romea - logo
20. srpna 2022 (sobota)
svátek má Bernard

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Tomáš Kačo o volbách v Americe: Los Angeles jásá. Napětí už opadlo

11.11.2020 18:00

„Los Angeles jásá, všichni jsou spokojeni. Napětí už odpadlo“, říká o nedávných prezidentských volbách v Americe klavírista Tomáš Kačo, rodák z Nového Jičína, který v současné době žije právě v Los Angeles, ve státě Kalifornie. 

„Moji kantoři na Berklee před čtyřmi lety brečeli zklamáním, když volby vyhrál Trump. Dnes jsou šťastní a cítí to tak i moje rodina,“ přibližuje v exkluzivním rozhovoru pro ROMEA TV, ve kterém si spolu s Richardem Samkem kromě atmosféry okolo přelomových voleb povídal i o svých hudebních počinech a plánech.
 
Tomáš Kačo je fenomenální klavírista a hudebník. Na klavír se zpočátku učil hrát sám a jeho oblíbený citát, že „nejsilnější zbraní je vůle“ ho provedl přes všechny překážky i hranice. Za nimi totiž kromě jiného vystudoval prestižní univerzitu Berklee a v roce 2018 vyprodal slavnou Carnegie Hall. Ve stejném roce mu také vyšlo první CD s názvem My Home. Kromě nezlomné vůle mezi Tomášovy devizy patří především nesporná originalita: mix klasické, romské a jazzové hudby je dnes už jeho nezaměnitelnou značkou. 
 

Přečteno: 810x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Volby, USA, Hudba, Romové, Politika, prezident, COVID-19HLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo