romea - logo
14. prosince 2019 (sobota)
svátek má Lýdie
Loading
rozšířené vyhledávaní

VIDEO: Romové a proromští aktivisté protestovali proti nenávistným projevům DSSS v Děčíně

Děčín, 25.8.2014 15:25, (ROMEA)

Děčín zažil v sobotu 23. srpna 2014 další protiromskou demonstraci, tentokrát pod taktovkou extremistů z Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Na náměstí dorazilo velmi málo příznivců extremistů, naopak přišli Romové a proromští aktivisté, kteří dali hlasitě najevo svůj nesouhlas s nenávistnými projevy. Neonacisté se snažili na aktivisty zaútočit, ale ty ochránila hradba policistů. Podívejte se na video.

Přečteno: 1975x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Demonstrace, Děčín, Extremismus, Rasismus, Neonacismus, DSSSHLAVNÍ ZPRÁVY

Vánoce na turistické základně Myšinec v Budišovicích u Hrabyně prožily děti z dětských domovů z Čeladné, Příbora, Liptálu, Býchor a Uherského Ostrohu. (FOTO: Vladislav Sobol)

videoZÁZNAM: Situace je zoufalá, děti z dětských domovů končí i po 30 letech rozvoje ústavní péče na ulici

25.11.2019 11:33
V České republice vyrůstá v dětských domovech a dalších typech zařízení pobytové péče přes 8 000 dětí, z toho několik stovek ročně odchází do dospělosti.
 celý článek

Dalibor Karvay

Vídeňský symfonický orchestr jmenoval houslistu Dalibora Karvaye prvním koncertním mistrem

22.11.2019 11:15
Vídeňský symfonický orchestr jmenoval 34-letého slovenského houslistu Dalibora Karvaye svým prvním koncertním mistrem. Informoval o tom hudebníh časopis The Strad.
 celý článek

Druhý ročník ocenění od romských organizací a nezávislých osobností Lúč z tmy (Foto: Facebook Lúč z tmy)

videoZÁZNAM: Slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy

22.11.2019 0:01
Přímý přenos slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy, které každoročně udělují romské organizace a nezávislé osobnosti těm, kteří se dlouhodobě zasazují o zlepšení postavení Romů v různých oblastech života nebo se významným způsobem podílejí na budování mostů mezi Romy a většinovou společností. Záštitu nad 2. ročníkem ocenění Lúč z tmy převzala slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Přenos z bratislavského Caffe Berinka odvysílá ROMEA TV od 19 hodin.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo