romea - logo
24. ledna 2022 (pondělí)
svátek má Milena

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Leo Pavlát reaguje na komentář "Kauza Terezínské iniciativy - romský holocaust je rovný holocaustu židovskému": František Kostlán o mně "pavlačově fabuluje"

18.5.2021 13:00
Leo Pavlát (FOTO: Dezidor, Wikipedia)
Leo Pavlát (FOTO: Dezidor, Wikipedia)

Ředitel Židovského muzea v Praze Leo Pavlát zareagoval na komentář Františka Kostlána, který se vrátil ke kauza Terezínské iniciativy (TI), která prostřednictvím svého předsednictva a správní rady institutu Terezínské iniciativy (ITI) odmítla čtení jmen romských obětí nacismu na svátek Jom-ha-šoa. Kostlán v komentáři píše i o Leo Pavlátovi, který se však proti této části článku ohradil a uvedl, že autor o něm "pavlačově fabuluje" a "svévolná tvrzení opomíjí fakticky doložit."

Vyjádření Leo Pavláta zveřejňuje zpravodajský server Romea.cz v plném znění.

K profesní etice Františka Kostlána

František Kostlán  se ve svém textu „Kauza Terezínské iniciativy - romský holocaust je rovný holocaustu židovskému“ publikovaném na Romea.cz 14.5.2021 opakovaně vyslovuje k mé osobě. Oč více přitom pavlačově fabuluje, o to více svá svévolná tvrzení opomíjí fakticky doložit. Za tohoto stavu text Františka Kostlána nesvědčí proti mně, ale proti profesní etice jeho autora.

Přečteno: 1193x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Holocaust, oběť, Nacismus, ŽidéHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo