romea - logo
17. ledna 2022 (pondělí)
svátek má Drahoslav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Nikola Kokyová uspěla na celosvětové Miss Globe 2020, získala titul Miss Elegance a postoupila do TOP 15

13.11.2020 13:50
Miss ČR 2019 a Miss Elegance GLOBE 2020 Nikola Kokyová (Zdroj: Repro / Miss Globe)
Miss ČR 2019 a Miss Elegance GLOBE 2020 Nikola Kokyová (Zdroj: Repro / Miss Globe)

Nikola Kokyová uspěla v soutěži krásy s názvem Miss Globe 2020. Jednadvacetiletá rodačka z Kolína se dostala do nejlepší patnáctky a zároveň získala titul Miss Elegance. Pro Kokyovou je to po vítezství v Miss České republiky 2019 další úspěch v soutěžích krásy.

"Když jsem se před rokem bez jakýkoliv zkušeností s modelingem hlásila do národní soutěže krásy Miss Česká republika nikdy by mě nenapadlo, že tuto soutěž vyhraji a rok poté uspěji i v zahraničí. Jsem nesmírně vděčná, že mi byla umožněna možnost vycestovat na světovou soutěž krásy Miss Globe do Albánie a reprezentovat zde naši krásnou zemi," napsala po úspěšném večeru Nikola Kokyová.

"Ráda bych vám všem poděkovala za vaši podporu a krásné gratulace, kterých si moc vážím. Tato zkušenost mi dala mnohem více než tento krásný titul. Opět jsem sama sebe překonala a posunula se dále," uvedla Kokyová.

Letošní ročník Miss Globe se konal v Albánii a celkově se soutěže zúčastnilo 42 soutěžících z celého světa. Kokyová ale ve velké konkurenci uspěla a odnáší si domů titul a další zkušenosti, které jí rozhodně pomohou v její další kariéře.

„Po celou dobu soutěže jsem se snažila s velkou zodpovědností, pokorou, ctí a láskou reprezentovat náš národ, naši kulturu a zvyky. Děkuji vám všem za nesmírnou podporu, energii a sílu, kterou jste mi poskytovali. Moc si vážím každého z vás,“ napsala Kokyová.

"Chtějte si splnit nemožné a jdete si za tím. Pracujete na sobě, věřte ve vaše sny a hlavně v sami sebe. Posílám lásku a energii vám všem," vzkázala na závěr svým fanouškům Nikola Kokyová"

VIDEO

Přečteno: 5009x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Miss, Romky, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo