romea - logo
8. července 2020 (středa)
svátek má Nora
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vyhraje Pavel Berky milion korun? Je ve finále reality fashion show The Way

15.6.2017 23:45
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)

Módní návrhář Pavel Berky postoupil do finále reality fashion show The Way a bude bojovat o milion korun. Ze stovky přihlášených porota ve složení Katarína Král, Lucie Robinson a Báry Nesvadbové, vybrala 8 nejlepších. Ti se pak mezi sebou utkali "systémem play off".

Talentovaný návrhář se probojoval jako první do velkého finále, kde bude mít šanci utkat se o výhru, která mu pomůže prorazit na módní scéně a vyhrát milion korun.

Porota v prvním kole semifinále rozhodovala mezi Vendulou Niklovou, která prezentovala folklorní kroj s nápadem jej transformovat do současné udržitelné módy. Pavel si podle porotkyně Lucie Robinson vybral nejtěžší téma ze všech soutěžících. Navrhl koncept socialistického pracovního odívání do současnosti, s tímto konceptem také vyhrál a postoupil tak do finále.

"Jsem nadšený, že jsem se dostal tak daleko v soutěži The Way. Podle mě je to skvělá šance pro návrháře dostat se tam, kam potřebuje a směřuje. Byl bych moc rád, kdyby takovou šanci dala porota právě mně," řekl Pavel Berky.

Už 16. června Pavla a další soutěžící čeká módní přehlídka a velké finále. Tam Pavel Berky ukáže svoji soutěžní kolekci. Vítězná kolekce bude poté v prodeji na podzim 2017 v Designer Gallery Centra Chodov.

Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov, která dala za úkol 8 mladým návrhářům vytvořit dámskou, pánskou, unisex kolekci inspirovanou udržitelností a tématem odkazu. Reality show má 9 dílů, ke zhlédnutí jsou každou sobotu od 9:30 hodin na hudební televizi Óčko.

Podívejte se na díl reality show, ve kterém Pavel Berky zazářil se svým konceptem udržitelné módy a postoupil do velkého finále.

Přečteno: 1905x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Móda, Modeling, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Lucie Kováčová v Desetiminutovce Plus Richarda Samka

videoDesetiminutovka Plus s Lucií Kováčovou: Kryštof Kolumbus v sukni, Romka která procestovala svět

22.6.2020 17:56
Lucie Kováčová začala snít o cestování, už když byla malá. Dle svých slov trávila v dětství většinu času v knihovnách s obrovskou touhou po znalostech o světě. Během prázdnin na rozdíl od ostatních dětí stihla přečíst i až 40 knih.
 celý článek

Další dezinformace na facebooku. Tuto výzvu, kterou si vymysleli krajně pravicoví vtipálci, bere hodně lidí vážně.

Češi poklekněte před Romy - tak zní další dezinformace na internetu. Hodně lidí ji bere vážně

22.6.2020 16:25
Česká krajní pravice v rámci své deziformační kampaně občas spáchá i nějaký ten pokus o žert. To se týká i rádoby parodické výzvy na facebooku, aby  Češi poklekli před Romy a políbili jim nohy. Není asi příliš divu, že poměrně dost jejích příznivců bere tenhle tento "vtip" vážně, odpovídá to mentální úrovni této části politického spektra. 
 celý článek

Stipendisté organizace ROMEA (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec)

Nová výzva pro romské studenty středních a vysokých škol! ROMEA vyhlašuje stipendijní program pro rok 2020/21

19.6.2020 15:36
Romští studenti se mohou od pondělí 22. června do pátku 17. července hlásit o stipendium organizace ROMEA na školní, potažmo akademický, rok 2020/2021. Stipendijní program běží od roku 2016 a letos stipendiem podpoří 90 romských studentů středních, vyšších odborných a nově také vysokých škol. Do programu se mohou hlásit studenti prezenční i distanční formy studia a u vysokoškoláků v jakémkoli stupni bakalářského, magisterského i doktorského studia. Pro zájemce bude od pondělí na webových stránkách www.romskastipendia.cz otevřen elektronický formulář, prostřednictvím kterého budou moci studenti žádosti posílat.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo