romea - logo
14. srpna 2020 (pátek)
svátek má Alan

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vladimír Michalčík: Moje firma státní pomoc v současné době nepotřebuje

27.4.2020 18:32

“Vládní opatření nám sice zamezila dodávky parfémů do řad obchodů v Německu, padl obchod v Japonsku, ale i tak máme o 20% vyšší zisky. Chceme se stát světovou značkou a máme proto i připravenou půdu. Za vším je vnitřní síla, otevřená mysl, cílevědomost a všeobecná znalost trhu,” říká v rozhovoru pro ROMEA TV podnikatel Vladimír Michalčík.

Vladimír Michalčík je majitel firmy, která vyrábí a prodává vlastní kávu Maguama. Dále nabízí vlastní kosmetiku a parfémy pod značkou GITANO. Jeho firma má pobočky v několika státech Evropy. Své produkty nyní prodává prostřednictvím telemarketingu a e-shopů.

“Otevřeli jsme kamenný obchod, naší vlajkovou loď v Pařížský ulici. Jsou tam nejlepší parfémy na světě, mezi nimi se prodávají i naše parfémy GITANO. To že nás zavřeli jsme brali jako opatření proti koronaviru. Není to hlavní motor naší firmy. Nemůži říct, že by se nás to nějak výrazně dotklo,” zmiňuje v rozhovoru pro ROMEA TV Vladimír Michalčík.

“Nařídilo se postupné uvolnění vládních opatření, takže já věřím, že se vše dostane znovu do normálu pro všechny, kterých se nouzový stav dotkl daleko víc než nás,” řekl v rozhovoru Vladimír Michalčík.

Jak se jeho firmě daří v době vládních opatření? Jak se dnes dá prosadit na internetovém trhu? Vše se dozvíte v rozhovoru Richarda Samka pro ROMEA TV již dnes ve 21 hodin.

Přečteno: 808x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, podnikání, podnikatel, FinanceHLAVNÍ ZPRÁVY

Kurz pro pedagogy (FOTO: R-Mosty)

Organizace R-Mosty pořádá další běh kurzu Pedagog a sociokulturní specifika romských žáků. Hlaste se!

11.8.2020 18:01
Společnost R - Mosty pořádá 26. a 27. srpna na biofarmě Belina v Nežichově u Toužimi další běh kurzu Pedagog a sociokulturní specifika romských žáků. Kurz pomáhá efektivněji pracovat s dětmi z romských rodin a rozšiřuje účastníkům všeobecné povědomí o této naší největší a nejstarší národnostní menšině.
 celý článek

CD neonacistické skupiny Krátký proces

Slovenská a česká policie zatýkala při akci proti extremismu členy kapel. Policisté našli předměty s nacistickou tematikou

11.8.2020 17:07
Slovenská policie dnes zadržela při zátahu proti extremismu devět lidí. Jsou mezi nimi také členové hudebních skupin Krátký proces a Horkýže Slíže, informovala televize Markíza. Do akce vedené slovenskou policií se podle webu Česká justice zapojili i čeští kolegové, kteří provedli domovní prohlídku u českého hudebníka v Děčíně.
 celý článek

Olga Fečová, foto: Lukáš Houdek

videoVIDEO: Nejdříve jsem měla rodinu, děti, takže jsem se starala o ně, na mě přišla řada v 60letech, říká Olga Fečová navržená na státní vyznamenání

9.8.2020 15:43
Romská spisovatelka, pěstounka, pedagogická asistentka Olga Fečová byla navržena na státní vyznamenání. Navrhla ji Doc. PhDr. Zuzana Jurková, PhD., vedoucí Katedry obecné antropologie Fakulty humanitních studií Univerzity Karovy.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo