romea - logo
4. června 2020 (čtvrtek)
svátek má Dalibor
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vladimír Michalčík: Moje firma státní pomoc v současné době nepotřebuje

27.4.2020 18:32

“Vládní opatření nám sice zamezila dodávky parfémů do řad obchodů v Německu, padl obchod v Japonsku, ale i tak máme o 20% vyšší zisky. Chceme se stát světovou značkou a máme proto i připravenou půdu. Za vším je vnitřní síla, otevřená mysl, cílevědomost a všeobecná znalost trhu,” říká v rozhovoru pro ROMEA TV podnikatel Vladimír Michalčík.

Vladimír Michalčík je majitel firmy, která vyrábí a prodává vlastní kávu Maguama. Dále nabízí vlastní kosmetiku a parfémy pod značkou GITANO. Jeho firma má pobočky v několika státech Evropy. Své produkty nyní prodává prostřednictvím telemarketingu a e-shopů.

“Otevřeli jsme kamenný obchod, naší vlajkovou loď v Pařížský ulici. Jsou tam nejlepší parfémy na světě, mezi nimi se prodávají i naše parfémy GITANO. To že nás zavřeli jsme brali jako opatření proti koronaviru. Není to hlavní motor naší firmy. Nemůži říct, že by se nás to nějak výrazně dotklo,” zmiňuje v rozhovoru pro ROMEA TV Vladimír Michalčík.

“Nařídilo se postupné uvolnění vládních opatření, takže já věřím, že se vše dostane znovu do normálu pro všechny, kterých se nouzový stav dotkl daleko víc než nás,” řekl v rozhovoru Vladimír Michalčík.

Jak se jeho firmě daří v době vládních opatření? Jak se dnes dá prosadit na internetovém trhu? Vše se dozvíte v rozhovoru Richarda Samka pro ROMEA TV již dnes ve 21 hodin.

Přečteno: 735x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, podnikání, podnikatel, FinanceHLAVNÍ ZPRÁVY

V době živého televizního vystoupení prezidenta Donalda Trumpa, ve kterém tvrdil, že stojí na straně pokojných protestujících, zahnala policie pokojné demonstranty před Bílým domem, kteří měli zdvižené ruce nad hlavou a pouze skandovali

videoVIDEO: Trump tvrdil, že je na straně pokojně protestujících, ve stejnou chvíli těžkooděnci rozháněli slzným plynem pokojné demonstranty u Bílého domu

2.6.2020 10:53
Americký prezident Donald Trump nařídil mobilizaci všech dostupných civilních i vojenských sil s cílem zastavit již týden trvající nepokoje, které se rozpoutaly po násilné smrti černocha George Floyda. V době prezidentova živého televizního vystoupení, ve kterém Trump tvrdil, že stojí na straně pokojných protestujících, zahnala policie pokojné demonstranty před Bílým domem, kteří měli zdvižené ruce nad hlavou a pouze skandovali "nestřílejte" s pomocí slzného plynu. Těžkooděnci proti pokojnému shromáždění použili obušky, zasahovali i policisté na koních. Protesty v USA pokračují již sedmým dnem a připojilo se k nim více než 75 měst, i když ve čtyř desítkách z nich platí zákaz nočního vycházení.
 celý článek

Romky ze skupiny Manushe (FOTO: Slovo 21)

Bidaripen: Romky chtějí ostatním Romům dodávat sebedůvěru, že společně mohou věci kolem sebe měnit k lepšímu

2.6.2020 10:14
Bidaripen, tedy romsky odvaha, rozhodně nechybí skupince Romek ve vybraných sedmi lokalitách, aby se v nadcházejících měsících staly rovnocennými partnery respektovanými místní samosprávou a měly možnost spolurozhodovat o tom, co se kolem nich děje. Stejnojmenný projekt lídryním nabídne informace jak správně a efektivně spolupracovat s místními spolky a institucemi například při vybudování přechodu na frekventované ulici.
 celý článek

V pátek 15. 5. 2020 vypukl požár v domě romské rodiny v obci Veltěže u Loun. Rodina dům postupně opravuje, obec vyhlásila na pomoc veřejnou sbírku. (FOTO: Facebook Žhář z Veltěže, koláž: Romea.cz)

videoObec Veltěže otevřela sbírkový účet na pomoc romské rodině, které vyhořel dům. Policie případ stále vyšetřuje

1.6.2020 20:54
Obec Veltěže na Lounsku vyhlásila veřejnou sbírku jako pomoc pro romskou rodinu, které vyhořela v pátek 15. 5. 2020 velká část domu. Od 1. 6. 2020 je dostupné číslo účtu, na které mohou lidé posílat finanční příspěvky až do 30. listopadu 2020. Jak již dříve uvedla pro ROMEA TV starostka obce Věra Posledníková, obec na sbírkový účet vloží počáteční vklad 5 tisíc korun.
 celý článek

 
www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo