romea - logo
13. srpna 2022 (sobota)
svátek má Alena

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vyhraje Pavel Berky milion korun? Je ve finále reality fashion show The Way

15.6.2017 23:45
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)

Módní návrhář Pavel Berky postoupil do finále reality fashion show The Way a bude bojovat o milion korun. Ze stovky přihlášených porota ve složení Katarína Král, Lucie Robinson a Báry Nesvadbové, vybrala 8 nejlepších. Ti se pak mezi sebou utkali "systémem play off".

Talentovaný návrhář se probojoval jako první do velkého finále, kde bude mít šanci utkat se o výhru, která mu pomůže prorazit na módní scéně a vyhrát milion korun.

Porota v prvním kole semifinále rozhodovala mezi Vendulou Niklovou, která prezentovala folklorní kroj s nápadem jej transformovat do současné udržitelné módy. Pavel si podle porotkyně Lucie Robinson vybral nejtěžší téma ze všech soutěžících. Navrhl koncept socialistického pracovního odívání do současnosti, s tímto konceptem také vyhrál a postoupil tak do finále.

"Jsem nadšený, že jsem se dostal tak daleko v soutěži The Way. Podle mě je to skvělá šance pro návrháře dostat se tam, kam potřebuje a směřuje. Byl bych moc rád, kdyby takovou šanci dala porota právě mně," řekl Pavel Berky.

Už 16. června Pavla a další soutěžící čeká módní přehlídka a velké finále. Tam Pavel Berky ukáže svoji soutěžní kolekci. Vítězná kolekce bude poté v prodeji na podzim 2017 v Designer Gallery Centra Chodov.

Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov, která dala za úkol 8 mladým návrhářům vytvořit dámskou, pánskou, unisex kolekci inspirovanou udržitelností a tématem odkazu. Reality show má 9 dílů, ke zhlédnutí jsou každou sobotu od 9:30 hodin na hudební televizi Óčko.

Podívejte se na díl reality show, ve kterém Pavel Berky zazářil se svým konceptem udržitelné módy a postoupil do velkého finále.

Přečteno: 1981x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Móda, Modeling, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo