romea - logo
10. srpna 2020 (pondělí)
svátek má Vavřinec

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Terezie Ondičová natočila se svou kapelou Tessie Band Vánoční CD

6.12.2019 15:29
Tessie band
Tessie band

Účastnice pěvecké soutěže The Voice Terezie Ondičová natočila se svou kapelou Tessie Band Vánoční CD. Křest proběhne 14. prosince od 19hodin v klubu Nová Chmelnice v Praze. Vánoční album Jazz Christmas kapela natáčela ve studiu jednoho ze členů kapely Radka Malára.

Tessie Band působí jeden rok a Jazz Christamas je jejich první CD. „Album jsme točili cca 4 měsíce. Snažili jsme se zakládat jak na dobré muzice, tak stejně na dobře udělaných vokálech, které jsou podle nás dalším důležitým faktem v hudbě. Toto album jsme se rozhodli natočit v duchu jazzových Vánoc, podle toho z ní i název desky. Jazz Christmas má představovat vánoční pohodu a klid s podkresem jazzu na kterém si celá kapela zakládáme,“ říká Terezie Ondičová.

Na tomto CD naleznete nejznámější vánoční písně jako je třeba Have yourself a Merry little Christmas, ale také třeba píseň Silent night v originálním podání Tessie Bandu.
Přečteno: 1767x
 

Kam dál:

Štítky:  

HudbaHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo