romea - logo
28. ledna 2020 (úterý)
svátek má Otýlie
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vyhraje Pavel Berky milion korun? Je ve finále reality fashion show The Way

15.6.2017 23:45
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)

Módní návrhář Pavel Berky postoupil do finále reality fashion show The Way a bude bojovat o milion korun. Ze stovky přihlášených porota ve složení Katarína Král, Lucie Robinson a Báry Nesvadbové, vybrala 8 nejlepších. Ti se pak mezi sebou utkali "systémem play off".

Talentovaný návrhář se probojoval jako první do velkého finále, kde bude mít šanci utkat se o výhru, která mu pomůže prorazit na módní scéně a vyhrát milion korun.

Porota v prvním kole semifinále rozhodovala mezi Vendulou Niklovou, která prezentovala folklorní kroj s nápadem jej transformovat do současné udržitelné módy. Pavel si podle porotkyně Lucie Robinson vybral nejtěžší téma ze všech soutěžících. Navrhl koncept socialistického pracovního odívání do současnosti, s tímto konceptem také vyhrál a postoupil tak do finále.

"Jsem nadšený, že jsem se dostal tak daleko v soutěži The Way. Podle mě je to skvělá šance pro návrháře dostat se tam, kam potřebuje a směřuje. Byl bych moc rád, kdyby takovou šanci dala porota právě mně," řekl Pavel Berky.

Už 16. června Pavla a další soutěžící čeká módní přehlídka a velké finále. Tam Pavel Berky ukáže svoji soutěžní kolekci. Vítězná kolekce bude poté v prodeji na podzim 2017 v Designer Gallery Centra Chodov.

Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov, která dala za úkol 8 mladým návrhářům vytvořit dámskou, pánskou, unisex kolekci inspirovanou udržitelností a tématem odkazu. Reality show má 9 dílů, ke zhlédnutí jsou každou sobotu od 9:30 hodin na hudební televizi Óčko.

Podívejte se na díl reality show, ve kterém Pavel Berky zazářil se svým konceptem udržitelné módy a postoupil do velkého finále.

Přečteno: 1865x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Móda, Modeling, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Lucie Fuková (FOTO: Archiv Romea.cz)

Lucie Fuková pro Romea.cz: Odcházím z "romské rady" kvůli jejímu fungování a kvůli Heleně Válkové

23.1.2020 9:10
Jak již server Romea.cz informoval radu pro záležitosti romské menšiny včera opustila Lucie Fuková. Po Renatě Kötnerrové je to již druhá členka, která v krátké době z rady odchází na protest proti Heleně Válkové a kvůli samotnému fungování rady. "Rezignuji po zvážení některých negativních procesních aspektů fungování Rady vlády pro záležitosti romské menšiny společně s přesvědčením, že pozice zmocněnce pro lidská práva pro mne představuje především morálně pevný symbol demokratičnosti a politické a názorové integrity," uvedla ve stanovisku zaslaném serveru Romea.cz, které zveřejňujeme v plném znění.
 celý článek

Stanislav Křeček (FOTO: David Sedlecký. Wikimedia Comons)

ČSSD a Okamurova SPD chtějí za ombudsmana Křečka. KDU-ČSL má pochyby o zákonnosti jeho nominace

22.1.2020 10:11
Lidovci mají pochybnosti o změně kandidáta prezidenta Miloše Zemana na pozici ombudsmana. Zeman v době přípravy volby stáhl nominaci vládní zmocněnkyně Heleny Válkové a navrhl na veřejného ochránce práv Stanislava Křečka. Předseda KDU-ČSL Marek Výborný novinářům řekl, že o zákonnosti tohoto kroku má jeho strana pochybnosti a zřejmě se o tom bude jednat ve Sněmovně. Křeček v dolní komoře může počítat s podporu sociálních demokratů a hnutí SPD.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo