romea - logo
11. srpna 2022 (čtvrtek)
svátek má Zuzana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Mirka Pikolová na titulní straně srpnového pánského magazínu Playboy

25.7.2022 14:27
Mirka Pikolová v magazínu Playboy (srpen 2022) (FOTO: Miro Šmajda)
Mirka Pikolová v magazínu Playboy (srpen 2022) (FOTO: Miro Šmajda)

Na titulní straně srpnového vydání pánského časopisu Playboy je vícemiss soutěže krásy Miss Czech Republic, Miss Roma ČR 2011, tanečnice a modelka Mirka Pikolová. Pro Playboy nafotila provokující snímky pod vedením zpěváka, skladatele a textaře Mira Šmajdy.

Mirka Pikolová je třetí vicemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019 a držitelkou korunky krásy Miss Roma ČR z roku 2011. Je tanečnicí, modelkou a účastnicí reality show Love Island.

Mirka pro Playboy nafotila snímky odvážnější než kdykoliv jindy.

"Když jsme jí představili koncept focení na střeše v centru Prahy, okamžitě byla pro," uvedl v tiskové zprávě zaslané zpravodajskému serveru Romea.cz tiskový mluvčí Playboy magazínu Lukáš Bulka.

Během dvou dnů vznikly pod taktovkou fotografa Mira Šmajdy snímky s podtitulem Kočka na rozpálené střeše.

„Fotit na střeše bylo pro mě výzvou, protože trpím závratěmi z výšek. A i přesto to byl pro mě velký zážitek. Chvílemi bylo focení opravdu náročné. Vysoké teploty střídal chlad noci. Zažila jsem i letní bouřku,“ uvedla Mirka Pikolová.

„S výsledkem jsem nadmíru spokojená a věřím, že snímky osloví nejednoho čtenáře,“ dodala.

Playboy je pánský časopis, založený roku 1953 Hughem Hefnerem. Je především synonymem pro erotické fotografie žen, mnohdy z řad velmi známých osobností. Časopis Playboy vychází v mnoha jazykových mutacích téměř po celém světě. V České republice se prodává od roku 1991.

Přečteno: 1557x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Bulvár, MissHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo