romea - logo
28. listopadu 2021 (neděle)
svátek má René

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

První ročník fotbalového Memoriálu Julia Grundzy vyhrál tým z Mostu

29.8.2016 11:42
Fotbalový klub FK CHANOV AVR
Fotbalový klub FK CHANOV AVR

Čtyři fotbalové týmy z Mostecka si v sobotu zahrály v Chánově o titul v Memoriálu Julia Grundzy. Z nového turnaje, který vznikl jako vzpomínková akce na oblíbeného chanovského fotbalistu Julia Grundzu, se má stát tradice. Vítězem prvního ročníku memoriálu se stal tým z Mostu. Píše o tom Mostecký.Deník.cz.

„Byl to vášnivý fotbalista. Fotbal jsme s ním mastili skoro každý den. Tento romský turnaj je na jeho počest," řekl Mosteckému deníku Peter Bažo z pořádajícího občanského sdružení Aver Roma (Jiní Romové), které se věnuje hlavně místní fotbalové mládeži.

"Teprve začínáme. Na poprvé to není úplně tak, jak jsme si představovali, ale mouchy postupně vychytáme a rozjedeme to. Chceme memoriál dělat každý rok, aby z něj byla tradice," uvedl pro server Bažo.

První místo turnaje obsadil tým z Mostu, druhé místo vybojovali fotbalisté z Chanova, třetí pozici získali hráči z Obrnic a čtvrté místo připadlo Litvínovu.

Navzdory tropickým teplotám se hrálo naplno a zelený trávník lákal natolik, že si mimo soutěž ve zkráceném čase zahrálo i družstvo složené z místních milovníků fotbalu, kteří netvořili členy soutěžních týmů.

Přečteno: 602x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Sport, Fotbal, turnaj, ChanovHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo