romea - logo
17. května 2022 (úterý)
svátek má Aneta

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Rest & DJ Herby a Jan Bendig podpoří děti ulice

31.5.2018 13:20
Stav Beztíže
Stav Beztíže

Jak jít za svým snem, minimalizovat rizika ulice a smysluplně trávit svůj čas ukáží ve čtvrtek 7.června rapper Rest & DJ Herby, zpěvák Jan Bendig, parkouroví mistři z InMotion Academy a další vystupující během zábavného a motivačního odpoledne s názvem Stav Beztíže.

Kam až to člověk může dotáhnout v tom, co ho baví, předvedou vystupující umělci i sportovci. Pod vedením profesionálů si návštěvníci budou moci vyzkoušet parkourové triky nebo se zapojit do turnaje ve street fotbalu či soutěže v líčení. Odpoledne začíná v 15 hodin na hřišti u Vinohradské vodárny v Praze. Cílem je podpořit mládež trávící svůj volný čas na ulici, aby našla smysluplnou náplň bez rizik a konfliktů.

Pořadatelem akce je Beztíže, specializované oddělení Domu dětí a mládeže Praha 3 - Ulita. Provozuje dva nízkoprahové kluby pro děti a mládež, v městských částech Praha 2, 3 a 10 poskytuje terénní programy pro stejnou cílovou skupinu a řadu dalších preventivních aktivit včetně výjezdů mimo Prahu.

Zábavně motivační akce, jako je Stav Beztíže, jsou určeny mladým lidem, kteří tráví svůj volný čas na ulici, často se nudí a nuda je vede k nebezpečným způsobům zábavy. Mohou se inspirovat, jak trávit volný čas, potkat své idoly, kteří je podpoří v jejich zájmech, a veřejnost uvidí, co všechno se už naučili v různorodých workshopech Beztíže.

Program události je vytvářen komunitně, do jeho přípravy jsou zapojeni mladí lidé využívající služeb Beztíže, díky čemuž si mohou vyzkoušet spolupráci, zodpovědnost, organizaci či propagaci velké akce a další nové dovednosti.

PROGRAM

15:00 - 16:15 soutěž v líčení
15:30 - 16:30 turnaj ve street fotbalu
15:30 - 17:30 malování na obličej
16:00 - 16:30 UGC (r&b)
16:30 - 17:00 Jan Bendig (pop)
17:00 - 18:00 parkour exhibice a workshop In Motion Academy
17:30 - 18:00 Rest & DJ Herby (rap)
Moderuje: MC Metoděj Constantine a Dozer.

 

 

 

TZ Beztíže
Přečteno: 615x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

nízkoprahový klub, Jan Bendig, děti a mládež, Praha, programHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo