romea - logo
21. října 2020 (středa)
svátek má Brigita

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: "Teď bych rád bojoval za profesionály," říká amatérský mistr světa v kickboxu Václav Sivák

17.1.2020 18:10

Romea TV vám přináší portrét úřadujícího mistra světa Wako v disciplíně K1. V kategorii do 65,5 kg se jím 25. října loňského roku stal talentovaný ostravský rodák Václav Sivák. Navštívili jsme jej v jeho rodném městě, zpovídali jeho i tátu, který svého syna ke sportu od mala vede. Věnoval se nám i jeden z jeho trenérů. Viděli jsme, jak Vašek Sivák trénuje, ptali se na to, co se změnilo, jak se v průběhu Mistrovství světa v Sarajevu cítil, co plánuje dál. Od naší návštěvy na konci listopadu vyhrál Vašek junior další zápasy a rád by se probojoval k profesionálům. Teď se chystá letět trénovat do Thajska, má nové manažery, kteří mu pomáhají s publicitou. Sport je pro něj láskou a životním stylem, za nimž stojí spousta dřiny a odříkání. A touhy být i nadále nejlepší!

brf, th, jab, lc
Přečteno: 1213x
 

Kam dál:

Štítky:  

Sport, Romové, Ocenění, OstravaHLAVNÍ ZPRÁVY

Fery Bartoš (FOTO: Facebook Fery B.)

Populární zpěvák Fery Bartoš varoval z nemocnice před onemocněním COVID-19: Není to chřipka, dávejte na sebe všichni pozor

17.10.2020 18:15
V době kdy i celá řada Romů sdílí na sociálních sítích dezinformace kolem onemocnění COVID-19 varoval před virem populární zpěvák Fery Bartoš. Ten musel být kvůli onemocnění COVID-19 hospitalizován a k dýchání mu pomáhaly přístroje. Na sociálních sítích o tom informoval jeho kamarád Roman Cina Červeňák.
 celý článek

--ilustrační foto--

videoPREMIÉRA: Ondra Gizman a Ondrej Ferko v hudebním pořadu BAŠAVEL

16.10.2020 13:30
V dalším díle hudebního pořadu Bašavel se představí tentokrát známé a netradiční duo. Ondra Gizman ml., který velmi bravurně ovládá hru na saxofon a ze Slovenska Ondrej Ferko, který pochází z muzikantské rodiny
 celý článek

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Kulturista Filip Grznár schvaloval vraždu a vyhrožoval vyvražděním chomutovských Romů. Dostal pokutu 15 000 korun

16.10.2020 10:20
S peněžitým trestem 15 tisíc korun odešel od chomutovského okresního soudu kulturista, zápasník MMA, fitness trenér a youtuber Filip Grznár. Soud ho uznal vinným z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu. Podle obžaloby Grznár v červnu 2017 v Plzni natočil video, ve kterém schvaluje vraždu z května 2017 v Chomutově. Informuje o tom iDnes.cz. Grznár s pokutou nesouhlasí, na místě se proti verdiktu odvolal. Případem se bude Krajský soud v Ústí nad Labem.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo