romea - logo
20. ledna 2021 (středa)
svátek má Ilona

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Nikola Kokyová uspěla na celosvětové Miss Globe 2020, získala titul Miss Elegance a postoupila do TOP 15

13.11.2020 13:50
Miss ČR 2019 a Miss Elegance GLOBE 2020 Nikola Kokyová (Zdroj: Repro / Miss Globe)
Miss ČR 2019 a Miss Elegance GLOBE 2020 Nikola Kokyová (Zdroj: Repro / Miss Globe)

Nikola Kokyová uspěla v soutěži krásy s názvem Miss Globe 2020. Jednadvacetiletá rodačka z Kolína se dostala do nejlepší patnáctky a zároveň získala titul Miss Elegance. Pro Kokyovou je to po vítezství v Miss České republiky 2019 další úspěch v soutěžích krásy.

"Když jsem se před rokem bez jakýkoliv zkušeností s modelingem hlásila do národní soutěže krásy Miss Česká republika nikdy by mě nenapadlo, že tuto soutěž vyhraji a rok poté uspěji i v zahraničí. Jsem nesmírně vděčná, že mi byla umožněna možnost vycestovat na světovou soutěž krásy Miss Globe do Albánie a reprezentovat zde naši krásnou zemi," napsala po úspěšném večeru Nikola Kokyová.

"Ráda bych vám všem poděkovala za vaši podporu a krásné gratulace, kterých si moc vážím. Tato zkušenost mi dala mnohem více než tento krásný titul. Opět jsem sama sebe překonala a posunula se dále," uvedla Kokyová.

Letošní ročník Miss Globe se konal v Albánii a celkově se soutěže zúčastnilo 42 soutěžících z celého světa. Kokyová ale ve velké konkurenci uspěla a odnáší si domů titul a další zkušenosti, které jí rozhodně pomohou v její další kariéře.

„Po celou dobu soutěže jsem se snažila s velkou zodpovědností, pokorou, ctí a láskou reprezentovat náš národ, naši kulturu a zvyky. Děkuji vám všem za nesmírnou podporu, energii a sílu, kterou jste mi poskytovali. Moc si vážím každého z vás,“ napsala Kokyová.

"Chtějte si splnit nemožné a jdete si za tím. Pracujete na sobě, věřte ve vaše sny a hlavně v sami sebe. Posílám lásku a energii vám všem," vzkázala na závěr svým fanouškům Nikola Kokyová"

VIDEO

Přečteno: 4341x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Miss, Romky, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Vakcína proti onemocnění COVID-19 od firmy Pfizer-BioNTech (FOTO: Wikimedia Commons, U.S. Secretary of Defense)

videoRomové a očkování proti onemocnění COVID-19. Kdo si nechá dát vakcínu a kdo ne?

18.1.2021 22:10
Registrace na očkování proti onemocnění COVID-19 pro občany starší 80 let začalo v pátek 15. ledna a její začátek provázely potíže, protože systém nestíhal pod návalem zájemců o vakcínu. Podle údajů státního týmu tzv. Chytré karantény se k pondělní 13. hodině zatím zaregistrovala téměř polovina seniorů nad 80 let, kteří nežijí v domovech seniorů. Další skupiny se budou moci registrovat později. Bouřlivá diskuze o tom, zda se nechat očkovat nebo ne však nadále probíhá a je provázena celou řadou dezinformací. Server Romea.cz se snažil zjistit, jaký názor na očkování mají Romové. Proč právě v této chvíli někteří Romové podléhají dezinformacím na internetu?
 celý článek

Stanislav Křeček a Čeněk Růžička na jednom ze zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny (Koláž: Romea.cz)

Občanští členové "romské rady": Křeček nezná své kompetence, k romské strategii se vyjadřuje nepravdivě, soustavně cíleně podkopává důstojnost Romů

18.1.2021 15:03
Několik občanských členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny dnes vydalo stanovisko, ve kterém kritizují současného Veřejného ochránce práv za jeho vyjádření ke Strategii romské integrace na roky 2021-2030. Členové rady uvádí, že Křeček nezná rozsah svých kompetencí, když tvrdí, že vytvoření zprávy reflektující nové poznatky ve vztahu k protiprávním sterilizacím nespadají do jeho kompetencí. Za nepřípustně předsudečné považují dále jeho výroky, že Strategie je nerealizovatelným dokumentem sestaveným bez znalosti věci.
 celý článek

Annamárie Horváthová (FOTO: Athletic Legion Club - Moldava nad Bodvou)

"Dívka v balerínkách", běžkyně Annamárie Horváthová, se připravuje na mistrovství Evropy

18.1.2021 10:41
Když před dvěma lety zvítězila v běžeckém závodě, obletěly internet fotografie ze stupňů vítězů. Vedle dívek na druhém a třetím místě v běžeckých botách je na nich tehdy třináctiletá Annamárie Horváthová jen na boso v balerínkách.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo