romea - logo
20. srpna 2022 (sobota)
svátek má Bernard

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Fotbalový turnaj romských týmů v Praze. Vítězství si odnesli pražští Smíchováci

22.7.2020 13:10
V sobotu 18. 7. 2020 se v Praze na Smíchově uskutečnil 1. ročník romského turnaje v kopané.
V sobotu 18. 7. 2020 se v Praze na Smíchově uskutečnil 1. ročník romského turnaje v kopané.

V sobotu 18. 7. 2020 se v Praze na Smíchově uskutečnil 1. ročník romského turnaje v kopané. Akci uspořádali Rudolf Cvoreň a David Toni. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů a a ve finále porazil tým pražského Smíchova Pardubice 3:1. Na místě byla ROMEA TV a "Reportér v ulicích" Richard Samko.

"Dlouho se v Praze a právě na Smíchově nic, co se týká sportu nedělo. Chceme hlavně ty mladé motivovat ke sportu a aby lidi v Praze věděli, že umíme uspořádat kvalitní akci a že se věnujeme sportu,"řekl pro zpravodajský server Romea.cz David Toni, který se fotbalu věnuje od dětství a v současné době hraje za středočeský tým TJ Sparta Dřetovice III. třídu.

Pražského turnaje se 11 týmů (Praha Smíchov A, Praha Smíchov B, Neratovice, Mělník, České Budějovice, Česká Lípa, Pardubice, Karlovy Vary, Český Krumlov, Taxi Praha, Písek). Týmy byly rozděleny do dvou skupin a hálo se 1x12 minut. O třetí místo svedli boj České Budějovice a Mělník (3:2, penáltový rozstřel ), finále si zahrál domácí tým Smíchov Praha s Pardubicemi (3:1).

VIDEO

Přečteno: 601x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Sport, Kopaná, Fotbal, Video, Přímý přenosHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo