romea - logo
30. listopadu 2020 (pondělí)
svátek má Ondřej

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Jaroslav Parči dnes uvede nový videoklip k singlu Stejně, jako já.

24.7.2020 14:22

Dnes bude mít premiéru nový videoklip k singlu Jaroslava Parčiho Stejně, jako já. Nový singl s videoklipem uvede Jaroslav Parči v 18hodin v restauraci Bar Paragraf ve Slivenci osobně a v 19 hodin se spustí videoklip na youtube. ROMEA TV Vám přináší reportáž z natáčení videoklipu.

Jak říká sám autor textu a zpěvák Jaroslav Parči, píseň je o jeho dětství a plnění dětských snů.

"Nejdříve jsem oslovil hudebního producenta Zdeňka Hrubého, aby mi složil hudbu k novému singlu. Poté se postupně pracovalo na konkrétní podobě, krok za krokem. V singlu se postupně prolínáme mým životem, mým dětstvím. Ta píseň bude o mě, o tom prožitku, o tom pocitu," řekl Jaroslav Parči pro ROMEA TV.

Malého Jaroslava Parčiho ztvárnil ve videoklipu Petr Husár, který byl vybrán na základě veřejného castingu. 

"Čekal jsem od Petra nějakou nervozitu, nebo strach z kamer, protože nemá vůbec žádné zkušenosti s natáčením. A on to zvládl, úplně s přehledem. Zahrál si po boku muzikálové herečky Hany Sršňové. Opravdu mě překvapil, jak to zvládl. A aniž bych to věděl, Petr dostal šanci si splnit svůj sen, protože mi poté sdělil, že by chtěl být hercem," dodal Parči pro ROMEA TV

Jaroslav Parči zpěvák, muzikálový herec, moderátor a skladatel, se poprvé veřejnosti  představil jako semifinalista soutěže Česko hledá Superstar 2006. Od té doby na sobě pracuje a snaží se svému publiku stále přinášet něco nového v podobě svých autorských projektů.

Přečteno: 903x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, VideoklipyHLAVNÍ ZPRÁVY

Galakoncert festivalu Khamoro 2020

videoPŘÍMÝ PŘENOS od 19 hodin: Na galakoncertě světového romského festivalu Khamoro vystoupí i Gitana se skupinou Kale

29.11.2020 17:09
Letošní specifický ročník Světového romského festivalu Khamoro vyvrcholí dnes živě vysílaným Galakoncertem z pražského kulturního centra La Fabrika v pražských Holešovicích. Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci v České republice se letošní ročník festivalu koná poprvé v on-line formátu. Letošní ročník se rozdělil na dvě části. První část koncertů proběhla v září a druhá část začíná právě dnes. Galakoncert lze sledovat zcela zdarma i na zpravodajském serveru Romea.cz.
 celý článek

Záběr z vánoční reklamní kampaně firma Vodafone (FOTO: Vodafone)

Napůl indonéské děti vadí rasistům ve vánoční kampani firmy Vodafone. Ta se proti nenávistným komentářům ohradila

29.11.2020 12:33
Vodafone důrazně odmítl nenávistné a rasistické komentáře, které se objevily na sociálních sítích po spuštění letošní vánoční kampaně. Vodafone do spotů totiž obsadil bratry Sama a Maxe Budimanovi, kteří mají po otci indonéské kořeny a to byl pro některé diskutující velký problém.
 celý článek

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (FOTO: www.mpsv.cz)

Maláčová: Vláda má v pondělí projednávat zvýšení přídavků na děti

29.11.2020 11:48
Návrh na zvýšení přídavků na děti by měla v pondělí projednávat vláda. Vládní koalice se přiblížila k dohodě na podobě úpravy dávky. ČTK to řekla ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD). Jak kompromis vypadá, nechtěla přiblížit. Vládní strany se dosud nemohly shodnout na tom, kolik dětí by mělo dávku dostávat. Dohoda naopak byla na zvýšení částek o 26 procent od ledna.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo