romea - logo
26. června 2019 (středa)
svátek má Adriana
Loading
rozšířené vyhledávaní

Veletrh pracovních příležitostí JOBfest proběhne v Přerově. Je otevřený i studentům a pomůže s výběrem profesního zaměření

5.9.2017 17:24
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)

V Přerově se 15. září uskuteční veletrh pracovních příležitostí JOBfest, který je organizován pod záštitou Hospodářské Komory a města Přerov. Organizátoři zvou na akci nejen zájemce z řad těch, kteří přemýšlí o změně pracovní pozice, ale především mladé lidi, studenty středních a vysokých škol i žáky devátých tříd. Podle organizátorů může tento veletrh právě jim pomoci při výběru střední školy a profesního zaměření. Akce proběhne od 10 do 18 hodin v Obchodním centru Galerie Přerov.

"Veletrh je otevřený celé společnosti, vítáme zájemce nehledě na národnost či etnicitu a neomezujeme se jen na jedno odvětví. Zveme podniky, které hledají nové zaměstnance například na méně kvalifikované pozice, dále třeba na místa administrativních pracovníků, operátorů call centra a mnoho dalších. Spolupracují s námi společnosti, jako je například Kooperativa Pojišťovna, Honeywell, Nestlé Česko, MM Reality, Telefónica O2, a," uvádí pro Romea.cz manažer JOBfestu Daniel Linart.
 
"Na JOBfest zveme okolní školy - obzvlášť se snažíme zapojit ty základní, ale také střední a vysoké školy. Spolupracujeme také samozřejmě s Úřadem Práce, který o akci informuje své klienty," vysvětluje Daniel Linart.

Pracovní veletrh se konal už v Ostravě, v Liberci, Brně, Praze a dalších městech České Republiky a kromě Přerova se objeví také 11. 10. 2017 v Plzni a poté i v Hradci Králové.

Více informací o akci nazelzenete na www.jobfest.cz.

Přečteno: 683x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zaměstnávání, PráceHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Sivák je jeden z nejtalentovanějších českých kickboxerů, zdroj: Facebook Vašek Sivák

Kickboxer Sivák se příští týden představí na MMA galavečeru v Praze

19.6.2019 15:14
Předloňský juniorský mistr Evropy a nyní už také vítěz v kategorii mužů na mezinárodním mistrovství ČR v kategorii K-1, o kterém se média vyjadřují jako o jednom z největších talentů v této disciplíně v tuzemsku, má na kontě celou řadu vybojovaných vítězství
 celý článek

Nepokoje v Čemodanovce (FOTO: repro Telekanal 360)

Starosta Čemodanovky: 900 Romů bylo donuceno se vystěhovat po konfliktech s Rusy

19.6.2019 12:08
Po nepokojích v ruském regionu Penza, které zřejmě vyvolal konflikt mladistvých ve vsi Čemodanovka, se z regionu přemístilo asi devět set Romů. Uvedl to server The Moscow Times.
 celý článek

Setkání komunitní skupiny (FOTO: Adam Komenda)

Čunkodomky v Chanově nechceme, domy si opravíme sami, navrhují obyvatelé sídliště

19.6.2019 10:39
Jednání se zúčastnilo několik desítek lidí a společně představili alternativní plán k návrhu vedení města postavit na okraji Chanova obytné kontejnery. Místní občané navrhli, že poničené panelové domy opraví sami obyvatelé sídliště.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo