romea - logo
13. června 2021 (neděle)
svátek má Antonín

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Příznivci DSSS: Atentát na Heydricha je zavrženíhodný a spáchali jej zbabělí nájemní vrazi

Praha, 7.6.2012 13:31, (ROMEA)
Provedení rozsudku smrti nad válečným zločincem Heydrichem podle Národního odporu spáchali zbabělí vrazi a je zavrženíhodným činem.

Nová stránka 1

„Před sedmdesáti lety, dne 4. června 1942, zemřel v městské nemocnici v Praze na Bulovce zastupující říšský protektor Reinhard Tristan Eugen Heydrich, podlehl následkům zranění zbabělých vrahů, kteří 27. května 1942 zaútočili na projíždějící vůz Reinharda Heydricha, pričemž Obergruppenführera SS těžce zranili. Více o atentátu si můžete přečíst v nedávno publikovaném článku. Nyní zveřejňujeme pojednání o dobových náladách, manifestacích a otevřeném nesouhlasu s tímto zavrženíhodným činem, které se po atentátu odehrály na území Protektorátu Čechy a Morava.“

Provedení rozsudku smrti nad válečným zločincem Heydrichem tedy podle autora těchto slov spáchali zbabělí vrazi a je zavrženíhodným činem. Kdo něco takového tvrdí? Asi nebude velkým překvapením, že článek zveřejnil nový server neonacistického Národního odporu Odpor.info (dříve odpor.org). A to pod názvem Slib věrnosti Říši.


Vlevo propagandistický nacistický plakát, vpravo transparent Národního odporu (který zcela vlevo na této fotografii drží známý neonacistický rváč a člen Dělnické strany Tomáš Kebza)

Heydricha zabili „nájemní vrazi“

Předchozí článek, na nějž je ve zde zveřejněném odstavci (kurzivou) odkaz, se jmenuje 70 let od atentátu na zastupujícího říšského protektora a napsal jej známý český ideolog krajní pravice Roman Elmar Skružný (dnes již nežijící). A kdo by si snad myslel, že autor předchozího slov o zbabělých vrazích jen hloupě „žertuje“, je brzy vyveden z omylu.

„Fakt, že byly české vysoké školy zavřeny, si zavinila část české inteligence sama - když se nechala aktivně zatáhnout do některých akcí namířených proti Říši a tím vlastně i proti zájmům vlastního národa. Pokud se týká znovuotevření vysokých škol, stačí si jen připomenout datum – mělo to být roku 1942. A právě téhož roku poslal do Čech samozvaný ,exilový prezident´ Beneš paradesantní výsadky z Anglie, jinými slovy – nájemné vrahy.

Beneš a jeho zahraniční kumpáni prostě nutně potřebovali nějakou VELKOU AKCI. Jejich chlebodárci na Západě jim totiž často vyčítali, že se v Protektorátu ,nic neděje´, že není vidět žádný odpor proti Říši, že lidé normálně žijí a pracují, že mnozí z nich dokonce začínají oceňovat nový pořádek a začlenění do říšského svazku. Když se tedy nenašli dostatečně ochotní vrahové a darebáci doma, byli shozeni na padácích z letadel startujících z Londýna,“ píše krom jiného Skružný v článku.

Nacisté "nejsou odpovědni za vyvraždění Lidic a Ležáků"

Dále Skružný zlehčuje (na hranici schvalování) vyvraždění Lidic a Ležáků:
„Snad každý zná ještě ze školy onu účelově zmanipulovanou verzi o obcích jménem Lidice a Ležáky. Stopy pomahačů té vraždy vedly opravdu do Lidic a do Ležáků – v Ležákách byly dokonce nalezeny zbraně a vysílačky. Je nutné si uvědomit, že zodpovědnost za tyto události nenesly říšské bezpečnostní složky, ale – jak už jsem předeslal – snaha pana Beneše se ,zviditelnit´“.

Nadvláda Židů nad světem

Na novém webu Národního odporu nechybějí ani dávné evergreeny o nadvládě Židů, iluminátů či skupiny Bilderberg nad světem. To je v řádu věcí. Dnešní nástupci nacistů se svého odvěkého nepřítele, „Žida, vládce světa,“ nemohou vzdát z ideologických důvodů. I dnešní nacisté potřebují svého vnitřního i vnějšího nepřítele, bez něj s neobejdou.

Krajní pravice se centralizuje pod křídly DSSS

Co by však mělo budit velké obavy, je postupné srůstání otevřených českých neonacistů (Národní odpor, Autonomní nacionalisté) s politickými strukturami krajní pravice, které momentálně představuje Dělnická strana sociální spravedlnosti. Národní odpor je prokazatelně protičeský, stojí na straně zastánců velkoněmecké říše. Pokud podporuje DSSS, má k tomu jistě pádný důvod. První takovou zjevnou podporou DSSS neonacisty je jejich pravidelná účast na demonstracích této strany.


Příznivci DSSS (nejde o její oficiální stránku) se na Facebooku ukazují v pravém světle.

Krajní pravice (neonacisté i čeští fašisté a ultrakonzervativci) se pod křídly DSSS evidentně centralizuje. Možná budeme za čas svědky srůstání všech těchto aktivit do jedné politické síly.

Centralizaci krajní pravice pod politickou hlavičkou nasvědčuje více důkazů a indicií. Nedávno se například ultrakonzervativní, fašizující iniciativa D.O.S.T. opět zastala souzených neonacistů, stejně tak jako (již dříve) se jich zastala prezidentova krajně pravá ruka Ladislav Jakl, který prohlášení D.O.S.T. také podepsal.

DSSS „srůstá“ s českými neonacisty

DSSS pravidelně zve na své akce německé neonacisty. A mnozí členové této strany jsou taktéž prokazatelně neonacisty (viz odkazy pod článkem). Posledním zjevným důkazem prorůstání neonacistů s DSSS nalezneme právě na nových stránkách Národního odporu. Odkaz na rubriku Politika, podbarvený fotografií vůdce Vandase, je zde uveden těmito slovy: „Směřujeme aktivisty a veřejnost k pohybu na politické půdě, která je v dnešní době nutnou součástí v boji za lepší budoucnost.“ Po prokliknutí se návštěvník ocitne na stránkách DSSS.

Totéž je pod odkazem Politická mládež – ten je uveden těmito slovy: „Apelujeme na cestu politické mládeže, která se veřejně angažuje, napomáhá ke kvalitnímu chodu strany, jejíž je nedílnou součástí.“ Po prokliknutí se zjeví stránky Dělnické mládeže, což je militantní svazácká organizace DSSS, začasté personálně spjatá s neonacistickými iniciativami.

V rubrice Kontakty jmenuje server Odpor.info tyto organizace:

• Svobodná mládež
• Česko-Německý svaz
• Dělnická mládež
• Dělnická strana sociální spravedlnosti

Dva spodní odkazy opět svědčí o tom, že navázání na DSSS myslí neonacisté vážně. A odkazem na Česko-Německý svaz je opět potvrzena jejich spolupráce s krajní pravicí sousedního státu.


Jiří Dudák (DSSS Kroměříž a aktivista Národního odporu Brno) a Erik Lamprecht (séf Dělnické mládeže, aktivista Národního odporu Brno) s Katrin Köhler z německé neonacistické NPD (Chemnitz) si s úsměvem prohlížejí mapu hitlerovského Německa, včetně výrazně označených hranic Protektorátu. (FOTO: Antifa.cz)

DSSS srůstá s německými neonacisty

To ostatně není žádným tajemstvím již delší dobu. Národní odpor uzavřel před několika lety „Základní úmluvu mezi českými a německými kamarády“, kterou tehdy zveřejnil na svém webu (odpor.org). V tomto dokumentu se dohodl s německými neonacisty, na společném postupu. A někteří z těchto německých neonacistů, především z NPD, jezdí do České republiky na pozvání DSSS (obě strany taktéž podepsaly spolupráci). Propojení DSSS s německými i českými neonacisty je tak opětně prokázáno.

V úvodu této úmluvy se píše:
„V rámci neformálního setkání mezi kamarády z Česka a Německa/Rakouska jsme se shodli na následujících základních principech a společné politice. Tato dohoda se týká všech kamarádů a kamarádských spolků, které aktivně operují a vystupují pod hlavičkou hnutí Národního odporu na území Českých zemí na straně jedné a Národního Odporu Německa a Rakouska na straně druhé.“

A na čem že se to čeští, němečtí a rakouští „kamarádi“ dohodli? Na zrušení benešových dekretů, přičemž čeští „kamarádi“ při tom mohou „počítat s bezmeznou podporou z německé strany“. Jen takto může, podle této úmluvy, pokračovat spolupráce v souladu se strategickými cíli „Evropy národů“.

Úmluva pak pokračuje těmito stěžejními body:

3. V tomto smyslu záměrně stavíme na tradici Německé říše a spojenců říše jako jádra a opory Evropy. Nepřátelskou mocí páchanou zkázu na našich národech skrze biologické a ekonomické zatěžování cizími vlivy může zastavit jen náš společný boj.

4. My, české a německé kamarádské skupiny, jsme se dohodly na oboustranné podpoře a na poskytnutí vzájemné pomoci kdekoliv je to možné.

5. Tato smlouva slouží ke společnému ukončení otroctví našich národů, do kterého je uvrhla poválečná nadvláda spojeneckých vítězných mocností a povede také k odstranění jejich zákulisních sil (nadnárodní finančnictví). Tím má být položen základ vzájemné úcty k prosazované politice, která bude sloužit lidem, bude dbát na nezávislost a národní svébytnost společníků a vytvoření panevropské odpovědnosti.

Ještě pořád někdo věří propagandě malého českého Goebbelse Tomáše Vandase, že DSSS je stranou národoveckou, pročeskou?

NEPŘEHLÉDNĚTE
Do Česka přijede na pozvání DSSS šéf německé neonacistické strany NPD
DSSS zve do Prahy německé neonacisty
Antifa.cz: Říjnovou demonstraci v Rotavě připravovali neonacisté z DSSS. Ta sem pozvala i neonacisty německé, s nimiž spolupracuje
Během shromáždění DSSS v Praze zasáhli neonacisté romského aktivistu dlažební kostkou do hlavy
Dělnická strana je rétoricko-ideově spjata s nacismem
HISTORICKÉ OKÉNKO: Před 70 lety začal v Praze vládnout Heydrich, spoluautor holokaustu, který chtěl Čechy vyvraždit, poněmčit či vystěhovat
Sokol: Dělnická strana chce zavést v ČR totalitní režim

Přečteno: 3601x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Neonacismus, Extremismus, RasismusHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo