romea - logo
25. října 2020 (neděle)
svátek má Beáta

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Veletrh pracovních příležitostí JOBfest proběhne v Přerově. Je otevřený i studentům a pomůže s výběrem profesního zaměření

5.9.2017 17:24
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)

V Přerově se 15. září uskuteční veletrh pracovních příležitostí JOBfest, který je organizován pod záštitou Hospodářské Komory a města Přerov. Organizátoři zvou na akci nejen zájemce z řad těch, kteří přemýšlí o změně pracovní pozice, ale především mladé lidi, studenty středních a vysokých škol i žáky devátých tříd. Podle organizátorů může tento veletrh právě jim pomoci při výběru střední školy a profesního zaměření. Akce proběhne od 10 do 18 hodin v Obchodním centru Galerie Přerov.

"Veletrh je otevřený celé společnosti, vítáme zájemce nehledě na národnost či etnicitu a neomezujeme se jen na jedno odvětví. Zveme podniky, které hledají nové zaměstnance například na méně kvalifikované pozice, dále třeba na místa administrativních pracovníků, operátorů call centra a mnoho dalších. Spolupracují s námi společnosti, jako je například Kooperativa Pojišťovna, Honeywell, Nestlé Česko, MM Reality, Telefónica O2, a," uvádí pro Romea.cz manažer JOBfestu Daniel Linart.
 
"Na JOBfest zveme okolní školy - obzvlášť se snažíme zapojit ty základní, ale také střední a vysoké školy. Spolupracujeme také samozřejmě s Úřadem Práce, který o akci informuje své klienty," vysvětluje Daniel Linart.

Pracovní veletrh se konal už v Ostravě, v Liberci, Brně, Praze a dalších městech České Republiky a kromě Přerova se objeví také 11. 10. 2017 v Plzni a poté i v Hradci Králové.

Více informací o akci nazelzenete na www.jobfest.cz.

Přečteno: 714x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zaměstnávání, PráceHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo