romea - logo
29. listopadu 2021 (pondělí)
svátek má Zina

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vítězka soutěže o nejkrásnější cizinku je z Kolumbie

Praha, 11.1.2013 11:51, (ROMEA)
Vítězkou soutěže Miss Expat se stala Paula Alejandra Gonzalez z Kolumbie. (foto: Miss Expat Czech republic 2012)
Vítězkou soutěže Miss Expat se stala Paula Alejandra Gonzalez z Kolumbie. (foto: Miss Expat Czech republic 2012)

Druhý ročník soutěže o nejkrásnější cizinku má svou vítězku. Porotce ve středu 9. 1. v pražském divadle Hybernia nejvíce okouzlila osmnáctiletá dívka z Kolumbie. Porazila tak osm krásek, které se probojovaly do finále. Miss Expat 2012 má mimo jiné za cíl pomáhat cizincům v začlenění do české společnosti.

Z více než padesáti semifinalistek postoupilo pod pomyslnou lupu porotců devět dívek. Všechny byly samozřejmě cizinky s původem v různých koutech světa. "Je tady zajímavá Kolumbie, Filipíny. Je z čeho vybírat," prozradil před začátkem finálového večera předseda poroty Roman Fuka.

Na začátku večera dívky dostávaly otázky doslova na tělo. Moderátorská dvojice se ptala třeba na to, zda někdy zalhaly. Jedna z dívek odpověděla: Ano. Po večeři jsem mámě řekla, že to jídlo měla vážně dobré. Jiná finalistka prý lže kamarádkám. I když jim to nesluší, tak jim tvrdí, že vypadají dobře, aby jim prý neublížila.

Krásky si zažily nejen interview, ale předvedly také své koníčky, tradice a samozřejmě se ukázaly v plavkách. "Není to jenom o tom, že vyhrají miss, ale ty dívky potom mají možnost změnit něco ve své zemi. Chceme těm dívkám i dále pomoci. Najít jim práci, dát jim možnost prezentovat jejich zemi tady v České republice," uvedla ředitelka Miss Expat 2012 Dana Gregorová. Porota jako nejkrásnější ženu vybrala osmnáctiletou Paulu z Kolumbie, která v České republice žije dva roky. "Myslím, že je to nejlepší den mého života. Dostala jsem, co jsem chtěla. Jsem vážně šťastná," svěřila se Paula Alejandra Gonzalez, vítězka Miss Expat 2012. Paula do České republiky přijela za maminkou, která se zde provdala. V současnosti studuje vysokou školu a plánuje práci v médiích a byznysu.

O vítězkách rozhodovala odborná porota, v níž vedle zástupců hlavních sponzorů zasedly i dvě známé osobnosti - moderátorka Lejla Abbasová a architekt Bořek Šípek.

VIDEO

Týden.cz, REVUE iDnes.cz
Přečteno: 2348x
 

Kam dál:

Štítky:  

Cizinci, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo