romea - logo
17. ledna 2022 (pondělí)
svátek má Drahoslav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Marcel Bendig nazpíval vánoční song

15.12.2020 14:56

Zpěvák a herec Marcel Bendig poskytl ROMEE TV exkluzivní rozhovor, propagační fotky pořízené přímo během natáčení videoklipu a také malou ukázku samotného songu. Hudební novinku uvede Marcel Bendig, používající přezdívku Marsell, na svém Instagramu již tuto středu 16. prosince v 18.00 hodin.
 
Marsella můžete znát například z krimiseriálu České televize Lynč. To byla jeho první herecká příležitost, ačkoliv po hereckých zkušenostech toužil již odmala. Pochází z hudební rodiny, muzice a většímu počtu lidí je navyklý. I tak říká, že se nervózněji cítí, když je „sám za sebe“, než v nějaké roli.
 
Hercem chtěl být Marcel Bendig odmalička. Když viděl výzvu v České televizi, že hledají romského chlapce, neváhal, okamžitě se přihlásil a uspěl. Ve svých devatenácti letech ztvárnil v seriálu Lynč šestnáctiletého Tomáše Janečka, bratra seriálové postavy zavražděného Denise v podání Jana Ciny. Pokud jste seriál Lynč, natočený a odvysílaný v roce 2018, ještě neviděli, určitě stojí za zhlédnutí. Jde o netradiční kombinaci krimi se sociální tematikou, kdy se postupně odkrývá pozadí násilné smrti romského mladíka na maloměstě. 

Marsell by se herectví věnoval dál rád, proto se chystá na několik konkursů, ale to až po Novém roce. Teď svým fanouškům v rozhovoru s Jarmilou Balážovou vysvětluje, proč vlastně s vánoční písní, kterou nazpíval, přichází.
 
„Je to moje srdcovka, tu píseň miluju od dětství, stejně jako Vánoce, a vždycky jsem ji chtěl nazpívat. Splnil jsem si tak sen. Doufáme, že udělá radost i mým příznivcům.  Samozřejmě chystám i další sólové věci - taneční píseň a taky další vlastní videa na své sociální profily a YouTube kanál“, říká.

Rozpovídal se i o své starší sestře, která je herečka a zahrála si se svým synkem i ve zmiňovaném videoklipu. 
„Moje ségra Kristýna Hasíková je můj vzor a podle mě jedna z nejlepších hereček, které jsem kdy poznal,“ neskrývá Marsell obdiv vůči své sestře.
Kromě toho, že se podělil o své plány do budoucna, popřál svým fanouškům i k nadcházejícím svátkům.
 
„Přeji všechno nejkrásnější, užijte si svátky, dávejte na sebe všichni pozor a nejdůležitější je, abyste byli všichni se svými rodinami,“ vzkázal prostřednictvím ROMEA TV.

A vy si, pokud vás to zajímá, nenechte ujít premiéru jeho vánočního songu - už zítra v 18.00 hodin na jeho instagramovém a facebookovém profilu. 

Přečteno: 4188x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, VánoceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo