romea - logo
28. června 2022 (úterý)
svátek má Lubomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Server Romea.cz odvysílá několik přímých přenosů z pražských oslav Mezinárodního dne Romů

4.4.2017 18:04
Živé vysílání na Facebooku
Živé vysílání na Facebooku

Zpravodajský server Romea.cz odvysílá přes své oficiální facebookové stránky několik přímých přenosů z pražských akcí konaných u příležitosti letošních oslav Mezinárodního dne Romů.

"Chceme našim čtenářům co nejvěrněji zprostředkovat atmosféru, která bude pražské oslavy Mezinárodního dne Romů doprovázet. Živé přenosy na sociálních sítích jsou v současnosti velmi populární a nám umožňují dostat informace zajímavou formou k co největšímu počtu příznivců, ale i lidem, kteří mají o Romech někdy zkreslené představy. Příště se třeba na oslavy nebudou dívat jen přes Facebook, ale přijdou přímo mezi Romy," uvedl  ředitel organizace ROMEA Zdeněk Ryšavý.

Již ve středu 5. 4. bude server od 17 hodin vysílat přímý přenos diskuze se zástupci Rady vlády pro záležitosti romské menšiny o současné situaci Romů v ČR. Diskuzi pořádá organizace Ara Art ve spolupráci s Velvyslanectvím Spojených států amerických v Praze.

V pátek 7. 4. po 17 hodině odvysílá Romea.cz několik živých vstupů z historické tROMvajky. Milovníci romské hudby budou moci totiž v rámci další akce organizace Ara Art a jejich partnerů nastoupit za poslechu živé hudby do speciálně vypravené historické tramvaje, která pojede přes zastávky Střešovice, Hradčanská po Náměstí Republiky až přímo do centra Prahy.

"V sobotu 8. 4., tedy přímo na Mezinárodní den Romů, budeme živě vysílat hned ze dvou akcí. Dopoledne od 11 hodin budeme přenášet mši svatou, kterou bude v pražském kostele Nejsvětějšího srdce páně celebrovat arcibiskup Dominik Duka," přiblížil program vysílání Zdeněk Ryšavý.

Odpoledne a večer pak kameraman František Bikár a moderátor Albín Balát odvysílají několik živých vstupů z příprav a průběhu galavečera, na němž se představí romsko-česká hudební a taneční vystoupení.

Přečteno: 1858x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Mezinárodní den Romů, ROMEA, televize, MédiaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo