romea - logo
24. listopadu 2020 (úterý)
svátek má Emílie

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Nikola Kokyová uspěla na celosvětové Miss Globe 2020, získala titul Miss Elegance a postoupila do TOP 15

13.11.2020 13:50
Nikola Kokyová na Miss Globe 2020, 12. 11. 2020 (FOTO: repro Youtube, Facebook Nikoly Kokyové, koláž Romea.cz)
Nikola Kokyová na Miss Globe 2020, 12. 11. 2020 (FOTO: repro Youtube, Facebook Nikoly Kokyové, koláž Romea.cz)

Nikola Kokyová uspěla v soutěži krásy s názvem Miss Globe 2020. Jednadvacetiletá rodačka z Kolína se dostala do nejlepší patnáctky a zároveň získala titul Miss Elegance. Pro Kokyovou je to po vítezství v Miss České republiky 2019 další úspěch v soutěžích krásy.

"Když jsem se před rokem bez jakýkoliv zkušeností s modelingem hlásila do národní soutěže krásy Miss Česká republika nikdy by mě nenapadlo, že tuto soutěž vyhraji a rok poté uspěji i v zahraničí. Jsem nesmírně vděčná, že mi byla umožněna možnost vycestovat na světovou soutěž krásy Miss Globe do Albánie a reprezentovat zde naši krásnou zemi," napsala po úspěšném večeru Nikola Kokyová.

"Ráda bych vám všem poděkovala za vaši podporu a krásné gratulace, kterých si moc vážím. Tato zkušenost mi dala mnohem více než tento krásný titul. Opět jsem sama sebe překonala a posunula se dále," uvedla Kokyová.

Letošní ročník Miss Globe se konal v Albánii a celkově se soutěže zúčastnilo 42 soutěžících z celého světa. Kokyová ale ve velké konkurenci uspěla a odnáší si domů titul a další zkušenosti, které jí rozhodně pomohou v její další kariéře.

„Po celou dobu soutěže jsem se snažila s velkou zodpovědností, pokorou, ctí a láskou reprezentovat náš národ, naši kulturu a zvyky. Děkuji vám všem za nesmírnou podporu, energii a sílu, kterou jste mi poskytovali. Moc si vážím každého z vás,“ napsala Kokyová.

"Chtějte si splnit nemožné a jdete si za tím. Pracujete na sobě, věřte ve vaše sny a hlavně v sami sebe. Posílám lásku a energii vám všem," vzkázala na závěr svým fanouškům Nikola Kokyová"

VIDEO

Přečteno: 4041x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Miss, Romky, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Emil Ščuka a Jan Rusenko promluvili 25. listopadu 1989 ke statisícovému zástupu v Praze na Letné. Prostřednictvím televizních kamer také oslovili většinu domácností. Na letenské pláni současně romská skupina rozvinula romskou vlajku a mohutný dav skandoval „Ať žijí Romové“.  (FOTO: Archiv Romea.cz)

videoRomové a Sametová revoluce v roce 1989. 800 tisíc lidí na Letné skandovalo "Ať žijí Romové"

Praha, 17.11.2020 0:01, (ROMEA)
17. 11. 1989 začal v tehdejší Československé socialistické republice pád totalitního režimu Jakým způsobem se do tzv. Sametové revoluce zapojili Romové? Víte o tom, že 25. listopadu 1989 skandovalo 800 tisíc lidí na Letenské pláni „Ať žijí Romové“? Připomeňme si to článkem, který server Romea.cz poprvé publikoval v roce 2014.
 celý článek

Radek Laci (FOTO: Petr Zewlak Vrabec), (ZDROJ: Romano Voďi)

videoRadek Laci: Romské děti v dětských domovech vyrůstají jako Češi

13.11.2020 21:00
Nedostatek techniky pro on-line výuku, padající wifi připojení a taky chybějící personál. Epidemie koronaviru zasáhla výrazně taky do chodu dětských domovů v Česku. „Ve většině z nich chybí počítače, aby se tam děti mohly bez problémů zapojit do on-line výuky. Stát na tato zařízení zapomněl. Dětským domovům chybí informace od vlády, jak v současné situaci postupovat,“ upozorňuje v rozhovoru pro Romea TV Radek Laci, osobní trenér a taky spoluzakladatel organizace Vteřina poté, která pomáhá dětem z dětských domovů. 
 celý článek

Lajos ‘Paci‘ Balogh (FOTO: Facebook Roma Press Center)

Významný romský aktivista, hudebník a spoluzakladatel Dikh TV Lajos ‘Paci‘ Balogh podlehl nemoci COVID-19

13.11.2020 18:35
Na začátku listopadu podlehl nemoci COVID-19 Lajos ‘Paci‘ Balogh, politik, muzikant a aktivista, který se věnoval zlepšení situace Romů v Maďarsku. Nizozemská novinářka Roos van Hennekelder, která žije v Maďarsku v nekrologu připomíná, co vše Balogh udělal pro Romy v Maďarsku. Baloghovi bylo 28 let.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo