služba

Generální partner Česká spořitelna udělí cenu – Inspirace roku, kterou vybere z hlasujících z těchto tří kategorií: Marketingová inspirace, E-commerce inspirace a Obsahová inspirace.

Anketa Křišťálová Lupa 2016 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2016. Jedenáctý ročník nejvýznamnější internetové ankety pořádá server o českém Internetu Lupa..cz.

Vedle ankety bude uspořádán také 11. ročník odborné konference Czech Internet Forum 2016, mapující aktuální stav českého Internetu z mnoha úhlů pohledu. Své názory zde přednesou odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce a telekomunikací.

Anketa i odborná konference navážou na své velmi úspěšné předchozí ročníky..

Přečteno: 6354x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Ocenění, Internet, nominaceHLAVNÍ ZPRÁVY

Chudinské ghetto (Ilustrační FOTO: Safranek-interia.eu, Wikimedia Commons)

Zpráva o stavu romské menšiny: V ČR bylo loni podle odhadů 830 ghett se 127.000 obyvateli

14.10.2019 11:21
V Česku existovalo loni přes 830 chudinských domů, ulic a čtvrtí. V těchto ghettech žilo víc než 127.000 lidí. Uvádí to zpráva o stavu romské menšiny za loňský rok.
 celý článek

Slavnostní předávání certifikátů v rámci stipendijního programu ROMEA (2018)

videoVYSÍLALI JSME ŽIVĚ: Slavnostní předávání certifikátů v rámci stipendijního programu ROMEA

10.10.2019 20:58, (AKTUALIZOVÁNO 12. 10. 2019, 22:00)
V pátek 11. října od 13 hodin proběhlo již čtvrté slavnostní setkání stipendistů podpořených v rámci Romského stipendijního programu pro romské studenty SŠ a VOŠ, který realizuje organizace ROMEA. Studenti byli slavnostně uvedeni do stipendijního programu v Brožíkově sálu na Staroměstské radnici, kde se setkali s pořadateli a sponzory programu. Stipendium letos získalo 69 studentů SŠ a VOŠ. Celou akcí zúčastněné provedl moderátor Lukáš Kotlár. Přímý přenos zajistila první romská internetová televize ROMEA TV. Krásné prostory pro tuto akci poskytl Magistrát hlavního města Prahy.
 celý článek

Cyril Koky

Cyril Koky bude kandidovat do Senátu za Pirátskou stranu v obvodu Kolín

10.10.2019 17:30
Ve volbách do Senátu bude za Pirátskou stranu v obvodě Kolín kandidovat Cyril Koky. Členská základna Pirátů ho ve volbách na internetovém fóru zvolila jednomyslně.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo