romea - logo
17. května 2022 (úterý)
svátek má Aneta

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Zdeněk Godla: Respektujme opatření proti šíření COVID-19, nosme respirátory, ať se z toho konečně dostaneme. Žije se mi teď špatně

26.2.2021 17:10
Zdeněk Godla (FOTO: Repro Show Jana Krause, FTV Prima, Wikimedia Commons)
Zdeněk Godla (FOTO: Repro Show Jana Krause, FTV Prima, Wikimedia Commons)

Jednou z mnoha kulturních osobností, kterou citelně zasáhla koronovirová krize, je také Zdeněk Godla. Romského herce proslavily především seriály Most! a Ordinace v Růžové zahradě, vidět jste ho ovšem mohli i v celovečerních filmech Cesta ven, Skokan nebo Štěstí je krásná věc. O tom, jak se mu nyní žije, se vyjádřil pro server zivotpocesku.cz.

"V současné době se mi žije špatně. Je to blbé v tom, že se všechno odkládá a lidé nemůžou chodit normálně do práce. Ale člověk se musí ohlížet na to, aby se z toho naše republika konečně dostala," řekl Godla s tím, že si přeje, aby se život vrátit do běžných kolejí. Ovšem chápe, že nejdůležitější je zdraví, a tak patří mezi zastánce dodržování opatření.

"Děláme všechno pro to, abychom dodržovali všechna nařízení. Určitě jsem zastáncem toho, abychom respektovali vládní opatření, hygienická pravidla a nosili roušky a respirátory," prozradil herec.

V současnosti se připravuje na jednu z hlavních rolí v pokračování kontroverzní filmové série režiséra Tomáše Magnuska „Bastardi“.

"S Tomášem (Magnuskem) spolu máme hlavní role - hraju kamaráda, který s ním chodí do školy. Už jsme zkoušeli a funguje to, takže je to super. Z Bastardů chce udělat komedii, do toho jsem s tím šel. Film nebude navazovat na to, jak to bylo předtím. Bude to čistě komedie," tvrdí pro server zivotpocesku.cz Godla.

Přečteno: 1189x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Romové, Film, COVID-19, NemocniceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo