romea - logo
19. listopadu 2019 (úterý)
svátek má Alžběta
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vyhraje Pavel Berky milion korun? Je ve finále reality fashion show The Way

15.6.2017 23:45
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)

Módní návrhář Pavel Berky postoupil do finále reality fashion show The Way a bude bojovat o milion korun. Ze stovky přihlášených porota ve složení Katarína Král, Lucie Robinson a Báry Nesvadbové, vybrala 8 nejlepších. Ti se pak mezi sebou utkali "systémem play off".

Talentovaný návrhář se probojoval jako první do velkého finále, kde bude mít šanci utkat se o výhru, která mu pomůže prorazit na módní scéně a vyhrát milion korun.

Porota v prvním kole semifinále rozhodovala mezi Vendulou Niklovou, která prezentovala folklorní kroj s nápadem jej transformovat do současné udržitelné módy. Pavel si podle porotkyně Lucie Robinson vybral nejtěžší téma ze všech soutěžících. Navrhl koncept socialistického pracovního odívání do současnosti, s tímto konceptem také vyhrál a postoupil tak do finále.

"Jsem nadšený, že jsem se dostal tak daleko v soutěži The Way. Podle mě je to skvělá šance pro návrháře dostat se tam, kam potřebuje a směřuje. Byl bych moc rád, kdyby takovou šanci dala porota právě mně," řekl Pavel Berky.

Už 16. června Pavla a další soutěžící čeká módní přehlídka a velké finále. Tam Pavel Berky ukáže svoji soutěžní kolekci. Vítězná kolekce bude poté v prodeji na podzim 2017 v Designer Gallery Centra Chodov.

Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov, která dala za úkol 8 mladým návrhářům vytvořit dámskou, pánskou, unisex kolekci inspirovanou udržitelností a tématem odkazu. Reality show má 9 dílů, ke zhlédnutí jsou každou sobotu od 9:30 hodin na hudební televizi Óčko.

Podívejte se na díl reality show, ve kterém Pavel Berky zazářil se svým konceptem udržitelné módy a postoupil do velkého finále.

Přečteno: 1858x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Móda, Modeling, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Listopad 1989

Monika Duždová: Neuměla bych už žít v nesvobodě a na vše jen kývat hlavou

15.11.2019 20:52
Měla jsem jednadvacet let, tři malé děti a byla jsem už vdaná, když se v listopadu osmdesátém devátém začaly dít věci, kterým jsem v prvních chvílích nerozuměla. Ale podporovala jsem studenty v tom, že chtějí školy pro všechny a domáhají se svých práv a snad jsem v těch chvílích chtěla být s nimi na náměstích. Zvlášť, když televize odvysílala první sestřih událostí ze 16. listopadu, kdy studenti bratislavských vysokých škol k výročí studentstva pochodovali ulicemi Bratislavy až po tehdejší ministerstvo školství, kde před televizními kamerami přednesli své oprávněné požadavky a volali po dialogu, po svobodě, po školství pro všechny a prohlašovali, že nechtějí „reaktory“. O pár dní později už jsme mohli vidět v televizi i živé vstupy a mimořádná vysílání z demonstrací v Praze i ve velkých městech.
 celý článek

Plakát Kotlebových fašistů. Zdroj: Facebook

Dva Kotlebovci vyvěsili plakát s nápisem: „Zatočíme s asociály a politickými zloději: Pošleme je do pracovních táborů!“

14.11.2019 15:02
Slovenskou Lidovou stranu Naše Slovensko (ĽSNS) fašisty Mariana Kotleby opět prošetřuje policie. Dva extremisté z této strany zveřejnili na sociální síti plakát připomínající koncentrační tábor, podpořený nenávistným heslem.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo