romea - logo
25. ledna 2021 (pondělí)
svátek má Miloš

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Marcel Bendig nazpíval vánoční song

15.12.2020 14:56

Zpěvák a herec Marcel Bendig poskytl ROMEE TV exkluzivní rozhovor, propagační fotky pořízené přímo během natáčení videoklipu a také malou ukázku samotného songu. Hudební novinku uvede Marcel Bendig, používající přezdívku Marsell, na svém Instagramu již tuto středu 16. prosince v 18.00 hodin.
 
Marsella můžete znát například z krimiseriálu České televize Lynč. To byla jeho první herecká příležitost, ačkoliv po hereckých zkušenostech toužil již odmala. Pochází z hudební rodiny, muzice a většímu počtu lidí je navyklý. I tak říká, že se nervózněji cítí, když je „sám za sebe“, než v nějaké roli.
 
Hercem chtěl být Marcel Bendig odmalička. Když viděl výzvu v České televizi, že hledají romského chlapce, neváhal, okamžitě se přihlásil a uspěl. Ve svých devatenácti letech ztvárnil v seriálu Lynč šestnáctiletého Tomáše Janečka, bratra seriálové postavy zavražděného Denise v podání Jana Ciny. Pokud jste seriál Lynč, natočený a odvysílaný v roce 2018, ještě neviděli, určitě stojí za zhlédnutí. Jde o netradiční kombinaci krimi se sociální tematikou, kdy se postupně odkrývá pozadí násilné smrti romského mladíka na maloměstě. 

Marsell by se herectví věnoval dál rád, proto se chystá na několik konkursů, ale to až po Novém roce. Teď svým fanouškům v rozhovoru s Jarmilou Balážovou vysvětluje, proč vlastně s vánoční písní, kterou nazpíval, přichází.
 
„Je to moje srdcovka, tu píseň miluju od dětství, stejně jako Vánoce, a vždycky jsem ji chtěl nazpívat. Splnil jsem si tak sen. Doufáme, že udělá radost i mým příznivcům.  Samozřejmě chystám i další sólové věci - taneční píseň a taky další vlastní videa na své sociální profily a YouTube kanál“, říká.

Rozpovídal se i o své starší sestře, která je herečka a zahrála si se svým synkem i ve zmiňovaném videoklipu. 
„Moje ségra Kristýna Hasíková je můj vzor a podle mě jedna z nejlepších hereček, které jsem kdy poznal,“ neskrývá Marsell obdiv vůči své sestře.
Kromě toho, že se podělil o své plány do budoucna, popřál svým fanouškům i k nadcházejícím svátkům.
 
„Přeji všechno nejkrásnější, užijte si svátky, dávejte na sebe všichni pozor a nejdůležitější je, abyste byli všichni se svými rodinami,“ vzkázal prostřednictvím ROMEA TV.

A vy si, pokud vás to zajímá, nenechte ujít premiéru jeho vánočního songu - už zítra v 18.00 hodin na jeho instagramovém a facebookovém profilu. 

Přečteno: 3835x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, VánoceHLAVNÍ ZPRÁVY

Vakcína proti onemocnění COVID-19 od firmy Pfizer-BioNTech (FOTO: Wikimedia Commons, U.S. Secretary of Defense)

videoRomové a očkování proti onemocnění COVID-19. Kdo si nechá dát vakcínu a kdo ne?

18.1.2021 22:10
Registrace na očkování proti onemocnění COVID-19 pro občany starší 80 let začalo v pátek 15. ledna a její začátek provázely potíže, protože systém nestíhal pod návalem zájemců o vakcínu. Podle údajů státního týmu tzv. Chytré karantény se k pondělní 13. hodině zatím zaregistrovala téměř polovina seniorů nad 80 let, kteří nežijí v domovech seniorů. Další skupiny se budou moci registrovat později. Bouřlivá diskuze o tom, zda se nechat očkovat nebo ne však nadále probíhá a je provázena celou řadou dezinformací. Server Romea.cz se snažil zjistit, jaký názor na očkování mají Romové. Proč právě v této chvíli někteří Romové podléhají dezinformacím na internetu?
 celý článek

Stanislav Křeček a Čeněk Růžička na jednom ze zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny (Koláž: Romea.cz)

Občanští členové "romské rady": Křeček nezná své kompetence, k romské strategii se vyjadřuje nepravdivě, soustavně cíleně podkopává důstojnost Romů

18.1.2021 15:03
Několik občanských členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny dnes vydalo stanovisko, ve kterém kritizují současného Veřejného ochránce práv za jeho vyjádření ke Strategii romské integrace na roky 2021-2030. Členové rady uvádí, že Křeček nezná rozsah svých kompetencí, když tvrdí, že vytvoření zprávy reflektující nové poznatky ve vztahu k protiprávním sterilizacím nespadají do jeho kompetencí. Za nepřípustně předsudečné považují dále jeho výroky, že Strategie je nerealizovatelným dokumentem sestaveným bez znalosti věci.
 celý článek

Annamárie Horváthová (FOTO: Athletic Legion Club - Moldava nad Bodvou)

"Dívka v balerínkách", běžkyně Annamárie Horváthová, se připravuje na mistrovství Evropy

18.1.2021 10:41
Když před dvěma lety zvítězila v běžeckém závodě, obletěly internet fotografie ze stupňů vítězů. Vedle dívek na druhém a třetím místě v běžeckých botách je na nich tehdy třináctiletá Annamárie Horváthová jen na boso v balerínkách.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo