romea - logo
30. června 2022 (čtvrtek)
svátek má Šárka

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vladimír Michalčík: Moje firma státní pomoc v současné době nepotřebuje

27.4.2020 18:32

“Vládní opatření nám sice zamezila dodávky parfémů do řad obchodů v Německu, padl obchod v Japonsku, ale i tak máme o 20% vyšší zisky. Chceme se stát světovou značkou a máme proto i připravenou půdu. Za vším je vnitřní síla, otevřená mysl, cílevědomost a všeobecná znalost trhu,” říká v rozhovoru pro ROMEA TV podnikatel Vladimír Michalčík.

Vladimír Michalčík je majitel firmy, která vyrábí a prodává vlastní kávu Maguama. Dále nabízí vlastní kosmetiku a parfémy pod značkou GITANO. Jeho firma má pobočky v několika státech Evropy. Své produkty nyní prodává prostřednictvím telemarketingu a e-shopů.

“Otevřeli jsme kamenný obchod, naší vlajkovou loď v Pařížský ulici. Jsou tam nejlepší parfémy na světě, mezi nimi se prodávají i naše parfémy GITANO. To že nás zavřeli jsme brali jako opatření proti koronaviru. Není to hlavní motor naší firmy. Nemůži říct, že by se nás to nějak výrazně dotklo,” zmiňuje v rozhovoru pro ROMEA TV Vladimír Michalčík.

“Nařídilo se postupné uvolnění vládních opatření, takže já věřím, že se vše dostane znovu do normálu pro všechny, kterých se nouzový stav dotkl daleko víc než nás,” řekl v rozhovoru Vladimír Michalčík.

Jak se jeho firmě daří v době vládních opatření? Jak se dnes dá prosadit na internetovém trhu? Vše se dozvíte v rozhovoru Richarda Samka pro ROMEA TV již dnes ve 21 hodin.

Přečteno: 1111x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, podnikání, podnikatel, FinanceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo