romea - logo
26. října 2020 (pondělí)
svátek má Erik

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Fotbalový turnaj romských týmů v Praze. Vítězství si odnesli pražští Smíchováci

22.7.2020 13:10
V sobotu 18. 7. 2020 se v Praze na Smíchově uskutečnil 1. ročník romského turnaje v kopané.
V sobotu 18. 7. 2020 se v Praze na Smíchově uskutečnil 1. ročník romského turnaje v kopané.

V sobotu 18. 7. 2020 se v Praze na Smíchově uskutečnil 1. ročník romského turnaje v kopané. Akci uspořádali Rudolf Cvoreň a David Toni. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů a a ve finále porazil tým pražského Smíchova Pardubice 3:1. Na místě byla ROMEA TV a "Reportér v ulicích" Richard Samko.

"Dlouho se v Praze a právě na Smíchově nic, co se týká sportu nedělo. Chceme hlavně ty mladé motivovat ke sportu a aby lidi v Praze věděli, že umíme uspořádat kvalitní akci a že se věnujeme sportu,"řekl pro zpravodajský server Romea.cz David Toni, který se fotbalu věnuje od dětství a v současné době hraje za středočeský tým TJ Sparta Dřetovice III. třídu.

Pražského turnaje se 11 týmů (Praha Smíchov A, Praha Smíchov B, Neratovice, Mělník, České Budějovice, Česká Lípa, Pardubice, Karlovy Vary, Český Krumlov, Taxi Praha, Písek). Týmy byly rozděleny do dvou skupin a hálo se 1x12 minut. O třetí místo svedli boj České Budějovice a Mělník (3:2, penáltový rozstřel ), finále si zahrál domácí tým Smíchov Praha s Pardubicemi (3:1).

VIDEO

Přečteno: 457x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Sport, Kopaná, Fotbal, Video, Přímý přenosHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo