romea - logo
28. listopadu 2021 (neděle)
svátek má René

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Pre peskere pindre: České centrum fundraisingu hledá romské lídry

16.1.2018 23:50
Ilustrační FOTO: Petr Zewlakk Vrabec
Ilustrační FOTO: Petr Zewlakk Vrabec

České centrum fundraisingu nabízí bezplatný dvouletý vzdělávací program s názvem Pre peskere pindre, který je určen pro 20 osobností z 10 organizací nebo neformálních iniciativ.

"Hledáme ty zavedené, kteří vedou neziskovky nebo místní iniciativy, stejně jako ty začínající – rodiče dětí v nesegregovaných školách, studenty, stipendisty, umělce a aktivisty všeho druhu – kteří něco rozjíždějí, mají spoustu nápadů a do něčeho konkrétního se pouštějí. Hledáme 20 osobností z 10 organizací nebo neformálních iniciativ. Pojďte do toho s námi a postavte se na vlastní nohy!" vyzývá České centrum fundraisingu na svých internetových stránkách.

Smyslem programu je posílit sebevědomí lídrů v romských komunitách, a to konkrétně rozvíjením schopností a odvahy oslovovat a pracovat se soukromými dárci – včetně samotných Romů.

Zájemci mohou posílat přihlášky na emailovou adresu team@fundraising.cz nejpozději do středy 31. 1. 2018. Více informací o samotném harmonogramu programu na rok 2018 je k dispozici na stránkách Českého fundraisingového centra.

Vzdělávací program, který chce pomoci romským komunitám finančně podpořila nadace Bader Philanthropies.

Přečteno: 1594x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, Neziskový sektor, Nabídka, VzděláváníHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo