romea - logo
8. dubna 2020 (středa)
svátek má Ema
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vyhraje Pavel Berky milion korun? Je ve finále reality fashion show The Way

15.6.2017 23:45
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)
Vladimír Staněk a Pavel Berky při verdiktu poroty v reality show The Way (Zdroj: spotmagazine.cz)

Módní návrhář Pavel Berky postoupil do finále reality fashion show The Way a bude bojovat o milion korun. Ze stovky přihlášených porota ve složení Katarína Král, Lucie Robinson a Báry Nesvadbové, vybrala 8 nejlepších. Ti se pak mezi sebou utkali "systémem play off".

Talentovaný návrhář se probojoval jako první do velkého finále, kde bude mít šanci utkat se o výhru, která mu pomůže prorazit na módní scéně a vyhrát milion korun.

Porota v prvním kole semifinále rozhodovala mezi Vendulou Niklovou, která prezentovala folklorní kroj s nápadem jej transformovat do současné udržitelné módy. Pavel si podle porotkyně Lucie Robinson vybral nejtěžší téma ze všech soutěžících. Navrhl koncept socialistického pracovního odívání do současnosti, s tímto konceptem také vyhrál a postoupil tak do finále.

"Jsem nadšený, že jsem se dostal tak daleko v soutěži The Way. Podle mě je to skvělá šance pro návrháře dostat se tam, kam potřebuje a směřuje. Byl bych moc rád, kdyby takovou šanci dala porota právě mně," řekl Pavel Berky.

Už 16. června Pavla a další soutěžící čeká módní přehlídka a velké finále. Tam Pavel Berky ukáže svoji soutěžní kolekci. Vítězná kolekce bude poté v prodeji na podzim 2017 v Designer Gallery Centra Chodov.

Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov, která dala za úkol 8 mladým návrhářům vytvořit dámskou, pánskou, unisex kolekci inspirovanou udržitelností a tématem odkazu. Reality show má 9 dílů, ke zhlédnutí jsou každou sobotu od 9:30 hodin na hudební televizi Óčko.

Podívejte se na díl reality show, ve kterém Pavel Berky zazářil se svým konceptem udržitelné módy a postoupil do velkého finále.

Přečteno: 1897x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, Móda, Modeling, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Vladimír Leško v rozhovoru pro ROMEA TV.

videoVladimír Leško: Z Velké Británie se vracejí na Ostravsko desítky Romů, budou testováni na COVID-19, ale nejen oni

6.4.2020 20:34
Přinášíme vám rozhovor s Vladimírem Leškem, který je aktuálně v kontaktu se zástupci Moravskoslezského kraje a snaží se jim pomoci se zmapováním situace týkající se rodin vracejících se z Anglie.
 celý článek

Testování v romských osadách na onemocnění COVID-19 (FOTO: Ministerstvo obrany SR)

Testování v romských komunitách potvrdilo Covid 19 v Richnavě

6.4.2020 16:29
Nakažený novým koronavirem je i muž z obce Richnava, který má trvalé bydliště v Žehře. Onemocnění Covid 19 se potvrdilo v rámci pilotního testování obyvatel v romských komunitách. TASR to potvrdila Renáta Hudáková z Regionálního úřadu veřejného zdravotnictví (RÚVZ) se sídlem ve Spišské Nové Vsi.
 celý článek

Jana Maláčová, ministryně práce a sociálních věcí, 6. 4. 20020 při rozhovoru pro ROMEA TV (FOTO: František Bikár, Romea.cz)

videoJana Maláčová pro ROMEA TV: Klíčovou prioritou je zabránit masové nezaměstnanosti

6.4.2020 12:51
Firmy, na které dopadla nařízená omezení kvůli koronaviru a požádají o kurzarbeit, by mohly dostat příspěvky od státu na mzdy do několika dnů. Žádosti o peníze je možné podávat elektronicky na webu www.uradprace.cz od dnešních 12:00. O přesné částky pak mohou zaměstnavatelé začít žádat od středy. Novinářům to dnes při představení kurzarbeitového programu Antivirus řekla ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD). Pro ROMEA TV Maláčová uvedla, že klíčovou prioritou je nyní zabránit masové nezaměstnanosti.
 celý článek

www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo