romea - logo
21. září 2019 (sobota)
svátek má Matouš
Loading
rozšířené vyhledávaní

Veletrh pracovních příležitostí JOBfest proběhne v Přerově. Je otevřený i studentům a pomůže s výběrem profesního zaměření

5.9.2017 17:24
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)

V Přerově se 15. září uskuteční veletrh pracovních příležitostí JOBfest, který je organizován pod záštitou Hospodářské Komory a města Přerov. Organizátoři zvou na akci nejen zájemce z řad těch, kteří přemýšlí o změně pracovní pozice, ale především mladé lidi, studenty středních a vysokých škol i žáky devátých tříd. Podle organizátorů může tento veletrh právě jim pomoci při výběru střední školy a profesního zaměření. Akce proběhne od 10 do 18 hodin v Obchodním centru Galerie Přerov.

"Veletrh je otevřený celé společnosti, vítáme zájemce nehledě na národnost či etnicitu a neomezujeme se jen na jedno odvětví. Zveme podniky, které hledají nové zaměstnance například na méně kvalifikované pozice, dále třeba na místa administrativních pracovníků, operátorů call centra a mnoho dalších. Spolupracují s námi společnosti, jako je například Kooperativa Pojišťovna, Honeywell, Nestlé Česko, MM Reality, Telefónica O2, a," uvádí pro Romea.cz manažer JOBfestu Daniel Linart.
 
"Na JOBfest zveme okolní školy - obzvlášť se snažíme zapojit ty základní, ale také střední a vysoké školy. Spolupracujeme také samozřejmě s Úřadem Práce, který o akci informuje své klienty," vysvětluje Daniel Linart.

Pracovní veletrh se konal už v Ostravě, v Liberci, Brně, Praze a dalších městech České Republiky a kromě Přerova se objeví také 11. 10. 2017 v Plzni a poté i v Hradci Králové.

Více informací o akci nazelzenete na www.jobfest.cz.

Přečteno: 686x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zaměstnávání, PráceHLAVNÍ ZPRÁVY

Ve Spišské nové vsi zabránil řidič Romkám nastoupit do autobusu - srpen 2019 (FOTO: Video Štefan Polák)

videoDiskriminace? Romky chtěly nastoupit do autobusu, řidič jim zavřel dveře a odjel. Není to ojedinělý případ

16.9.2019 23:00
Košický kraj brázdí linkové autobusy s názvem slovenské firmy Eurobus. Nové autobusy ale nebrání starému chování některých řidičů této firmy, které k Romům není vždy právě vstřícné. Podle firmy Eurobus jde o nedorozumění, video a svědectví však svědčí o něčem jiném.
 celý článek

Žena se sbírkou hákových křížů na krku 25. 4. 2019 během demonstrace xenofobně-populistického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury (FOTO: video Reflex, koláž: Romea.cz)

Ženu s hákovými kříži chce policie obžalovat za podporu hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka

16.9.2019 12:10
Pražští kriminalisté navrhli obžalovat sedmačtyřicetiletou ženu, která přišla na dubnovou demonstraci hnutí SPD na Václavské náměstí s řetízkem s hákovými kříži a dalšími symboly nacistického Německa. Informaci sdělil České televizi mluvčí pražské policie Jan Daněk. Ženu viní kriminalisté z projevu sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. Za to jí hrozí až tři roky vězení.
 celý článek

Prezidentka Zuzana Čaputová s romskými studenty (FOTO: Facebook)

videoVIDEO: Zuzana Čaputová posnídala s romskými studenty

13.9.2019 13:40
Páteční dopoledne strávila prezidentka Slovenské republiky, Zuzana čaputová s mladými romskými studenty. Společná snídaně a debata o budoucnosti těchto mladých talentovaných lidí byla pro mnohé z nich velmi příemným zážitkem. Čaputová si po volbách získala přízeň Romů také tím, že jim ve své děkovné řeči poděkovala v romském jazyce.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo