romea - logo
27. září 2022 (úterý)
svátek má Jonáš

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Romský benefiční koncert v Tanvaldu podpoří dětskou onkologii

25.8.2015 11:12
Ilustrační foto: Lukáš Houdek
Ilustrační foto: Lukáš Houdek

Romská umělecká dílna v čele s Patrikem Kotlárem pořádá již tuto středu 26. srpna v Tanvaldu svůj vůbec první benefiční koncert. Návštěvníci se mohou těšit na pořádnou dávku kultury. Odpolední program bude ve znamení tance, hudby a zpěvu. Výtěžek z akce bude věnován na pomoc dětskému oddělení onkologie Nemocnice Praha – Motol.

Na koncertu se představí umělci z celého regionu. K vidění budou taneční soubory z Romské umělecké dílny P.K., NZDM Tanvald a Nového Města pod Smrkem, řada hudebních uskupení i sólových zpěváků a muzikantů z Tanvaldska, Harrachova, Liberce a vystoupí i další hosté.

Ten, kdo přijde, si kromě zábavy a zážitků odnese také dobrý pocit. Symbolické vstupné ve výši 50 korun pomůže nemocným dětem, které se léčí na onkologii v pražském Motole. Benefici svou účastí podpoří také náměstkyně hejtmana Libereckého kraje, pověřená řízením resortu sociálních věcí, Lenka Kadlecová.

Na benefiční koncert můžete ve středu dorazit již od 14 hodin. Začíná Na Břízkách (nad koupalištěm) v Tanvaldu. Vystoupení budou probíhat přibližně do 16 hodin. Následovat bude pro zájemce od 16.30 do 18.00 After party.

Přečteno: 550x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

benefiční koncert, Tanvald, RomovéHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo