romea - logo
29. března 2020 (neděle)
svátek má Taťána
Loading
rozšířené vyhledávaní

Terezie Ondičová natočila se svou kapelou Tessie Band Vánoční CD

6.12.2019 15:29
Tessie band
Tessie band

Účastnice pěvecké soutěže The Voice Terezie Ondičová natočila se svou kapelou Tessie Band Vánoční CD. Křest proběhne 14. prosince od 19hodin v klubu Nová Chmelnice v Praze. Vánoční album Jazz Christmas kapela natáčela ve studiu jednoho ze členů kapely Radka Malára.

Tessie Band působí jeden rok a Jazz Christamas je jejich první CD. „Album jsme točili cca 4 měsíce. Snažili jsme se zakládat jak na dobré muzice, tak stejně na dobře udělaných vokálech, které jsou podle nás dalším důležitým faktem v hudbě. Toto album jsme se rozhodli natočit v duchu jazzových Vánoc, podle toho z ní i název desky. Jazz Christmas má představovat vánoční pohodu a klid s podkresem jazzu na kterém si celá kapela zakládáme,“ říká Terezie Ondičová.

Na tomto CD naleznete nejznámější vánoční písně jako je třeba Have yourself a Merry little Christmas, ale také třeba píseň Silent night v originálním podání Tessie Bandu.
Přečteno: 1599x
 

Kam dál:

Štítky:  

HudbaHLAVNÍ ZPRÁVY

Ilustrační foto: Lukáš Houdek

V sociálně vyloučených lokalitách se kvůli onemocnění COVID-19 omezují terénní služby, pracovníci neziskovek nemají ochranné pomůcky

18.3.2020 13:30
Obyvatelé v sociálně vyloučených lokalitách se potýkají s některými specifickými problémy v souvislosti s onemocněním COVID-19. Podle ředitele Agentury pro sociální začleňování Davida Beňáka je možné u obyvatel očekávat výpadek příjmů, který může v krajním případě způsobit ztrátu bydlení anebo nesplnění podmínek insolvence. Problém může být také domácí vyučování, protože rodiny nemají dostatečné připojení k internetu. Neziskové organizace v lokalitách vyvěšují informační letáky v češtině a v romštině a kvůli nedostatku ochranných pomůcek omezují své terénní služby.
 celý článek

--ilustrační foto--

Problémy soustředěné v romských osadách na Slovensku mohou být při epidemii koronaviru smrtelné

16.3.2020 13:50
Problémy soustředěné v romských osadách na Slovensku mohou být při epidemii koronaviru smrtelné. Upozorňuje na to slovenský server SME.
 celý článek

Michael O'Flaherty, ředitel Agentury Evropské unie pro základní práva

videoMichael O'Flaherty, ředitel Agentury Evropské unie pro základní práva: V boji s koronavirem nemá rasismus místo, lze zajistit právo na zdraví i základní lidská práva každého člověka

13.3.2020 13:40
Před pár dny jsem byl šokován rozhovorem s číšníkem v jedné restauraci. Řekl mi, že epidemii koronaviru lze vyřešit tak, že se zastaví příchod migrantů do jeho země, neboť tito migranti mají špatné hygienické návyky. Díky této šokující poznámce, jsem si uvědomil, do jaké míry se současná situace dotýká lidských práv, stejně jako veřejného zdraví.
 celý článek

www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo